R E K L A M A

Z I P

Od redakcjiRedakcja4 stycznia 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Ponad 1,23 mln wizyt w 2017 roku!

fot. pixabay.com

To był udany, wspólnie spędzony rok. Ponad 1,23 mln wizyt (sesji) i prawie 2,8 mln odsłon odnotowało w 2017 roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy.

Gdy rozpoczynaliśmy ten rok zapowiadaliśmy, że poprawimy nasz wynik z 2016 r. Słowa dotrzymaliśmy – dzięki Waszej wielkiej pomocy i zaufaniu. Przypomnijmy, że 2016 rok zamknęliśmy z wynikiem 981 373 sesji, 299 366 unikalnych użytkowników, generując 2 231 414 odsłon. A jak było w minionym 2017?

Powiedzmy sobie krótko i szczerze – sukces. Jest to sukces wypracowany zarówno przez naszą Redakcję i dział reklamy, ale przede wszystkim dzięki Wam – Drodzy Czytelnicy. Liczby mówią same za siebie. Roztocze.net w 2017 roku odnotowało 1 235 942 wizyt (sesji), 2 796 327 odsłon i 375 531 unikalnych użytkowników (źródło: Google Analytics). Jest to postęp o ponad ćwierć miliona, jeśli chodzi o wizyty (sesje) i prawie pół miliona, jeśli spojrzeć na odsłony. Jesteśmy największym wydawnictwem stricte internetowym w regionie. 

Dzięki zaangażowaniu Redakcji mogliśmy dostarczać Wam informacji z różnych dziedzin jak polityka i samorząd, sprawy społeczne, edukacja i nauka, sprawy kryminalne, gospodarka, czy prawo. W dobie postępu technologicznego i coraz częstszej migracji związanej z pracą naszych Czytelników, czasem kilkadziesiąt kilometrów od Zamościa i Roztocza, wychodzimy naprzeciwko oczekiwań odbiorców i prezentujemy wydarzenia i najciekawsze informacje z regionu.  Zamość, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Hrubieszów, Krasnystaw, Janów Lubelski, Lubaczów, czy Lublin – z każdym dniem dzięki Wam i Waszym sygnałom rozszerzamy nasz zasięg. Jesteśmy bowiem dla Was i z Wami.

Zaufanie Czytelników i dosyć duża częstotliwość odwiedzin przekłada się na bardzo dobrą promocję firm i produktów za pośrednictwem roztocze.net Regionalnego Dziennika Internetowego. Z dumą odnotowujemy bowiem rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi. Dzięki temu możemy dostarczać czytelnikom informacji i narzędzi interaktywnych nieodpłatnie. Cieszymy się, że możemy pomóc przedsiębiorcom w docieraniu do klientów i budowaniu wzajemnych relacji, które owocują wzrostem obrotów z jednej strony i satysfakcją z usług z drugiej.

W tym miejscu warto wspomnieć o najmłodszym dziecku wydawcy roztocze.net, Fundacji im. Bernardo Morando, czyli Lookalnym Informatorze Edukacyjnym. 

Powstał on by łatwo było wybrać najlepszą ofertę dla Twoich dzieci. To oczywiste. Również dlatego, że brakowało w naszym regionie interaktywnego, zawierającego wszystkie ważne informacje katalogu edukacyjnego. Warto dodać, że taki informator “żyje” przez cały rok, 24 godziny na dobę i można do niego sięgnąć za pomocą komputera, telefonu, tabletu czy telewizora z funkcją smart.

Wielu rodziców zastanawia się jaki żłobek, czy przedszkole, lub szkołę podstawową (czasami wszystko razem!) wybrać dla swoich pociech. Odnalezienie placówek najbliżej miejsca zamieszkania, czy też tych najlepszych zabrałoby dużo czasu. Jeszcze więcej odwiedzenie pojedynczo każdej z nich. Pracujący rodzice nawet przy wsparciu życzliwych babci i dziadków, czy też znajomych, nie zawsze są w stanie kompleksowo ogarnąć ten temat. Stąd między innymi pomysł na powstanie Lookalnego Informatora Edukacyjnego.

To ukłon w stronę rodziców, którzy chcą jak najlepiej zainwestować w edukację i rozwój swojego dziecka.

Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami. Roztocze.net jest trybuną na której prezentujecie swoje poglądy i wymieniacie opinie. Naszym mottem pozostaje niezmiennie: Codziennie. Wiarygodnie. Dla Ciebie. 

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny