Od redakcjiRedakcja4 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Ponad 1 mln wizyt w 2018 roku! [STATYSTYKI]

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

To był kolejny udany, wspólnie spędzony rok. Ponad 1 mln wizyt (sesji) i 2 mln odsłon odnotowało w 2018 roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy. W porównaniu z rewelacyjnym rokiem 2017 odnotowaliśmy wzrost o 0,69% (373 903 Unikalnych Użytkowników w 2018 w porównaniu z 371 341 Unikalnych Użytkowników w 2017) [dane z Google Analytics]

Gdy rozpoczynaliśmy ten rok zapowiadaliśmy, że poprawimy nasz wynik z 2016 i 2017 r. Słowa dotrzymaliśmy – dzięki Waszej wielkiej pomocy i zaufaniu.

Przypomnijmy, że 2016 rok zamknęliśmy z wynikiem 981 373 sesji, 299 366 unikalnych użytkowników, generując 2 231 414 odsłon. 2017 rok zamknęliśmy z wynikiem 1 235 942 sesji, 371 341 unikalnych użytkowników, generując 2 796 327 odsłon

A jak było w minionym 2018?

Powiedzmy sobie szczerze – utrzymaliśmy wzrost (0,69%). Jest to sukces wypracowany zarówno przez naszą Redakcję i dział reklamy, ale przede wszystkim osiągnięty dzięki Wam – Drodzy Czytelnicy.

Roztocze.net w 2018 roku odnotowało 1 071 946 wizyt (sesji), 2 025 103 odsłon i 373 903 unikalnych użytkowników (źródło: Google Analytics). Głownie dzięki zastosowaniu rozwiązań ułatwiających poruszanie się po stronie (bez zbędnych kliknięć) liczba odsłon w porównaniu z 2017 rokiem nieco spadła. W 2019 roku chcemy poprawić wynik, jeśli chodzi o liczbę sesji. Będziemy pracować, by wzrost był jeszcze większy. Z nowości: pracujemy właśnie nad ciekawymi rozwiązaniami, które mamy nadzieje się wam spodobają, przywracamy również komentarze, na początek dla części tekstów. 

Jesteśmy największym wydawnictwem stricte internetowym w regionie. Dziękujemy!

 

Dzięki zaangażowaniu Redakcji mogliśmy dostarczać Wam informacji z różnych dziedzin jak polityka i samorząd, sprawy społeczne, edukacja i nauka, sprawy kryminalne, gospodarka, czy prawo, prezentujemy wydarzenia i najciekawsze informacje z regionu.  Zamość, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Hrubieszów, Krasnystaw, Janów Lubelski, Lubaczów, czy Lublin – z każdym dniem dzięki Wam i Waszym sygnałom rozszerzamy nasz zasięg. Jesteśmy tutaj dla Was i z Wami.

Zaufanie Czytelników i dosyć duża częstotliwość odwiedzin przekłada się na bardzo dobrą promocję firm i produktów za pośrednictwem roztocze.net Regionalnego Dziennika Internetowego. Z dumą odnotowujemy bowiem rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi. Dzięki temu możemy dostarczać czytelnikom informacji i narzędzi interaktywnych nieodpłatnie. Cieszymy się, że możemy pomóc przedsiębiorcom w docieraniu do klientów i budowaniu wzajemnych relacji, które owocują wzrostem obrotów z jednej strony i satysfakcją z usług z drugiej.

We wrześniu postanowiliśmy przypomnieć o sobie tym, którzy z internetu korzystają rzadziej. Wydrukowaliśmy roztocze.net po raz czwarty, w rekordowym dla nas nakładzie 20 000 egz. Ukazały się 2 wydania, rozdystrybuowaliśmy łącznie 40 000 egzemplarzy bezpłatnej gazety roztocze.net. Pisaliśmy o tym TUTAJ (w 2014 roku, wydaliśmy i rozdystrybuowaliśmy w 3 wydaniach, łącznie 45 000 egzemplarzy gazety roztocze.net EXTRA).

Naszym celem jednak jest istnieć w internecie. Około 80% wejść na stronę roztocze.net wynika z bezpośredniego wyboru Czytelników, a nie jest efektem przekierowania z mediów społecznościowych jak Facebook, Twitter, czy Instagram. To pokazuje, że w ciągu niemal 18 lat istnienia tytuł ukształtował sobie markę i uznanie wśród lokalnej społeczności. Jednak mediów społecznościowych też nie odpuszczamy (już ponad 5 300 osób lubi naszą stronę www.facebook.com/lubie.roztocze.net).

W tym miejscu warto wspomnieć o najmłodszym dziecku wydawcy roztocze.net, Fundacji im. Bernardo Morando, czyli Lookalnym Informatorze Edukacyjnym. 

Powstał on, by łatwo było wybrać najlepszą ofertę dla Twoich dzieci. To oczywiste. Również dlatego, że brakowało w naszym regionie interaktywnego, zawierającego wszystkie ważne informacje katalogu edukacyjnego. Warto dodać, że taki informator “żyje” przez cały rok, 24 godziny na dobę i można do niego sięgnąć za pomocą komputera, telefonu, tabletu czy telewizora z funkcją smart.

Wielu rodziców zastanawia się jaki żłobek, czy przedszkole, lub szkołę podstawową (czasami wszystko razem!) wybrać dla swoich pociech. Odnalezienie placówek najbliżej miejsca zamieszkania, czy też tych najlepszych zabrałoby dużo czasu. Jeszcze więcej odwiedzenie pojedynczo każdej z nich. Pracujący rodzice nawet przy wsparciu życzliwych babci i dziadków, czy też znajomych, nie zawsze są w stanie kompleksowo ogarnąć ten temat. Stąd między innymi pomysł na powstanie Lookalnego Informatora Edukacyjnego.

To ukłon w stronę rodziców, którzy chcą jak najlepiej zainwestować w edukację i rozwój swojego dziecka.

Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach, jakie toczą się w komentarzach pod artykułami. Roztocze.net jest trybuną, na której prezentujecie swoje poglądy i wymieniacie opinie. Naszym mottem pozostaje niezmiennie: Codziennie. Wiarygodnie. Dla Ciebie. 

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Xxx
Brawo, gratulacje!!!! Szkoda tylko, że ...
z_boku
Zamość nie Monaco, gokarty to taka For...
ciekawy
czego nie rozumiesz w slowie najprawdobo...
^_^
polecamy zatyczki do uszu z apteki...
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018