R E K L A M A

Z I P

Reklamatekst nadesłany13 listopada 2017

Polska kontra Meksyk – kto będzie zwycięzcą w Gdańsku ?

fot. nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

Ostatni mecz Polskiej Reprezentacji w piłkę nożną będzie miał miejsce już dziś, w Gdańskiej PGE Arena. Po ostatnim meczu Polska Reprezentacja na pewno będzie chciała pokazać się od nowa swoim kibicom, albowiem bezbramkowy remis z Urugwajem (0:0) kompletnie nie zadowala nikogo.

Tym razem Polacy zmierzą się z drużyną ofensywną, co mówią o niej same statystyki (ostatnie 3 spotkania Meksyku kończyły się 2-3 golami dla samego Meksyku). Dziś można spodziewać się więc o wiele bardziej ofensywnego spotkania a także goli, które na pewno w Gdańsku pojawią się.

Polska będzie tym samym miała świetną okazję do tego, aby przedstawić się z jak najlepszej strony, choć patrząc na zakłady sportowe Polskiego bukmachera, który sponsoruje drużynę Śląska Wrocław, jasno widzimy, iż to właśnie Meksyk jest stawiany w roli faworyta tego spotkania.

Przyznać trzeba, że Meksyk prezentuje się bardzo dobrze na tle innych drużyn i jest aktualnie w bardzo dobrej formie, jako cały zespół (świetne zgranie, rozumienie się na boisku, a także ofensywny styl rozgrywki). Polska pod tym względem dostanie zawodnika dość wymagającego, który będzie na pewno chciał przejmować inicjatywę na samym początku i jego akcje będą zdecydowanie szybsze i bardziej kreatywne, niż te, które widzieliśmy w meczu z Urugwajem.

Polacy dostali więc jasne przesłanie, na meczu w Gdańsku muszą dać z siebie wszystko, co jest w ich nogach możliwe do przekazania. Widowisko na PGE Arena na pewno zostanie zapamiętane, albowiem mecz z Meksykiem, wydaje się jednym z bardziej ofensywnych, jakie Polska miała okazję w ostatnich latach rozgrywać – będzie to świetny sprawdzian dla Polaków, jak gramy z szybkimi i kreatywnymi drużynami (niestety Urugwaj kompletnie pod tym względem zawiódł i pomimo kilku akcji, był to tylko cień tej prawdziwej drużyny).

Pozostaje nam czekać do godziny 20:45 na rozpoczęcie spotkania i gole ze strony Polaków, które mamy nadzieję dziś oglądać razem z Państwem!

Autor: tekst nadesłany
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
antyklerykał
Co do filmu "Katyń" Wajdy, to bardzo do...
WOJTEK
Witek dobry chłop!...
Ja
Do - "Ryskowi mówimy GOOD Bye" zjedz S...
antyklerykał
Ciekawe czy puszczono filmiki z laptopa ...
Po cichu. ...
Droga "redakcjo" ,a może raczej Roberci...
Thomas
Rozszerzenie Stref Ekonomicznych na cał...
Thomas
redakcja@ W tabeli mid sized region tam ...
aQuila
Niech zgadnę LZ sprawcą? Halo, gdzie j...
He he
Do "Zm": Ty, a w jakim języku to pytani...
janzam
Kiedyś (bardzo dawno) mój pies miał r...
Czesław
Srali muchy będzie wiosna, kto takie du...
Czesław
Kurcze, a ja myślałem że to o myciu s...
.
Kropka jest jedna i proszę nie używać...
jak
Jestem ciekaw z jaką szybkością porus...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny