R E K L A M A

Z I P

Reklamatekst nadesłany13 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Polska kontra Meksyk – kto będzie zwycięzcą w Gdańsku ?

fot. nadesłane

Ostatni mecz Polskiej Reprezentacji w piłkę nożną będzie miał miejsce już dziś, w Gdańskiej PGE Arena. Po ostatnim meczu Polska Reprezentacja na pewno będzie chciała pokazać się od nowa swoim kibicom, albowiem bezbramkowy remis z Urugwajem (0:0) kompletnie nie zadowala nikogo.

Tym razem Polacy zmierzą się z drużyną ofensywną, co mówią o niej same statystyki (ostatnie 3 spotkania Meksyku kończyły się 2-3 golami dla samego Meksyku). Dziś można spodziewać się więc o wiele bardziej ofensywnego spotkania a także goli, które na pewno w Gdańsku pojawią się.

Polska będzie tym samym miała świetną okazję do tego, aby przedstawić się z jak najlepszej strony, choć patrząc na zakłady sportowe Polskiego bukmachera, który sponsoruje drużynę Śląska Wrocław, jasno widzimy, iż to właśnie Meksyk jest stawiany w roli faworyta tego spotkania.

Przyznać trzeba, że Meksyk prezentuje się bardzo dobrze na tle innych drużyn i jest aktualnie w bardzo dobrej formie, jako cały zespół (świetne zgranie, rozumienie się na boisku, a także ofensywny styl rozgrywki). Polska pod tym względem dostanie zawodnika dość wymagającego, który będzie na pewno chciał przejmować inicjatywę na samym początku i jego akcje będą zdecydowanie szybsze i bardziej kreatywne, niż te, które widzieliśmy w meczu z Urugwajem.

Polacy dostali więc jasne przesłanie, na meczu w Gdańsku muszą dać z siebie wszystko, co jest w ich nogach możliwe do przekazania. Widowisko na PGE Arena na pewno zostanie zapamiętane, albowiem mecz z Meksykiem, wydaje się jednym z bardziej ofensywnych, jakie Polska miała okazję w ostatnich latach rozgrywać – będzie to świetny sprawdzian dla Polaków, jak gramy z szybkimi i kreatywnymi drużynami (niestety Urugwaj kompletnie pod tym względem zawiódł i pomimo kilku akcji, był to tylko cień tej prawdziwej drużyny).

Pozostaje nam czekać do godziny 20:45 na rozpoczęcie spotkania i gole ze strony Polaków, które mamy nadzieję dziś oglądać razem z Państwem!

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Anonim" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 14:32:29 napisał:
    skąd nadesłany ? D
    R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny