R E K L A M A

Z I P

Reklamatekst nadesłany13 listopada 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Polska kontra Meksyk – kto będzie zwycięzcą w Gdańsku ?

fot. nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

Ostatni mecz Polskiej Reprezentacji w piłkę nożną będzie miał miejsce już dziś, w Gdańskiej PGE Arena. Po ostatnim meczu Polska Reprezentacja na pewno będzie chciała pokazać się od nowa swoim kibicom, albowiem bezbramkowy remis z Urugwajem (0:0) kompletnie nie zadowala nikogo.

Tym razem Polacy zmierzą się z drużyną ofensywną, co mówią o niej same statystyki (ostatnie 3 spotkania Meksyku kończyły się 2-3 golami dla samego Meksyku). Dziś można spodziewać się więc o wiele bardziej ofensywnego spotkania a także goli, które na pewno w Gdańsku pojawią się.

Polska będzie tym samym miała świetną okazję do tego, aby przedstawić się z jak najlepszej strony, choć patrząc na zakłady sportowe Polskiego bukmachera, który sponsoruje drużynę Śląska Wrocław, jasno widzimy, iż to właśnie Meksyk jest stawiany w roli faworyta tego spotkania.

Przyznać trzeba, że Meksyk prezentuje się bardzo dobrze na tle innych drużyn i jest aktualnie w bardzo dobrej formie, jako cały zespół (świetne zgranie, rozumienie się na boisku, a także ofensywny styl rozgrywki). Polska pod tym względem dostanie zawodnika dość wymagającego, który będzie na pewno chciał przejmować inicjatywę na samym początku i jego akcje będą zdecydowanie szybsze i bardziej kreatywne, niż te, które widzieliśmy w meczu z Urugwajem.

Polacy dostali więc jasne przesłanie, na meczu w Gdańsku muszą dać z siebie wszystko, co jest w ich nogach możliwe do przekazania. Widowisko na PGE Arena na pewno zostanie zapamiętane, albowiem mecz z Meksykiem, wydaje się jednym z bardziej ofensywnych, jakie Polska miała okazję w ostatnich latach rozgrywać – będzie to świetny sprawdzian dla Polaków, jak gramy z szybkimi i kreatywnymi drużynami (niestety Urugwaj kompletnie pod tym względem zawiódł i pomimo kilku akcji, był to tylko cień tej prawdziwej drużyny).

Pozostaje nam czekać do godziny 20:45 na rozpoczęcie spotkania i gole ze strony Polaków, które mamy nadzieję dziś oglądać razem z Państwem!

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Anonim" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 14:32:29 napisał:
    skąd nadesłany ? D
    0
    1
    R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer 50 minut temu
Qrrrrrrrrr.....a! Ale prowincja - to o m...
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
TORRES20400
To nie możliwe. To po to w gumiakach bi...
Oneb
Nawet nie zaprosili na obiad. To o czym...
TORRES20400
Dlaczego nikt nie mówi o szansach na pr...
.
To było do przewidzenia, że Nowoczesna...
Mirka
Stąd to ostatnie zdanie, że może być...
observer
do Mirki - kasa to nie wszystko (przynaj...
Mirka
Czytałam na innym zamojskim portalu dzi...
observer
partia, która stała się partyjka kana...
.
Nowakowski jest super nauczycielem. jest...
antyklerykał
"do na antyklerykał" dnia 24 maja 2018 ...
geytelmen
To bolesne musiało być?!...
omnibus
Odejdzie? Kto inny ma taką szeroką wie...
człowiek z wos...
pierwsze zdjęcie powinno mieć opis "Lu...
Tylko i wylacznie. Cala 'wyzsza' kadra t...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny