Społeczeństwo i patriotyzmMichał Karchut12 września 2014 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Podsumowanie rankingu radnych

Zamojscy radni kadencji 2010-2014
R E K L A M A    B O A R D

Internauci ocenili. Najlepszym w klasyfikacji ogólnej okazał się radny Jerzy Nizioł.

 

My ocenialiśmy radnych, teraz radni oceniają ranking. Co o nim sądzą i jak go podsumowują ci, którzy znaleźli się w czołówce wszystkich zamojskich rajców?

 

Krzysztof Krupa, drugi na rankingowej liście  „mało się tym interesował”. Radny jest „w szoku” i „pozytywnie zaskoczony”: – Cóż mogę powiedzieć, na 23 radnych drugie miejsce – rewelacja – mówi radny Krupa. – Drugie miejsce za tak zacną i reprezentatywną osobą w mieście to chyba jest nobilitujące – dodaje radny. Cały wywiad ze zwycięzcą rankingu, radnym Jerzym Niziołem, dostępny TUTAJ.

 

Jednak najbardziej popularną okazała się radna Marta Pfeifer, której „trudno jest komentować ten wynik”. Radna Pfeifer „woli, żeby wypowiadali się w tej sprawie sami mieszkańcy”.

–  Jest mi niezmiernie miło, że mieszkańcy docenili moją pracę i mój wkład w naszą społeczność – mówi radna. – Funkcja radnego jest to misja i bywa, że mieszkańcy bardzo różnie nas oceniają. Czasem część osób może mieć zarzuty wobec nas, że czegoś nie udało nam się zrobić, ale tego nie unikniemy. Jest mi bardzo przyjemnie, że zostałam dostrzeżona. Mogę powiedzieć, że czuję satysfakcję – zdradza nam radna Marta Pfeifer.

 

Rafał Zwolak, jeden z popularniejszych radnych, „zwrócił uwagę na nasze zestawienie” i polecił nasz ranking na swoim kanale Facebook z zastrzeżeniem, żeby mieszkańcy oceniali szczerze i niezależnie. – Zastanawiałem się czy nie ma tu jakiś kantów, ale jeżeli jest tu wszystko w porządku, to jak najbardziej dobrze to oceniam – mówi radny Rafał Zwolak. – Gratuluję wygranym, niech się cieszą. Wydaje mi się, że może to być dobry prognostyk przed wyborami. Ci, którzy mieli mniej głosów, mogli się też tym mniej interesować. Wydaje mi się, że to fajna i miarodajna sprawa – wyjaśnia radny Zwolak.

 

– Ranking fajny, wszystko w porządku – mówi radny Jacek Krzysztof Danel. – Tylko radni, którzy byli w poprzedniej kadencji, a nawet w kilku poprzednich, są bardziej znani i mieli lepszą sytuację od tych, którzy są pierwszy raz – zgłasza swoje uwagi radny Danel.

 

rankin_radni_wyniki
Zrzut ekranowy z wynikami głosowania

 

W pierwszej jedenastce rankingu znaleźli się radni: Jerzy Nizioł, Krzysztof Krupa, Joanna Budzyńska, Marta Pfeifer, Wiesław Nowakowski, Rafał Zwolak, Katarzyna Wołoszyn, Marek Kudela, Jerzy Liberadzki, Jacek Krzysztof Danel i Jan Wojciech Matwiejczuk. Następne oceny zbiorcze są nieco słabsze, choć trzeba przyznać, że nawet radni z pierwszej trójki nie zostali ocenieni przez internautów na maksymalne 5 gwiazdek. Większość radnych zamojskiej Rady Miasta mijającej kadencji w poszczególnych kategoriach oceniona została na trzy gwiazdki w pięciostopniowej skali.  „Wszystko na średnio” – skomentował jeden z internautów w liście do redakcji – „To chyba jakiś błąd systemu”. Oceniać można było dziewięć kategorii, w tym m.in. kulturę osobistą, pracowitość, zaufanie, dokonania czy szanse na kolejną kadencję.

 

W rankingu można było oceniać wszystkich zamojskich radnych. Pełna lista radnych miejskich wraz z ocenami internautów dostępna TUTAJ.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Michał Karchut
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "kloe" dnia 12 września 2014 o godzinie 9:37:28 napisał:
  taki ranking ma to do siebie, że im więcej IP ma się do dyspozycji, tym większą ma się szansę. Wszystkie Wasze rankingi, Droga Redakcjo, są niemiarodajne. Bez względu na temat. Pizzerie - czy na pewno oceniali je konsumenci? Szkoły - może tylko personel, radni- znajomi radnych. To się nijak nie ma do statystyki, a zapewne wyniki będą teraz często komentowane, mimo ich żadnej wagi.
  R E K L A M A
 • "kloe" dnia 12 września 2014 o godzinie 9:39:14 napisał:
  kolejny wniosek: radni powinni robić jak najwięcej pikników z lejącym się strumieniami piwem, na takiego każdy zagłosuje. Jak widać, od wieków to najlepsza kampania wyborcza. Nie inwestuję swojej kasy, a proszę, jaki mam wynik.
 • "Lai" dnia 12 września 2014 o godzinie 9:56:47 napisał:
  Okłamujecie tak samo ludzi w głosowaniu, jak reklamodawców tutaj? http://roztocze.net/media-internetowe-ranking-listopad-2013/ Przecież wiecie dobrze (jak napisał kloe), że im ma się więcej IP tym można głosować co kilka sekund. Tym samym Neostrada i inne usługi o zmiennym IP pozwalają na oddanie głosów ile się chce. Piszecie, że prowadzicie inkubator, chcecie uczuć innych ludzi, to czemu oszukujecie? Kolejny raz oszukujecie czytelników, wykorzystjąc ich niewiedzę. Ładnie to tak?
 • "Thomas" dnia 12 września 2014 o godzinie 11:12:32 napisał:
  Wprowadźmy ranking superinteligentny - i będzie wszystko jasno. I najmniej inteligentny. Człowiek inteligentny ma wiedzę, ma umiejętności i doświadczenie. Taki człowiek wie co ma zrobić i potrafi to zrobić. Człowiek inteligentny inaczej nie tylko nie posiada takich przymiotów, a co gorsza błądzi na słonecznym palcu z pochodnią w rękach!!!! Świetnie to ujął w jednym z wywiadów Piotr Tymochowicz, że 95 procenyt polityków w Polsce to są. A zwłaszcza to do czego politycy się przyznają np. do orientacji seksualnej, ale nie do tej wspaniałej grupy 95 %. Tak wiec wyłapmy te 5 procent. Kryteria oceny po kulturze osobistej - to kolejna próba przykrycia niekompetencji poszczególnych radnych. No chyba oczywistym jest, że mało kulturalnych nie wybraliśmy bez względu na opcję - a skoro tak to nie powinniśmy tego oceniać. Oceńmy lekarza, świetnego chirurga po jego kulturze osobistej, i lekarza super kulturalnego, ale lekarza konowała. Kótry jest lepszy? czy ten kulturalny czy super kulturalny???
 • "Anonim" dnia 12 września 2014 o godzinie 13:03:42 napisał:
  ....
 • "Thomas" dnia 12 września 2014 o godzinie 14:02:38 napisał:
  Od kiedy kiedy rankingi roztocze net są rankingami obiektywnymi. Przecież nie od dziś wiadomo, że te wszelkie oceny są ocenami przeprowadzonymi na grupie kótra nie jest grupą reprezentacyjną. Ponawiam pytanie zadane kiedyś tam. PANOWIE REDAKTORZE KIEDY BĘDĄ PAŃSTWO OCENIAĆ MARCINA ZAMOYSKIEGO JAKO PREZYDENTA??
 • "Ad" dnia 12 września 2014 o godzinie 16:32:11 napisał:
  Na świętego Dygdy, czyli nigdy...:)
 • "krwisty" dnia 12 września 2014 o godzinie 23:56:29 napisał:
  No super. Gigantem okazuje się w tym rankingu Nizioł, który wstydzi się przyznać, jaka to formacja go wykarmiła, stary numer komuchów - do matki partii skompromitowanej się nie przyznajemy i jest ok. Pfeifer - tragedia - podobno wybitna specjalistka, podobno świetnie strzyże psy :) Jaki portal i właściciel z dziwną przeszłością (też niechętnie do niej wraca), taki ranking i takie wyniki.
 • "Michał" dnia 13 września 2014 o godzinie 8:44:28 napisał:
  Masz rację krwisty, jaki właściciel taki portal. Ciekawi mnie dlaczego po tylu latach działania, nagle powstała fundacja? Czyżby skok na kasę, w otoczce działania dla "naszego" dobra? Bo jak wytłumaczyć fakt, że fundacja w dziwny sposób ściśle współpracuje z firmą Menos. Dziwnym zbiegiem okoliczności właścicielem firmy jest Renata R. Żona jednego z założycieli fundacji. Fundacja zaczyna wydawać gazetkę, a ta firma ma jako główne PKD "Drukowanie gazet"? Same zbiegi okoliczności... Oczywiście w szczytnym celu... dla naszego dobra.
 • "kmicic" dnia 13 września 2014 o godzinie 11:43:04 napisał:
  Proponuje portalowi Roztocze.net ukazać zarobki z przeprowadzonych rankingów....
  R E K L A M A
 • "Ela" dnia 13 września 2014 o godzinie 12:32:05 napisał:
  Może ktoś powinien przejąć tą fundację? Np któraś z gazet? Bo to chyba nie jest legalne, żeby portal internetowy był drukowany na papierze?
 • "gel" dnia 15 września 2014 o godzinie 2:06:36 napisał:
  @Ela - a niby czemu miałoby to być nielegalne? ;-) Z Białorusi przyjechałaś? ;-)
 • "et" dnia 15 września 2014 o godzinie 12:39:37 napisał:
  @Michał, nie słyszałeś, że firma żony dostała 0,8 mln dotacji na budowę drukarni prasowej? Ale nie cieszcie się, preferencje zatrudnienia osoby z obszarów wiejskich :-) Jest gdzieś ogłoszenie na AMiRR ale teraz nie mogę znaleźć, zaraz poszukam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018