R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja27 lutego 2017 FACEBOOK | 5207 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Podpalił się i wbiegł do starostwa

Straż pożarna. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Płonącego mężczyznę gasili dzisiaj strażacy w budynku Starostwa Powiatowego, przy ulicy Przemysłowej w Zamościu.

Jak poinformował nas rzecznik KM PSP w Zamościu, mł. bryg. Andrzej Szozda. Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 13, w budynku Starostwa Powiatowego.

– Nie wiemy czy do podpalenia doszło w budynku, czy przed budynkiem Starostwa Powiatowego i płonący mężczyna do niego wbiegł. Ustalamy to. W akcji gaszenia mężczyzny wziął udział szef jednostki ratowniczo-gaśniczej ze Szczebrzeszyna, który w tym czasie znajdował się w budynku. Na miejsce zostały skierowane 2 zastępy straży pożarnej. Strażacy ugasili mężczyznę, który z licznymi poparzeniami został zabrany karetką do szpitala. Następnie pomogli w oddymianiu budynku starostwa. Na tę chwilę nie można powiedzieć nic więcej o zdarzeniu, ani o motywach jakie kierowały mężczyzną – mł. bryg. Andrzej Szozda oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.

60-letni mężczyzna przeżył.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "." dnia 27 lutego 2017 o godzinie 16:15:01 napisał:
  To wygląda na desperację i próbę samobójstwa. Cokolwiek go zmusiło do tej decyzji musiało być bardzo ważne.
  R E K L A M A
 • "podpis" dnia 27 lutego 2017 o godzinie 17:04:02 napisał:
  mają szczęście, w innej kulturze przy standardach zamojskich sądowni, byłby to pewnie pas szahida.
 • "podpis" dnia 27 lutego 2017 o godzinie 18:42:57 napisał:
  BTW, ta szczebrzeszyńska SP była jak "hiszpańska inkwizycja Monty Python", skoro zamojska była rzut beretem.
 • "beretka" dnia 27 lutego 2017 o godzinie 18:54:25 napisał:
  @ podpis. Przecież piszą, że to nie jednostka straży, tylko sam szef ze Szczebrzeszyna go gasił, bo akurat był w budynku. Czytaj pan ze zrozumieniem.
 • "podpis" dnia 27 lutego 2017 o godzinie 19:12:21 napisał:
  sam szef i akurat był w budynku...
 • "beretka" dnia 27 lutego 2017 o godzinie 19:29:21 napisał:
  @ podpis. No w końcu to jest Starostwo i ludzie załatwiają tam różne sprawy.
 • "z_boku" dnia 27 lutego 2017 o godzinie 19:57:33 napisał:
  Sprawa jest poważna, coś do tej tragedii doprowadziło, człowiek nie wytrzymał i zrobił sobie krzywdę. Być może wcześniej ktoś go skrzywdził? Nie wiem, nie znam sprawy, ale wszelkie cytaty typu "przechodziliśmy z tragarzami" są i będą nie na miejscu.
 • "podpis" dnia 27 lutego 2017 o godzinie 20:05:39 napisał:
  "Być może wcześniej ktoś go skrzywdził?" - pewnie "niewidzialna ręka" ta z komuny.
 • "Thomas" dnia 28 lutego 2017 o godzinie 0:23:48 napisał:
  Ten czyn ma znamiona czynu Ryszarda Siwca ba Stadionie Dziesięciolecia, który w ten sposób zaprotestowal przeciwko uwczesnej władzy i zgody tychże władz przeciwko. Interwencji wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji. Czym kierował, się człowiek w starostwie tego jeszcze nie wiemy, aczkolwiek analogię są aż nazbyt oczywiste. Niewiele było takich przypadków, ale zawsze miały swoją przyczynę.
 • "olek" dnia 28 lutego 2017 o godzinie 7:53:40 napisał:
  Ludzie, a może po prostu jest chorym człowiekiem?
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny