Dom i Ogród | Tekst sponsorowanyJolanta Wojtak8 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Podłogi drewniane dobry wybór na lata…

fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Drewniane deski i parkiety zdobią domy od lat, urzekają naturalnym pięknem i kuszą innowacyjnością. Wybór podłogi to jednak decyzja na lata, odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników są gotowe drewniane podłogi lite i warstwowe rekomendowane na ogrzewanie podłogowe.

Sukces podłóg warstwowych tkwi w ich budowie. Warstwa dolna wykonana jest z wytrzymałego i twardego drewna liściastego lub sklejki, natomiast warstwa wierzchnia zwana szlachetną, wykonana jest z wytrzymałego dębu, jesionu lub drewna egzotycznego.

Gotowe podłogi mają jeszcze jeden niekwestionowany atut, są gotowe do użytkowania na drugi dzień po ułożeniu.

Po latach użytkowania, kiedy zapragniemy odświeżyć podłogę lub dodać jej nowego blasku z powodzeniem możemy poddać ją procesowi szlifowania lub cyklinowania.

Grubość warstwy wierzchniej podłóg litych i warstwowych została dobrana tak, by można było ją kilkakrotnie cyklinować w okresie kilkudziesięciu lat użytkowani.

Dzięki temu gwarantuje to bezpieczną renowację, a użytkownikowi cieszyć się naturalnym pięknem podłogi przez długie lata.

fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane

Ten naturalny – w 100% materiał na podłogi jest oczywiście bezpieczny dla człowieka i jego środowiska, nie przyciąga kurzu, a zastosowane do konserwacji oleje czy lakiery są antyalergiczne.

Uczucie ciepła pod stopami to kolejny atut podłogi drewnianej. Podłoga drewniana jest także dobrym izolatorem termicznym i akustycznym.

fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane

Należy podkreślić, że dziś, w porównaniu z latami minionymi, oferta podłóg drewnianych jest o wiele bogatsza. Można wybierać spośród wielu gatunków drewna, pochodzących nie tylko z naszej szerokości geograficznej, ale także z Azji, Afryki i Ameryki Północnej oraz Południowej.

Firma ŚWIAT DREWNA podpowie jak dobrać podłogę drewnianą indywidualnie pod potrzeby klienta pod kątem:
– gatunku,
– twardości,
– wykończenia (olejowosk lub lakier),
– wymiaru (parkiet lub deska),
– grubości,
– koloru,
– ogrzewania podłogowego,
– połysku,
– pielęgnacji,
– sposobu ułożenia.

Podłogi drewniane są od bardzo dawna w otoczeniu człowieka, a zmieniająca się moda pozwala na dostosowanie elementów podłogowych pod potrzeby klienta.

Firma ŚWIAT DREWNA w swojej ofercie posiada również:
tarasy drewniane i kompozytowe
elewacje drewniane
blaty drewniane
– listwy przypodłogowe drewniane i fornirowane
– kleje i lakiery do podłóg
– profesjonalną chemię do drewna

 

Zamojski ŚWIAT DREWNA zyskał uznanie wielu zadowolonych Klientów.

ŚWIAT DREWNA; materiały nadesłane

Świat Drewna, ul. Przemysłowa 21 (wjazd do Galerii Twierdza), 22-400 Zamość, tel. 887 330 118.

Renowacja podłóg | Cyklinowanie bezpyłowe – tel. 510 745 114, 514 787 155.

www.swiatdrewna.info.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Jolanta Wojtak
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat