R E K L A M A

Z I P

Flesz | Powiat ZamojskiRedakcja20 marca 2018 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy ()

Płoskie: Audi zderzyło się z pociągiem [ZDJĘCIA]

Fot. Policja
R E K L A M A    B O A R D

Dziś rano (20 marca) w miejscowości Płoskie doszło do zderzenia audi z pociągiem.

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Płoskie doszło do zderzenia pojazdu marki audi z pociągiem. Jak wstępnie ustaliła policja kierujący audi 33-letni mieszkaniec gminy Zamość jadąc od strony Żdanowa w kierunku krajowej 74 nie zauważył jadącego pociągu relacji Hrubieszów – Wrocław. Doszło do zderzenia. 33-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na chwilę obecną nie jest znany stan jego zdrowia. Pociągiem podróżowało 15 osób. Ze zdarzenia wyszli bez obrażeń. Zarówno kierujący audi, jak i maszynista byli trzeźwi. – informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "dasdas" dnia 20 marca 2018 o godzinie 12:55:04 napisał:
  ech... już jak tak kopiujecie wszystkie arty, to weźcie od innych foty, a nie bmw, które nawet nie jeździ po zmc poza tym akcja działa się koło 7 rano
  4
  1
  R E K L A M A
 • "Przypadek" dnia 20 marca 2018 o godzinie 13:08:39 napisał:
  Identyczny błąd jak na nagraniu w Zamosc tv. Przypadek? :-)
  3
  1
 • "kiero" dnia 20 marca 2018 o godzinie 16:35:08 napisał:
  Problem w tym miejscu jest taki, że tam mało kto staje na stopie. Bodajże tydzień temu jadę tamtędy. Zatrzymuję sie przed. Facet naprzeciwko w oplu też. Patrzę w prawo nic, patrzę w lewo, a jakis kolo w beemce mnie omija i przejeżdża przez przejazd. Koleś z naprzeciwka też był nieźle zdziwiony. Może patrol policji by się tam przydał?
  1
  5
  • "Stop" dnia 20 marca 2018 o godzinie 20:56:15 napisał:
   Problem Twój jest taki, że widzisz znak stop tam gdzie go nie ma
   10
   0
 • "z_boku" dnia 20 marca 2018 o godzinie 16:39:17 napisał:
  Ludzie zapomnieli o tym że istnieją pociągi.
  2
  0
 • "ad111" dnia 20 marca 2018 o godzinie 17:03:42 napisał:
  Tam nie ma znaku STOP, a tylko krzyż św. Andrzeja i sygnalizacja świetlna ostrzegająca o nadjeżdząjącym pociągu. Skoro ten z wypadku tam wjechał, to nie dość, że nie widział czerwonych świateł, nie widział pociągu, to jeszcze pewnie nie słyszał sygnałów dźwiękowych. Cud, że ten "inteligent" żyje...
  8
  0
  • "yankes" dnia 19 maja 2018 o godzinie 22:01:48 napisał:
   "Ten z wypadku" jechał za busem, bus przeskoczył on nie, te swiatla przy padajacym śniegu to w d... sobie można wsadzić zobaczcie ludzie jaka jest widoczność- z prawej strony 10 m. przed przejazdem dopiero coś widać bo przystanek i drzewa w oddali zaslaniaja. Jak nie bedzie rogatek to ktoś się tam zabije.
   1
   0
 • "Zm" dnia 20 marca 2018 o godzinie 17:11:04 napisał:
  Ostatnio jadac ta droga tez ledwo zobaczylem te swiatla czerwone malo widoczne
  0
  3
 • "Mu" dnia 20 marca 2018 o godzinie 17:19:07 napisał:
  Według ustaleń policji opisanych na innych portalach wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków. Czyli widział pociąg, ale nie wyhamował, co mnie w sumie nie dziwi, ponieważ droga ta nie widziała nawet grama piasku od piątku. Wczoraj jak nią jechałem to i 30km to było za dużo. Informacja dla Powiatu Zamojskiego w październiku wybory związku z tym chce przypomnieć, że drogi się odśnieża oraz istnieje coś takiego jak sól (skuteczna do -6c) i chlorek wapnia (skuteczny do -30c).
  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
beduin 56 minut temu
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Janek
Bez przesady ! Jeszcze nie otrząsnęli...
mieszkaniec pow...
zgadzam się! Jesteście siłą regionu!...
obywatel
Byłem, widziałem... Terytorialsi!!! Je...
Ciekawe...
dlaczego miasto ma inwestować w infrast...
ak
Czas najwyższy uporządkować kwestie o...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny