SportOliwia Bojar21 lutego 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

„Piłkarska Zamojszczyzna” na Biesiadzie Literackiej

fragment plakatu ZBL
R E K L A M A    B O A R D

W najbliższy czwartek, 25 lutego, w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej na ul. Kamiennej odbędzie się Zamojska Biesiada Literacka. Jej bohaterem będzie Marek Sztochel, autor książki „Piłkarska Zamojszczyzna. Podsumowanie sezonu 2014/2015”.

Książkę zapowiadaliśmy jeszcze w listopadzie.

-Autor publikacji opowie m.in. o tym, jak powstawał album, którego bohaterami są zawodnicy zespołów piłkarskich z okręgu zamojskiego, trenerzy, sędziowie oraz działacze związani z piłką nożną. Publikacja ukazała się nakładem Wydawnictwa Izamarka i stanowi I tom serii „Regionalne Kroniki Sportowe”. Uwagę czytelnika przyciągają barwne fotografie drużyn piłkarskich i osób zaangażowanych w rozwój piłki nożnej na Zamojszczyźnie, opatrzone tekstami i komentarzem autorskim – zapowiada Halina Zielińska z Działu Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa Książnicy Zamojskiej.

Rozmowę z Markiem Sztochelem poprowadzi dziennikarz sportowy, Tomasz Tomczewski.

MAREK SZTOCHEL (ur. w 1974 roku w Zamościu), dziennikarz, działacz społeczny, inicjator wielu wydarzeń i zawodów sportowych, kontynuowanych do dziś (m.in. przez OSiR w Biłgoraju), organizator wycieczek sportowych i turystycznych. W 2009 r. w Łodzi założył i był pierwszym prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Historyków i Statystyków Piłki Nożnej. Kronikarz zamojskiego sportu oraz polskiej piłki nożnej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
KL
Rafał był i jest najlepszy! Nie ma co ...
Sławek
Sławek, on dwoma rękoma głosował za ...
Thomas
[b]Żelazko głosuję na Żelazko :) [b...
Thomas vel Sail...
Chłopaki dają czadu jak Elvis. Szkoda ...
I co może być złego w tym, że Prezyd...
zamościak
To już naszych młodych piłkarzy nie m...
TORRES20400
Po pierwsze, najserdeczniejsze życzenia...
Redakcja roztoc...
Czy „Kubel” pyta o komentarze pod in...
Kubel
Co to usunięto wszystkie komentarze -b...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018