R E K L A M A

28 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

W minionym tygodniu Straż Miejska w Zamościu odnotowała próbę kradzieży pachołka drogowego. 

Po co komu taki pachołek? Otóż przedmiot tak bardzo spodobał się mieszkańcowi Lublina, że chciał go zabrać jako pamiątkę z Zamościa.

Przy okazji Straż Miejska przedstawiła raport na temat swoich działań w minionym tygodniu. Złożyły się na nie: 104 interwencje, wystawiono 15 mandatów, 10 osób odwieziono do Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych w Zamościu. Miejski monitoring wychwycił 2 bójki, 3 przypadki niszczenia lamp, 4 przypadki żebractwa.

19 kwietnia 2017
Autor:
Flesz | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    2 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Hmmmmm..." dnia 19 kwietnia 2017 o godzinie 19:54:23 napisał:
  Odnotowe żebractwo (żebranie)? Usiłowanie kradzieży bezcennego, renesansowego pachołka? Wiwat Straż Miejska! Przy nich czuję się bezpieczniejszy!
  1
  0
 2. R E K L A M A

 3. "podpis" dnia 19 kwietnia 2017 o godzinie 20:25:59 napisał:
  kolektyw obywatelski zawsze w gotowości i służy pomocą Straży Miejskiej w łapaniu anty-systemowych bumelantów wszelkiej maści.
  0
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A