R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćMLC7 grudnia 2016 FACEBOOK | 4421 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy ()

Otwarcie krytej hali na OSiR

R E K L A M A    B O A R D

W piątek, 9 grudnia, o godzinie 15.00 nastąpi oficjalne otwarcie Hali Tenisowej oraz Sali Ćwiczeń Siłowych na terenie zamojskiego OSiR.

W programie wiele atrakcji.
Najpierw Tomasz Stockinger zagra z Andrzejem Supronem w tenisa ziemnego. Później będzie pokaz freestyle Pawła Wierzchowskiego, mecz Legii soccer schools vs AMSPN Hetman Zamość, a także występ grupy Dynasty Workout.
Impreza nie jest biletowana.

Autor: MLC
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "to" dnia 7 grudnia 2016 o godzinie 16:37:42 napisał:
  A kiedy otwarcie tej drugiej hali-wielofunkcyjnej?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "do to" dnia 7 grudnia 2016 o godzinie 16:43:19 napisał:
  To jest hala wielofunkcyjna. Ale nazywa się tenisowa. W odróżnieniu od dużej hali OSiR, od której jest... większa.
  0
  0
 • "Krzyś" dnia 7 grudnia 2016 o godzinie 16:56:52 napisał:
  a kiedy będzie hala do sportów walki? przecież ten tenis nie ma żadnych zawodników? kto tam będzie trenował? pewnie lekarze i prawnicy.ale polityka i jeszcze dać im dofinansowanie 150 tys i git. ja się wyprowadzam z tego miasta.dziadostwo!
  0
  0
 • "mieszkaniec" dnia 7 grudnia 2016 o godzinie 21:26:45 napisał:
  Gdzie w Zamościu mogę sobie troszkę pokopać w worek? W domu nie mam warunków do zawieszenia, a troszkę bym poćwiczył - bez trenera.
  0
  0
 • "kibic" dnia 7 grudnia 2016 o godzinie 22:04:08 napisał:
  Krzyś czy wyprowadzisz się do Starego Zamościu?
  0
  0
 • "Robert" dnia 7 grudnia 2016 o godzinie 22:25:19 napisał:
  A może być hala odkryta?
  0
  0
 • "observer" dnia 8 grudnia 2016 o godzinie 17:05:02 napisał:
  proponuję nazwę - SREBRNA STODOŁA
  0
  0
 • "KK" dnia 8 grudnia 2016 o godzinie 19:43:33 napisał:
  Czy kretyn który wymyślił zasypanie basenu i zburzenie starej hali pracuje jeszcze w OSiR ???
  0
  0
 • "z bokumiasta" dnia 8 grudnia 2016 o godzinie 19:45:41 napisał:
  Observer coś się tak tej stodoły przyczepił na każdym portalu.Przecież nikt na siłę Ci do niej nie będzie ciągnął,tu nie ma przymusu.Po drugiej stronie ulicy w ośrodku Duet jest także hala tenisowa,tylko podpowiadam.
  0
  0
 • "mieszkaniec" dnia 9 grudnia 2016 o godzinie 8:53:25 napisał:
  W Zamościu brakuje hal, zainteresowanie sportem jest duże np. dużo maluchów uprawia piłkę nożną. Przy okazji budowy nowej hali, szkoda tej starej którą wyburzono - można ją było wyremontować tym bardziej, że mury tej hali były w bardzo dobrym stanie.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Haha" dnia 9 grudnia 2016 o godzinie 10:06:56 napisał:
  Ha! Teraz się zacznie walka o obiekt! Jeszcze niedawno pisało sie o hali wielofunkcyjnej, teraz o tenisowej. O co biega? Czy zawodnicy najlepszego klubu piłki ręcznej w PL będą tam grali? Uważam, że powinni, bo sport na najwyższym poziomie tego wymaga.
  0
  0
 • "Wiesio" dnia 9 grudnia 2016 o godzinie 17:09:55 napisał:
  Sporty walki robią najwięcej punktów w SSM dla Zamościa i nie mają gdzie trenować! a tenis nawet 1 punktu nie potrafi zdobyć. i tyle do powiedzenia.
  0
  0
 • "Znafca" dnia 9 grudnia 2016 o godzinie 19:33:35 napisał:
  Mistrzostwa jakiegoś pierdziszewa. Dwóch startuje. Mamy miszcza i wicemiszcza. Zadam pytanie: Czy finansowanie miasta obejmuje udział rodziny podczas obozu? Zacznijmy wreszcie pisać o faktach.
  0
  0
 • "rodzic" dnia 9 grudnia 2016 o godzinie 20:33:01 napisał:
  Czy rodzic jest zobowiązany płacić za udział dziecka w obozie, kiedy klub otrzymuje dofinansowanie na ten cel? Może wydział sportu wreszcie się tym zainteresuje? Jako rodzic będę drążył ten temat do końca. Doniosę gdzie trzeba, że płacilem 800 złotych za wyjazd mojego dziecka na obóz. Wysyłam pismo do prezydenta z tą informacją. Niech to zbadają kontrolerzy. Na dowód mam potwierdzenie KP z klubu, że syn wplacił te pieniądze. Pani Dyrektor! Proszę się zainteresować tematem, bo źle to wygląda.
  0
  0
 • "rodzic" dnia 9 grudnia 2016 o godzinie 21:32:41 napisał:
  Nie napiszę o jaką dyscyplinę chodzi, ale zapraszam osoby odpowiedzialne za przyznawanie kasy o zainteresowanie się tematem. Warto. Szanowni Państwo wiecie o tym fakcie i udajecie, głupa. Mózgi Wam odjeło po wycieczce do Lwowa? Przedstawcie Dyrektor wydziału gdzie, z kim i za jakie pieniądze tam byliście. Takie jest moje odczucie. Warto zadawać pytania...
  0
  0
 • "rodzic" dnia 15 grudnia 2016 o godzinie 20:25:16 napisał:
  Powyższe 2 wpisy, które opublikowałem nie powinny mieć miejsca. Przed napisaniem czegoś nie powinienem kierować się plotkami lub niesprawdzonymi informacjami.Jeżeli to mozliwe, proszę o usunięcie tych wpisów. Mój błąd.Przepraszam.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Oneb
Ptaszki ćwierkające, że kandydatką n...
...
Hahahahhhah .... akcje Krajowej Spółki...
lewicowy
karteczka bredzisz. Zamojskie SLD weszł...
ad111
Daltego cały ten "news" wyjęty jest ni...
fucha
A po co radnemu Niziołowi twój głos. ...
fucha
Po co tak się pchać na ten urząd Prez...
z_boku
Zamość tylko mignął w tym spocie, ż...
observer
geriatria klimakteryjna + wieloobrotowo-...
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
abc
Panie Nizioł dlaczego tak daleko? Pierw...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny