Sport | Zamośćtekst nadesłany27 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Ostatni taniec Padwy [NA ŻYWO]

Padwa, 2018 r., fot. Kazimierz CHMIEL
R E K L A M A    B O A R D

Niezwykle udany dla zamojskiego szczypiorniaka sezon pierwszej ligi znajdzie swój finał w Płocku. W sobotę (dzisiaj, godz. 16:00) zawodnicy Padwy zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Orlen Wisły. Na kolejne ligowe emocje będziemy musieli poczekać aż do września.

Wszystko co dobre szybko się kończy. 23 września 2018 roku piłkarze ręczni Padwy Zamość rozegrali swoje pierwsze spotkanie w pierwszej lidze z AZS UW Warszawa. Zamojscy kibice sami nie wiedzieli czego spodziewać się po swoich zawodnikach, którzy na zapleczu PGNiG Superligi stawiali pierwsze kroki. Niepewność szybko jednak ustąpiła miejsca niesamowitej radości. Okazało się bowiem, że nie taki pierwszoligowy diabeł straszny jak go malują.

Drużyna trenera Marcina Czerwonki mecz po meczu konsekwentnie realizowała swój główny cel – zapewnienie sobie utrzymania.

To chyba normalne, że w premierowym sezonie na wyższym szczeblu rozgrywek beniaminek marzy tylko o tym, aby przygoda nie zakończyła się po jednym zaledwie roku. Tak na dobrą sprawę pewni utrzymania byliśmy już w połowie rozgrywek, co pokazuje, że po prostu sprostaliśmy zadaniu. Oczywiście nie było cukierkowo. Zdarzały się nam mecze zwyczajnie słabe, ale też potrafiliśmy wznieść się na wyżyny umiejętności. Ta druga sytuacja miała miejsce zwłaszcza w spotkaniach przed własną publicznością. Przy wspaniałym dopingu dostawaliśmy skrzydeł – mówi opiekun żółto-czerwonych.

Znakiem rozpoznawczym Padwy były trzymające w napięciu do końcowych minut dreszczowce. Z perspektywy czasu najwyżej pod tym względem należy ocenić wyjazdową wygraną w Legionowie, domową wiktorię z KSSPR Końskie i zwłaszcza remis z SPR PWSZ Tarnów.

W sobotę, 27 kwietnia ten etap sportowej przygody dobiegnie końca. Zamościanie udadzą się w najdłuższą, liczącą bez mała 380 kilometrów podróż do Płocka. Rezerwiści Orlen Wisły, podobnie jak piłkarze ręczni z Zamościa, mogą liczyć na spokojne miejsce w środku tabeli. Różnica pomiędzy sobotnimi rywalami polega na tym, że zamościan stać jeszcze na poprawę swojej pozycji. Padwa zajmuje obecnie piąte miejsce, ze stratą jednego punktu do KSSPR Końskie. Wygrana pozwoli awansować na pozycję tuż za podium tabeli pierwszej ligi.

Transmisja na żywo prosto z Płocka:

Orlen Wisła II Płock – MKS Padwa Zamość. Druga połowa.

Publiée par Padwa Zamość sur Samedi 27 avril 2019

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
olek
to już widać kto z radnych posłuszny ...
?
a jeden radny na zwolnieniu co robi na s...
TK
Szczególnie ekscytująco zapowiada się...
Sylvia
Ktos tu tęskni za dawną posadką w PGK...
WerT
Bo Flip i Flap nie występują jak to ni...
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018