R E K L A M A

23 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Gorąco głównie za sprawą mieszkańca osiedla Rataja, który wykrzykiwał „wstyd i hańba” opisując sytuację dotyczącą odśnieżania. Krótko bo zebranie małe i problemów niezbyt wiele, a urzędnicy wyraźnie zmęczeni maratonem zebraniowym i nieskorzy do kwiecistych wypowiedzi.

Udział w głosowaniu nad projektem do Budżetu Obywatelskiego wzięło 29 osób i zgodnie potwierdziły one chęć realizacji jedynego zgłoszonego projektu czyli „Przebudowa terenu sportowo-rekreacyjnego”.
W materiale wyjaśnienie czego dotyczy ten projekt oraz przebieg głosowania.

 

Problemy Majdanu to głownie ruchliwa ulica, brak oznakowania i słaby stan bocznych dróg oraz brak chodnika. Majdan ma też problem (zgłaszany w ubiegłym roku) „łąki i działki na samym końcu Majdanu” a w zasadzie przygodnych jej użytkowników i tego co po nich pozostaje (co nie zostało wypowiedziane, można się tylko domyślać).


Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 0

R E K L A M A

    2 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Majdaniak" dnia 17 marca 2016 o godzinie 21:10:49 napisał:
  Pani Dyrektor jak zawsze bardzo piękna i kobieca :)
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "sas" dnia 20 marca 2016 o godzinie 10:45:48 napisał:
  .... a jeszcze te nogi Radnej z Kilińskiego i ... tyłeczek blondynki z Ratusza :) mniam - tylko mi biednemu emerytowi ciśnienie skoczyło po zebraniu
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A