R E K L A M A

Z I P

Tekst sponsorowanyRedakcja23 listopada 2016 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Optymalizacja kosztów, komunikacji i marketingu

foto: pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Przedsiębiorcy muszą zarabiać i płacić. To oczywiste. W grudniu podpowiemy jak optymalizować te czynności.

Trzech prelegentów doradzi i podpowie jak optymalizować koszty, organizację firmy i marketing w internecie. W skrócie opowiemy również o tym jak zaistnieć w mediach i wpływać, w ramach lobbingu, na tworzone prawo. Szkolenie odbędzie się 7 grudnia 2016 roku w sali konferencyjnej w Karczmie Góralskiej w Zamościu przy ulicy Sikorskiego.  Rozpoczęcie o godzinie 10.25 a planowane zakończenie o 15.25.

Liczba miejsc ograniczona. W związku z tym prosimy o wcześniejszą rejestrację.

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY JUŻ TERAZ

 

Zagadnienia podejmowane na szkoleniu


Formy prowadzenia działalności – wady i zalety konkretnych rozwiązań organizacyjno – prawnych
Celem szkolenia jest przedstawienie wad i zalet prowadzenia działalności w różnych formach dostępnych w kraju i poza jego granicami. Prowadzący wskaże silne i słabe strony każdego z rozwiązań prawnych oraz poziom ryzyka związany z każdym z tych rozwiązań.

 

Pipeline i racjonalizacja strony www firmy
Pipeline pomaga zidentyfikować początek i koniec (efekt) procesu sprzedaży oraz co niezwykle istotne, monitorować jego etapy. Ponadto wykorzystanie i wdrażanie systemów CRM. Strona www firmy jako element procesu sprzedaży.

 

Jak zaistnieć w mediach – co zrobić żeby media same pisały o Twojej firmie
W praktycznie każdej branży pojawiła się konkurencja, hasło „dobry produkt zareklamuje się sam” już nie działa. Co zrobić aby zadbać o to, by Twój biznes był wart opowieści, był na tyle ciekawy, by warto było o tym opowiedzieć i media same chciały tę opowieść umieścić u siebie.

 

Optymalizacja kosztów prowadzenia działalności
Celem szkolenia jest przedstawienie ogólnych zasad optymalizacji oraz wskazanie gdzie i w jaki sposób można optymalizować koszty prowadzenia działalności – który sposób opodatkowania jest najlepszy oraz w jaki sposób walczyć z wysokimi daninami publiczno-prawnymi.

 

Lobbing lokalny i krajowy
Celem szkolenia będzie przybliżenie instytucji lobbingu w polskim systemie prawnym oraz realiach polskiej polityki. Prowadzący przedstawi na przykładach sposoby prowadzenia lobbingu w Polsce i wskaże w jaki sposób przedsiębiorca może skutecznie działać w procedurze lobbingowej.


PRELEGENCI

Daniel Czubara – zastępca redaktora naczelnego w roztocze.net, doświadczony dziennikarz, były reporter radiowy.

Jarosław Kaczyński – adwokat, wykładowca akademicki, prowadzi kancelarię w Warszawie i Zamościu. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców.

Robert Moteka – przedsiębiorca, analityk procesów biznesowych, project manager.

 

Szkolenie dla przedsiębiorców w ramach Zamojskiego Centrum Innowacji organizuje i finansuje z własnych środków Fundacja im. Bernardo Morando.

PARTNERZY WYDARZENIA

  • Legal Partners Kancelaria Adwokacka adwokat Jarosław Kaczyński
  • Karczma Góralska

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Janek
Bez przesady ! Jeszcze nie otrząsnęli...
mieszkaniec pow...
zgadzam się! Jesteście siłą regionu!...
obywatel
Byłem, widziałem... Terytorialsi!!! Je...
Ciekawe...
dlaczego miasto ma inwestować w infrast...
ak
Czas najwyższy uporządkować kwestie o...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny