R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Liceum Plastyczne im. Bernardo Morando w Zamościu oraz Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego zapraszają na wystawę pokonkursową III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Geniusz Kresów”.

-Prezentowane prace są efektem trzeciej edycji, która odbyła się w 2016 roku. Nosiła tytuł „Ogrody Zmysłów” i została zadedykowana związanemu z Zamościem poecie Bolesławowi Leśmianowi.- informuje Daniel Sabaciński z Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego.
Obecna wystawa jest kolejną prezentacją laureatów konkursu i wpisuje się w obchody Roku Leśmiana w Zamościu.

Wystawa będzie prezentowana do 30 kwietnia 2017.

6 kwietnia 2017
Autor:
Kultura i rozrywka | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    KOMENTARZY(0)

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A