nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany16 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Oferta hurtowni spożywczej – kto ma do niej wgląd?

Hurtownia spożywcza to miejsce spełniające kilka ważnych funkcji. To tam trafiają wszystkie produkty żywnościowe, stworzone przez producentów. Tam są przechowywane, czekając na swoją ostatnią podróż – do punktów konsumenckich, gdzie będą mogły zostać kupione przez klientów.

Tak więc hurtownia spożywcza jest ważnym przystankiem dla żywności – która jest w drodze na nasze stoły. Ale kontynuowanie tej specyficznej podróży nie byłoby możliwe, gdyby osoby zarządzające hurtownią nie prowadziły przemyślanej dystrybucji.

Oferta hurtowni spożywczej – kto w niej przebiera?

W hurtowni spożywczej, jeśli jest kompleksowo zaopatrzona, musi znaleźć się szereg różnorodnych produktów. W zależności od tego, jaki typ artykułów żywnościowych ma być tam przechowywany, hurtownia powinna zapewniać tym produktom konkretne warunki. Jednocześnie, rodzaj zaopatrzenia decyduje o tym, z jakimi sklepami hurtownia negocjuje nawiązywanie kontaktów biznesowych.

Ogólnie można powiedzieć jednak, że oferty hurtowni są przygotowywane z myślą o przedsiębiorcach, którzy prowadzą działalność gospodarczą, pośrednicząc w sprzedaży żywności. Jeśli więc dana hurtownia zbiera i dystrybuuje nabiał, będą z nią współpracować mniejsze i większe sklepy spożywcze, nawet kioski sprzedające jedynie produkty mleczarskie. To oczywiście tylko przykład, bo asortyment hurtowni może obejmować dosłownie wszystko, co składa się na zaopatrzenie dowolnego sklepu z żywnością.

Oferta hurtowni spożywczej może być jednak skierowana także bezpośrednio do klientów. Niektóre hurtownie pełnią bowiem funkcje zbliżone właśnie do supermarketów. Za swoją zaletę biorą właśnie fakt, że ich zaopatrzenie pochodzi bezpośrednio od producentów – dlatego możliwe jest zaproponowanie klientom hurtowych, niższych cen. Wówczas, gdy oferta jest kierowana do indywidualnych, prywatnych klientów, z sukcesem konkuruje z tym, co proponują konsumentom inne punkty sprzedaży.

Ale jest tu i pewien haczyk – często zdarza się, że hurtownie otwierające drzwi dla prywatnych klientów, stawiają pewne warunki, żeby zapewnić sobie odpowiednio duże dochody. W praktyce oznacza to, że cena hurtowa idzie w parze z ilością hurtową: to znaczy, że tanie produkty można kupić w znacznej ilości. Gdy chodzi o na przykład słodycze, w grę wchodzą wówczas całe ich kartony. Jeśli jednak dany klient przewiduje, że będzie potrzebował większego zapasu lub też stałego zaopatrzenia w dane produkty, taka oferta rzeczywiście okaże się dla niego znacznie korzystniejsza, w dalszej perspektywie pomoże poczynić oszczędności.

czytaj więcej: http://www.sobikdystrybucja.pl/pl/oferta/

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny