R E K L A M A

27 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

44-latek z gminy Obsza odpowie za nielegalne posiadanie broni i amunicji.

Wczoraj policjanci z KPP w Biłgoraju przeszukali pomieszczenia gospodarcze zajmowane przez 44-letniego mieszkańca gminy Obsza. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna posiada bez wymaganego zezwolenia broń palną. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne, bowiem w jego miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli broń palną, tzw. samoróbkę oraz 23 sztuki amunicji. 44-latek przechowywał broń i amunicję w pomieszczeniu gospodarczym.

Teraz mieszkaniec gminy Obsza odpowie za nielegalne posiadanie broni i amunicji. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

12 stycznia 2017
Autor:
Biłgoraj | Flesz

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 2

R E K L A M A

    4 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "???" dnia 12 stycznia 2017 o godzinie 10:06:20 napisał:
  no proszę, A jakiegoś przewodniczącego jakiejś rady sprawę umorzono z powofu niskiej szkodliwości czynu, Ciekawe czy tuaj też tak bedzie
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "z_boku" dnia 12 stycznia 2017 o godzinie 11:15:26 napisał:
  Jak nic zostanie dowódcą jakiegoś oddziału który ma być utworzony przez Ministra Specjalnego ;)
  0
  0
 4. "d" dnia 12 stycznia 2017 o godzinie 22:22:02 napisał:
  PRL chyba nigdy w PL nie umrze i tyle...
  0
  0
 5. "Marian" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 10:27:03 napisał:
  Chłopina zrobił sobie pukawkę na wrony czy wróble, aby czereśni nie wyjadały, a tu robią wielkie halo. Wystarczy spojrzeć na tą broń. He, he, he... Rząd i korporacje nas okradają każdego dnia i w tym temacie nic się nie dzieje.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A