R E K L A M A

Z I P

Od redakcjiRedakcja18 maja 2017 FACEBOOK | 5159 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Od redakcji: Stabilnie, wysoko i efektywnie z roztocze.net

Fot. pixabay
R E K L A M A    B O A R D

Blisko 37 tysięcy unikalnych użytkowników w kwietniu i łącznie ponad 113 tysięcy użytkowników w ciągu ostatnich trzech miesięcy – to efekt aktywności Czytelników Roztocze.net – Regionalnego Portalu Informacyjnego.

Jak na pewno zauważyliście strona roztocze.net zmienia się i staramy się dla Was, by była ona jeszcze lepsza. Wymaga to jednak czasu. Jesteśmy otwarci na Wasze wszystkie uwagi. Już wkrótce napiszemy więcej o zmianach oraz zdradzimy kilka sekretów które ułatwią korzystanie z serwisu. 

Polityka, samorząd, sprawy społeczne, zdarzenia tragiczne i komiczne, sprawy kryminalne, wydarzenia kulturalne – wszędzie tam jesteśmy i staramy się zdawać relacje, przedstawiać rzeczywistość, oceny i opinie na tematy ważne dla regionu, sprawy społeczne i gospodarcze. Cieszy nas fakt, że z każdym dniem otrzymujemy od Was, drodzy Czytelnicy, sygnały, informacje albo zgłoszenia o ważnych dla Was i dla Waszego otoczenia sprawach i troskach. Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami.

Wróćmy jednak do statystyk. Od dłuższego już czasu wyniki oglądalności roztocze.net oscylują stabilnie w granicach 35 – 41 tysięcy unikalnych użytkowników. W kwietniu odnotowaliśmy ich blisko 37 tysięcy. Dokładne statystyki za miniony miesiąc wyglądają następująco: 36 753 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 103 039 sesji (wejść na stronę) i 237 645 odsłon. Średni czas wizyty użytkownika na stronie wyniósł blisko dwie minuty. Jak policzyliśmy, w sumie użytkownicy w kwietniu spędzili z roztocze.net prawie 3,5 tys. godzin.

Ten wynik pozwala nam zaprosić do współpracy firmy które chcą sprzedawać online swoje towary i usługi. Przygotowujemy w tej chwili olbrzymi sklep on-line i  opracowujemy zasady zamawiania i dostaw towarów. Na początek chcielibyśmy, żeby to były firmy z Zamościa i okolic. Obserwujemy, że największe sieci sklepów detalicznych coraz mocniej testują takie rozwiązania. Dlatego chcielibyśmy dać szansę lokalnym przedsiębiorcom którzy z takim trudem walczą z sieciami o przetrwanie. Testowo chcemy ruszyć z dostawami do domów na terenie Zamościa, ale wszystko zależy od potencjału firm które zechcą z nami współpracować. Kontakt w tej sprawie: Gabriela Korkosz, tel. 784 494 222

Warto zaznaczyć, że jeśli zsumujemy wyniki oglądalności z ostatnich trzech miesięcy to otrzymamy wynik ponad 113 tysięcy unikalnych użytkowników w tym czasie (źródło: Google Analytics).

Poniżej zestawienia za ubiegłe miesiące:

LUTY

MARZEC

Roztocze.net jest również doskonałym miejscem do promowania swojej firmy, marki, produktu. Z satysfakcją odnotowujemy bowiem rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi, które dzięki wprowadzonym zmianom są jeszcze skuteczniejsze.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje. Codziennie jesteśmy z Wami i dla Was.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny