R E K L A M A

Z I P

Od redakcjiRedakcja18 maja 2017

Od redakcji: Stabilnie, wysoko i efektywnie z roztocze.net

Fot. pixabay

R E K L A M A    B O A R D

Blisko 37 tysięcy unikalnych użytkowników w kwietniu i łącznie ponad 113 tysięcy użytkowników w ciągu ostatnich trzech miesięcy – to efekt aktywności Czytelników Roztocze.net – Regionalnego Portalu Informacyjnego.

Jak na pewno zauważyliście strona roztocze.net zmienia się i staramy się dla Was, by była ona jeszcze lepsza. Wymaga to jednak czasu. Jesteśmy otwarci na Wasze wszystkie uwagi. Już wkrótce napiszemy więcej o zmianach oraz zdradzimy kilka sekretów które ułatwią korzystanie z serwisu. 

Polityka, samorząd, sprawy społeczne, zdarzenia tragiczne i komiczne, sprawy kryminalne, wydarzenia kulturalne – wszędzie tam jesteśmy i staramy się zdawać relacje, przedstawiać rzeczywistość, oceny i opinie na tematy ważne dla regionu, sprawy społeczne i gospodarcze. Cieszy nas fakt, że z każdym dniem otrzymujemy od Was, drodzy Czytelnicy, sygnały, informacje albo zgłoszenia o ważnych dla Was i dla Waszego otoczenia sprawach i troskach. Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami.

Wróćmy jednak do statystyk. Od dłuższego już czasu wyniki oglądalności roztocze.net oscylują stabilnie w granicach 35 – 41 tysięcy unikalnych użytkowników. W kwietniu odnotowaliśmy ich blisko 37 tysięcy. Dokładne statystyki za miniony miesiąc wyglądają następująco: 36 753 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 103 039 sesji (wejść na stronę) i 237 645 odsłon. Średni czas wizyty użytkownika na stronie wyniósł blisko dwie minuty. Jak policzyliśmy, w sumie użytkownicy w kwietniu spędzili z roztocze.net prawie 3,5 tys. godzin.

Ten wynik pozwala nam zaprosić do współpracy firmy które chcą sprzedawać online swoje towary i usługi. Przygotowujemy w tej chwili olbrzymi sklep on-line i  opracowujemy zasady zamawiania i dostaw towarów. Na początek chcielibyśmy, żeby to były firmy z Zamościa i okolic. Obserwujemy, że największe sieci sklepów detalicznych coraz mocniej testują takie rozwiązania. Dlatego chcielibyśmy dać szansę lokalnym przedsiębiorcom którzy z takim trudem walczą z sieciami o przetrwanie. Testowo chcemy ruszyć z dostawami do domów na terenie Zamościa, ale wszystko zależy od potencjału firm które zechcą z nami współpracować. Kontakt w tej sprawie: Gabriela Korkosz, tel. 784 494 222

Warto zaznaczyć, że jeśli zsumujemy wyniki oglądalności z ostatnich trzech miesięcy to otrzymamy wynik ponad 113 tysięcy unikalnych użytkowników w tym czasie (źródło: Google Analytics).

Poniżej zestawienia za ubiegłe miesiące:

LUTY

MARZEC

Roztocze.net jest również doskonałym miejscem do promowania swojej firmy, marki, produktu. Z satysfakcją odnotowujemy bowiem rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi, które dzięki wprowadzonym zmianom są jeszcze skuteczniejsze.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje. Codziennie jesteśmy z Wami i dla Was.

 

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Thomas
ad111@ Twoim skromnym zdaniem dlaczego u...
Thomas
W wyborach samorządowych liczy się urz...
antyklerykał
Jedni lubią rybki, inni akwarium, a jes...
Kto jest autore...
A więc kto naprawdę jest autorem tekst...
Fiotr Pronczews...
Dziękuję za link. Rzeczywiście jest t...
Gabriela Korkos...
To pytanie należy zadać Organizatorom....
Fiotr Pronczews...
"Jak informują organizatorzy na problem...
ktoś
Ludzie!! Zginął człowiek, osierocił...
Do Witi
Odpowiedź jest prosta. Post "Buca" nie...
09
"Karolina" Zadzwoń na policję i się d...
POdPIS
"POdPIS-co ma wójt i starosta do komina...
zemek
Zawod?za taka robote (ostatnie miejsce w...
Diab
Filozofy Jaki to zawod?to sport a nie za...
...
No proszę .... mistrz savoir vivre'u na...
Witia
Redakcja zamieszcza pod komentarzami uwa...
ad111
Wójt jest silny, to fakt. Radni są sł...
A....Z
"JA" ma rację ,nie ma żadnej konkretne...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny