R E K L A M A

Z I P

Od redakcjiRedakcja18 maja 2017

Od redakcji: Stabilnie, wysoko i efektywnie z roztocze.net

Fot. pixabay

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Blisko 37 tysięcy unikalnych użytkowników w kwietniu i łącznie ponad 113 tysięcy użytkowników w ciągu ostatnich trzech miesięcy – to efekt aktywności Czytelników Roztocze.net – Regionalnego Portalu Informacyjnego.

Jak na pewno zauważyliście strona roztocze.net zmienia się i staramy się dla Was, by była ona jeszcze lepsza. Wymaga to jednak czasu. Jesteśmy otwarci na Wasze wszystkie uwagi. Już wkrótce napiszemy więcej o zmianach oraz zdradzimy kilka sekretów które ułatwią korzystanie z serwisu. 

Polityka, samorząd, sprawy społeczne, zdarzenia tragiczne i komiczne, sprawy kryminalne, wydarzenia kulturalne – wszędzie tam jesteśmy i staramy się zdawać relacje, przedstawiać rzeczywistość, oceny i opinie na tematy ważne dla regionu, sprawy społeczne i gospodarcze. Cieszy nas fakt, że z każdym dniem otrzymujemy od Was, drodzy Czytelnicy, sygnały, informacje albo zgłoszenia o ważnych dla Was i dla Waszego otoczenia sprawach i troskach. Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami.

Wróćmy jednak do statystyk. Od dłuższego już czasu wyniki oglądalności roztocze.net oscylują stabilnie w granicach 35 – 41 tysięcy unikalnych użytkowników. W kwietniu odnotowaliśmy ich blisko 37 tysięcy. Dokładne statystyki za miniony miesiąc wyglądają następująco: 36 753 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 103 039 sesji (wejść na stronę) i 237 645 odsłon. Średni czas wizyty użytkownika na stronie wyniósł blisko dwie minuty. Jak policzyliśmy, w sumie użytkownicy w kwietniu spędzili z roztocze.net prawie 3,5 tys. godzin.

Ten wynik pozwala nam zaprosić do współpracy firmy które chcą sprzedawać online swoje towary i usługi. Przygotowujemy w tej chwili olbrzymi sklep on-line i  opracowujemy zasady zamawiania i dostaw towarów. Na początek chcielibyśmy, żeby to były firmy z Zamościa i okolic. Obserwujemy, że największe sieci sklepów detalicznych coraz mocniej testują takie rozwiązania. Dlatego chcielibyśmy dać szansę lokalnym przedsiębiorcom którzy z takim trudem walczą z sieciami o przetrwanie. Testowo chcemy ruszyć z dostawami do domów na terenie Zamościa, ale wszystko zależy od potencjału firm które zechcą z nami współpracować. Kontakt w tej sprawie: Gabriela Korkosz, tel. 784 494 222

Warto zaznaczyć, że jeśli zsumujemy wyniki oglądalności z ostatnich trzech miesięcy to otrzymamy wynik ponad 113 tysięcy unikalnych użytkowników w tym czasie (źródło: Google Analytics).

Poniżej zestawienia za ubiegłe miesiące:

LUTY

MARZEC

Roztocze.net jest również doskonałym miejscem do promowania swojej firmy, marki, produktu. Z satysfakcją odnotowujemy bowiem rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi, które dzięki wprowadzonym zmianom są jeszcze skuteczniejsze.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje. Codziennie jesteśmy z Wami i dla Was.

 

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
observer 2 minuty temu
nie wiem, co prawda, do kogo adresować ...
jakie efekty 24 minuty temu
I jakie niby efekty tych inwestycji w st...
taaa 48 minut temu
W dalszej perspektywie czyli moze nigdy ...
eryk
Już na tego wnuka patrzeć nie można. ...
Ryś
Pan Prezydent jest przebiegły. Namawia ...
Pamiętamy
Zwolak jest żenujący...
Marta Pe
Oj... brudną kampanię Rafałku chcesz ...
Thomas
Faktycznie SLD przeżywa bardzo poważny...
Thomas
Sok z Buraka jest zdrowy??...
poprawny
Naucz się mówić po polsku,mówimy z w...
zmc
Do "transparentnych" . Wielu sponsorów ...
RL 10
niestety bez pomocy policji nie poprawim...
ktoś
No właśnie nikt właściwie nie zna bu...
Persona non gra...
Taa... Budżet klubu to milion pięćset...
.
No właśnie ile wynoszą pensje piłkar...
.
600 tys.??? Wydaje mi się, że więcej ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017