R E K L A M A

Z I P

Od redakcjiRedakcja18 maja 2017 FACEBOOK | 4420 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Od redakcji: Stabilnie, wysoko i efektywnie z roztocze.net

Fot. pixabay

R E K L A M A    B O A R D

Blisko 37 tysięcy unikalnych użytkowników w kwietniu i łącznie ponad 113 tysięcy użytkowników w ciągu ostatnich trzech miesięcy – to efekt aktywności Czytelników Roztocze.net – Regionalnego Portalu Informacyjnego.

Jak na pewno zauważyliście strona roztocze.net zmienia się i staramy się dla Was, by była ona jeszcze lepsza. Wymaga to jednak czasu. Jesteśmy otwarci na Wasze wszystkie uwagi. Już wkrótce napiszemy więcej o zmianach oraz zdradzimy kilka sekretów które ułatwią korzystanie z serwisu. 

Polityka, samorząd, sprawy społeczne, zdarzenia tragiczne i komiczne, sprawy kryminalne, wydarzenia kulturalne – wszędzie tam jesteśmy i staramy się zdawać relacje, przedstawiać rzeczywistość, oceny i opinie na tematy ważne dla regionu, sprawy społeczne i gospodarcze. Cieszy nas fakt, że z każdym dniem otrzymujemy od Was, drodzy Czytelnicy, sygnały, informacje albo zgłoszenia o ważnych dla Was i dla Waszego otoczenia sprawach i troskach. Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami.

Wróćmy jednak do statystyk. Od dłuższego już czasu wyniki oglądalności roztocze.net oscylują stabilnie w granicach 35 – 41 tysięcy unikalnych użytkowników. W kwietniu odnotowaliśmy ich blisko 37 tysięcy. Dokładne statystyki za miniony miesiąc wyglądają następująco: 36 753 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 103 039 sesji (wejść na stronę) i 237 645 odsłon. Średni czas wizyty użytkownika na stronie wyniósł blisko dwie minuty. Jak policzyliśmy, w sumie użytkownicy w kwietniu spędzili z roztocze.net prawie 3,5 tys. godzin.

Ten wynik pozwala nam zaprosić do współpracy firmy które chcą sprzedawać online swoje towary i usługi. Przygotowujemy w tej chwili olbrzymi sklep on-line i  opracowujemy zasady zamawiania i dostaw towarów. Na początek chcielibyśmy, żeby to były firmy z Zamościa i okolic. Obserwujemy, że największe sieci sklepów detalicznych coraz mocniej testują takie rozwiązania. Dlatego chcielibyśmy dać szansę lokalnym przedsiębiorcom którzy z takim trudem walczą z sieciami o przetrwanie. Testowo chcemy ruszyć z dostawami do domów na terenie Zamościa, ale wszystko zależy od potencjału firm które zechcą z nami współpracować. Kontakt w tej sprawie: Gabriela Korkosz, tel. 784 494 222

Warto zaznaczyć, że jeśli zsumujemy wyniki oglądalności z ostatnich trzech miesięcy to otrzymamy wynik ponad 113 tysięcy unikalnych użytkowników w tym czasie (źródło: Google Analytics).

Poniżej zestawienia za ubiegłe miesiące:

LUTY

MARZEC

Roztocze.net jest również doskonałym miejscem do promowania swojej firmy, marki, produktu. Z satysfakcją odnotowujemy bowiem rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi, które dzięki wprowadzonym zmianom są jeszcze skuteczniejsze.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje. Codziennie jesteśmy z Wami i dla Was.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad111 33 minuty temu
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek 42 minuty temu
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
abc
Panie Nizioł dlaczego tak daleko? Pierw...
Józef Bąk
Ich narodowy wieszcz Sienkiewicz piękni...
K.
Można by zaśpiewać "Miałeś chamie z...
por.zUbek
W "10" coś tu jest nie tak......
por.zUbek
Idealny przykład człowieka, który MIA...
K.
Jak widać, tylko spady polityczne odwie...
.
Jestem wielce ciekawy, czy ta strefa b...
lewicowy
No i miałem rację, członkowie SLD na ...
observer
Frustraci, frustraci, frustraci......
Kandydat Nizio...
Czyżby kandydatem był pan Nizioł? P...
TORRES20400
Kandydat jest. Ale to nie ten, co wielu ...
Szymon
Nikogo nie poparli? Co z jedynym wspóln...
Normals
Przypatrzmy się tym Obywatelom teraz ju...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny