Blogi | PoradyGabriela Korkosz30 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Oczyszczanie organizmu jest teraz łatwiejsze

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

A wszystko dzięki wykorzystaniu tego co dała nam natura. Ta roślina jest znana od wieków m.in. ze swoich właściwości oczyszczających. Wraz z rozwojem medycyny i technologii można było poznać mechanizmy, które pomagają w tym procesie. O jaką roślinę chodzi?

Dla przykładu biologicznie aktywne wielocukry, które zawiera miąższ liści aloesu, potrafią łączyć się z niektórymi „toksynami” które bardzo słabo lub w ogóle nie rozpuszczają się w wodzie i właściwie nie mogłyby być usunięte z organizmu. Zachowują się tak niektóre metale ciężkie i ich sole które razem z aloesem mogą zostać wypłukane. Aloes wspomaga naturalne funkcje oczyszczania wątroby, nerek i skóry, a „przechodząc” przez układ pokarmowy wyłapuje toksyny, które są następnie wydalane.

Aloes jest wsparciem nie tylko procesu oczyszczania, dzięki swoim unikalnym i wszechstronnym właściwościom wykorzystywany jest w wielu produktach i doceniany przez konsumentów.

Jeżeli w składzie produktu jaki wybierasz znajduje się aloes, dobrze byłoby wiedzieć, ile dokładnie aloesu zawiera dany produkt oraz jakiej jest on jakości, np. znać miejsce uprawy, wiedzieć czy producent jest jednocześnie właścicielem plantacji i wie co się tam dzieje, znać proces przetwarzania, czy na przykład cały liść ze skórą został zmielony i wysuszony, a potem ktoś już w Polsce dolał tylko wody, czy zawiera dodatki, wypełniacze (np. wodę). Bądźcie czujni!

Więc jaki aloes wybrać?

Po 1. czysty i bez skóry
2. enzymatycznie żywy
3. pełny witamin, składników mineralnych, mikroelementów i aminokwasów
4. przetwarzany w tak delikatny sposób, żeby zawierał cały zakres żywych enzymów i zachował właściwości biologiczne

Z doniczki czy z butelki?
Produkty „z butelki” które spełniają powyższe warunki posiadają właściwości roślin, a ponadto mają praktyczną dla użytkownika formę stosowania i są dostępne przez cały rok. Również w podróży, dla większości z nas podróże są stresujące i warto zapewnić naszemu organizmowi dodatkowe wsparcie w postaci właściwości zasadotwórczych, antyoksydantów i substancji odżywczych.

Dlaczego miąższ jest droższy? Zastosowanie specjalnej technologii utrzymania właściwości biologicznych bez stosowania wypełniaczy wpływa na jakość, takiemu produktowi należy też zapewnić odpowiednie warunki transportu, a dużo wyższa ilość czystego stabilizowanego miąższu na 100g produktu (wykorzystany jest tylko środek liścia, a nie cały liść razem ze skórą) powoduje, że produkt ma większą wartość.

Dzięki swoim właściwościom czysty i enzymatycznie żywy miąższ będzie doskonałą pomocą w oczyszczaniu naszego organizmu. Każdy kto myśli o odchudzaniu i oczyszczaniu musi zacząć jednak od picia wody. Bez tego żaden program nie ma szans na powodzenie. Jak już pijesz wodę możesz przejść do kolejnego etapu.

Dlaczego oczyszczanie jest jeszcze łatwiejsze?

Już teraz możesz skorzystać z prostego w użyciu sposobu na oczyszczenie organizmu. Sprawdzony program oczyszczający CLEAN 9 pomoże również Tobie rozpocząć proces usuwania toksyn z organizmu oraz sprawi, że poczujesz się lżej i przybędzie Ci energii. Ten skuteczny, łatwy w stosowaniu i krótki bo 9-dniowy program da Ci narzędzia potrzebne do rozpoczęcia przemiany Twojego ciała od zaraz!

W broszurze dołączonej z zestawu Clean 9 lub aplikacji mobilnej w Twoim telefonie znajdziesz informacje jak postępować krok po kroku, przypomnienia o piciu wody, jak stosować suplementy oraz jak długo i z jaką częstotliwością ćwiczyć. Możesz w niej również notować swoje wymiary, dzięki czemu łatwiej zobaczysz efekty i ocenisz jak szybko zmienia się Twoje ciało!

Dlaczego warto? Właśnie obecność w Clean 9, miąższu aloesowego stanowi znaczącą przewagę. Obecność aloesu jest tutaj bardzo istotna, chodzi między innymi o wspomaganie komórek wątroby w procesach oczyszczania organizmu.  Jednocześnie picie aloesu w dużych ilościach pomaga przestawić metabolizm organizmu jak gdyby na właściwe tory.

Kolejna niezwykle ważna rzecz w tym programie odróżniająca go od wszystkich innych w których nie ma aloesu, to fakt że pomaga on pozbyć się z organizmu wszystkich związków zbędnych tzw. „toksyn” np. metali ciężkich, pestycydów wszystkich związków które są obce dla organizmu, nie są odżywcze. Organizm powinien i chce się ich pozbyć, czasem jednak niema odpowiednich „narzędzi”, a aloes pomaga w tym, niejako stymulując te procesy.

Kiedy już zakończymy program Clean 9 i zastosujemy dobrą racjonalną dietę nie będziemy mieć też problemu z efektem Jo-Jo.

W bardzo wielu programach odchudzających bez aloesu, wracając do normalnej kaloryczności posiłków natychmiast organizm odbudowuje tkankę tłuszczową, co nazywamy efektem Jo-Jo. Taka reakcja organizmu jest jak najbardziej normalna, chociaż nie pożądana. Trucizny odkładane są w tłuszczu, a szybka utrata tkanki tłuszczowej wiąże się z uwalnianiem ogromnych ilości toksyn do organizmu, które często przez lata były gromadzone. Prowadzi to do obciążenia organów takich jak wątroba, nerki. Często szybka utrata tkanki tłuszczowej pogłębia zatrucie organizmu i objawia się również problemami z cerą, nieprzyjemnym zapachem ciała, bólami głowy i stawów, chronicznym zmęczeniem. Organizm broni się przed tym, chce zmniejszyć procentowy udział toksyn rozpuszczając je w tkance tłuszczowej – i tę tkankę sobie produkuje. Dlatego też często efekt Jo-Jo przynosi więcej kilogramów niż było przed rozpoczęciem takiego odchudzania.

Jeżeli natomiast stosujemy dobrze zaplanowane oczyszczanie, bez głodówki, z wykorzystaniem aloesu. Efektem naszych wysiłków będzie oczyszczenie organizmu i przestawienie metabolizmu na dobre tory. Wracając do diety o wyższej kaloryczności, nasz organizm jest w dobrej kondycji, pozbył się toksyn i nie ma potrzeby natychmiast odkładać tkankę tłuszczową. W stosunku do innych programów oczyszczająco – odchudzających stanowi to kolosalną różnicę. Nie można „odchudzić” organizmu nie oczyszczając go wcześniej.

Naucz się pić wodę!

Podczas oczyszczania nie można zapomnieć o wodzie! Jest to niezmiernie ważne żeby organizm miał możliwość wydalić toksyny. Piciu aloesu który pomaga oczyścić nasz organizm z toksyn, musi towarzyszyć picie wody, żeby organizm mógł te toksyny usunąć. Podobnie jak z praniem, nawet jeśli zastosujemy detergent i rozpuścimy plamę, a nie wypłuczemy zaplamionego ubrania, plama zostanie tylko bardziej rozmyta niż na początku, a wysiłek pójdzie na marne. Podczas oczyszczania z aloesem, różne substancje i związki uwalniają się z komórek organizmu, również z komórek tłuszczowych, naszym zadaniem jest dać organizmowi możliwość je wypłukać, właśnie pijąc wodę.

9-dniowy program oczyszczający ma dodatkowy skutek uboczny, jest również programem nauczania picia wody. Uczy nas żeby pić wodę systematycznie w mniejszych ilościach.

Ruch to podstawa!

Bez ruchu organizm przestaje prawidłowo funkcjonować, niema dobrego dożywienia komórek. Niema prawidłowego dotlenienia komórek. Układ pokarmowy nie może efektywnie pracować.

Program Clean 9 również o nim nie zapomina, nie trzeba być wybitnym sportowcem aby ćwiczyć. Wielu osobom wystarczy mniejszy wysiłek. Ruch ważny i wystarczający dla naszego organizmu to na przykład jazda na rowerze, codzienne dłuższe spacery, gra w piłkę z przyjaciółmi, pływanie. Każdy może wybrać sobie aktywność, która jemu osobiście odpowiada najbardziej. Warto również wybrać chodzenie po schodach zamiast windy, można wysiąść o jeden przystanek wcześniej i przejść kawałek do pracy lub domu.

Dla utrzymania efektów oczyszczania, np. utraty wagi, opłaci się zmienić nawyki żywieniowe. Oczywiście jeść należy wszystko co nie przetworzone, nie wracając do tak zwanych złych nawyków żywieniowych. Żywność wysoko przetworzona, substancje których człowiek nie trawi itp. powinny zniknąć z naszego jadłospisu, albo chociaż trafić na czarną listę bardzo rzadko spożywanych.

Program Clean 9 to wprowadzenie do właściwego odżywiania, zmiana nawyków, przypomnienie o ruchu i piciu wody. Dowiedz się co zawiera zestaw i jak działa na www.TwojaSzansa.com

Na koniec jeszcze jedna istotna sprawa. Konieczne jest też odstawienie środków blokujących pocenie, które zyskały w ostatnim czasie bardzo dużą popularność. Pocecenie jest jedną z naturalnych metod pozbywania się zbędnych związków z organizmu, a skóra jest największą drogą wydalniczą. Zablokowanie pocenia ma dla organizmu katastrofalne skutki.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Gabriela Korkosz
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jarek 27 minut temu
Dobry wywiad, i celne uwagi radnego. Po ...
?
Skoro przenosiny mają być w następnym...
Zamościanin
Tak komentarze mogą pochodzić z Veolii...
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
KL
Czy wynik sondy wyborczej jest zaskakuj...
ms
a może trzeba podniść/wprowadzić pod...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018