II. Region | Polityka i SamorządRedakcja1 lipca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Oceniamy posłów [SONDA]

Sejm RP; fot. Wikipedia
R E K L A M A    B O A R D

Dosyć interesująca kadencja parlamentu 2015-2019 dobiega końca. Nim parlamentarzyści udadzą się na wakacje przed jesiennymi wyborami proponujemy Wam ocenę, kto z posłów działających w okręgu wyborczym nr 7 (Zamość – Chełm – Biała Podlaska) najlepiej pracował na rzecz regionu.

W przygotowanym przez nas zestawieniu udział weźmie łącznie 13 parlamentarzystów. 10 z nich to posłowie wybrani z okręgu wyborczego nr 7. Ponadto w sondzie jest posłanka najpierw Nowoczesnej, a obecnie PO-KO Kornelia Wróblewska, która mimo tego, że została wybrana z okręgu warszawskiego, działa w naszym regionie . Poza tym, nie możemy wykluczyć, iż w nadchodzących wyborach posłanka, bądź co bądź, pochodząca z Międzyrzeca Podlaskiego i posiadająca swe biuro w Zamościu, wystartuje z okręgu Zamość – Chełm – Biała Podlaska. Poza tym w zestawieniu znalazł się poseł PiS Tomasz Zieliński, który zastąpił w Sejmie Adama Abramowicza (ten został Rzecznikiem Praw Małych i Średnich Przedsiębiorców). Wśród nazwisk w sondzie zabrakło Beaty Mazurek, która niedawno zdobył mandat do Parlamentu Europejskiego. Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości zastąpił w Sejmie były senator Lucjan Cichosz.

Ostatecznie lista ocenianych posłów przedstawia się następująco: Agata Borowiec (PiS), Lucjan Cichosz (PiS),  Marcin Duszek (PiS), Teresa Hałas (PiS), Piotr Olszówka (PiS), Grzegorz Raniewicz (PO-KO), Jarosław Sachajko (Kukiz’15), Jan Szewczak (PiS), Genowefa Tokarska (PSL), Kornelia Wróblewska (PO-KO), Sławomir Zawiślak (PiS), Tomasz Zieliński (PiS), Stanisław Żmijan (PO-KO). Dodatkowo, w związku z licznymi apelami pod poprzednimi sondami na ten temat postanowiliśmy uwzględnić propozycję Czytelników i dodaliśmy dodatkową opcję: „żaden”.

Liczymy, że poza kliknięciem głosu przy nazwisku danego kandydata uzasadnicie swój wybór kilkoma słowami, zdaniami komentarza. Głosowanie potrwa do piątku, 5 lipca, do godziny 13, kiedy to zamkniemy sondę. Głos można oddawać raz na 24h.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "KL" dnia 2 lipca 2019 o godzinie 6:31:54 napisał:
  Bez sondy wiadomo, że najlepszy jest poseł S. Zawiślak, potem J. Sachajko...
  R E K L A M A
  • "Mieszkaniec" dnia 2 lipca 2019 o godzinie 20:10:13 napisał:
   Sławomir Zawiślak to najgorszy poseł. Dużo zajmuje sie historią i kombatantami, ale nie ma żadnej sensownej oferty dla młodych ludzi.
 • "zamościanin" dnia 2 lipca 2019 o godzinie 23:36:02 napisał:
  Ty się nie zajmiesz kombatantami, ktoś musi , przecie jeszcze żyją
  • "Mat" dnia 6 lipca 2019 o godzinie 0:24:36 napisał:
   Niech żyją. Ale polityk powinien mieć szerszą ofertę, np dla młodych. Co takiego robi Zawiślak dla Zamościa? Porażka w wyborach do PE już pokazała, że wyborcy nie dają się nabrać i przemawianie przy sztandarach to już za mało.
 • "KL" dnia 3 lipca 2019 o godzinie 10:03:04 napisał:
  W sondzie prowadzi oczywiście poseł S. Zawiślak, tuż za Nim poseł J. Sachajko! Bravo!
  • "Adam" dnia 3 lipca 2019 o godzinie 19:42:15 napisał:
   Daj już spokój z tą żałosną propagandą. Nastukać głosy każdy potrafi.
 • "KL" dnia 5 lipca 2019 o godzinie 15:32:59 napisał:
  Kto najlepszy? Czekamy z niecierpliwością na wynik głosowania.
  • "normalny" dnia 6 lipca 2019 o godzinie 0:22:58 napisał:
   Nastukali głosów i teraz czekają na wyniki... Zabawa jak w piaskownicy.
  • "KL" dnia 6 lipca 2019 o godzinie 6:57:34 napisał:
   Do Normalnego: Uwaga redakcji portalu, że "głos można oddawać raz na 24h" nie jest prawdą - po pewnej operacji na komputerze jednego dnia można oddać kilkadziesiąt głosów. Stąd też tego typu sondaże są nic nie warte. Następnym razem nastukam głosów Agatce.
 • "z_boku" dnia 6 lipca 2019 o godzinie 17:39:06 napisał:
  Gdzie można zobaczyć na własne oczy wynik tej sondy? Niecierpliwię się, jestem ciekaw czy wygrał najlepszy poseł :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamojska Konopi... 4 minuty temu
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018