R E K L A M A

Z I P

Sport | TopRobert Moteka24 kwietnia 2015 FACEBOOK | 4468 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Nowy weekend, nowe piłkarskie emocje

Foto: Hemera
R E K L A M A    B O A R D

Zespół Tomasovii, walczący o utrzymanie w III lidze, zagra na wyjeździe z liderem – drużyną Karpat Krosno. Gospodarze do tej pory zwyciężyli we wszystkich meczach rundy wiosennej, rozgrywanych na własnym stadionie.

Ale są do „ugryzienia”, bo każda passa kiedyś się kończy a poza tym porażki przytrafiły się zawodnikom z Krosna w Radzyniu i w Sieniawie. Mecz ma szczególna wagę dla trenera Złomańczuka, o którego rychłej dymisji przebąkują niektóre media.

Na IV-ligowym froncie dojdzie do kolejnych derbów Zamojszczyzny. Biłgorajska Łada, która zwyciężyła w dwóch ostatnich meczach podejmie w Długim Kącie niepokonany na wiosnę zespół Kryształu Werbkowice.

AMSPN Hetman zagra w Zamościu z przeżywającymi finansowe i kadrowe kłopoty Czarnymi Dęblin. Jak do tej pory Hetman przegrał w Zamościu wszystkie wiosenne mecze. Oby ta zła passa została w sobotę przerwana.

Ostatni z naszych czwartoligowców, Omega Stary Zamość, jedzie w niedzielę do Niedrzwicy, by zmierzyć się w „meczu o 6 punktów” z miejscowym Orionem.

Z pozostałych spotkań IV ligi lubelskiej najciekawiej zapowiada się mecz pomiędzy rezerwami Górnika Łęczna i lubartowskim Lewartem.

Oto pełny terminarz spotkań XXI kolejki IV ligi wraz obsadą sędziowską:
AMSPN Hetman Zamość – Czarni Dęblin w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Kacper Czarnota (OKS Chełm);
Orlęta Łuków – Victoria Żmudź w sobotę, 25 kwietnia, godz. 17:00, sędziuje Paweł Gil (KS Lublin);
Powiślak Końskowola – MKS Ryki w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 14:30, sędziuje Paweł Smyk (KS Lublin).
Górnik II Łęczna – Lewart Lubartów w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 15:00, sędziuje Wojciech Myć (KS Lublin);
Włodawianka Włodawa –Grom Kąkolewnica w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 15:00, sędziuje Jakub Bancerz (KS Lublin);
Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00 (w Długim Kącie), sędziuje Marcin Kluk (OKS Zamość);
Opolanin Opole Lubelskie – Janowianka Janów Lubelski w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Damian Kuźniak (KS Lublin);
Orion Niedrzwica Duża – Omega Stary Zamość w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Piotr Kawiński (OKS Chełm).

W zamojskiej klasie „O” najciekawiej chyba zapowiada się mecz w Różańcu. Wicelider, miejscowy Grom, podejmie trzecią w tabeli drużynę Igrosu Krasnobród. Interesująco może być również w Miączynie, gdzie zwycięska wreszcie Olimpia podejmie na swoim specyficznym boisku lidera – Unię Hrubieszów. Do kilku ciekawych spotkań dojdzie również pomiędzy zespołami rywalizującymi o utrzymanie w tabeli.
Oto pełny zestaw zaplanowanych gier XXI kolejki w zamojskiej klasie „O” wraz z obsadą sędziowską:
Roztocze Szczebrzeszyn – Korona Łaszczów w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Krzysztof Wróbel;
Orion Dereźnia Solska – Huczwa Tyszowce w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Piotr Lipczuk;
Sokół Zwierzyniec – Sparta Łabunie w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Konrad Kostrubała;
Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Andrzej Swacha;
Grom Różaniec – Igros Krasnobród w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Marek Borowiński;
Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Rafał Łyś;
Ostoja Skierbieszów – Gryf Gmina Zamość w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Bartosz Kapłon;
Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 17:00, sędziuje Piotr Burak.

Autor: Robert Moteka
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Antykibic
Ile wydano w Hetmanie na transfery?...
zamoscianin
Robert Marchwiany w swoim ostatnim felie...
Ja
Mateusz Prusa mogliby pozyskać na bramk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny