Sport | TopRobert Moteka24 kwietnia 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Nowy weekend, nowe piłkarskie emocje

Foto: Hemera
R E K L A M A    B O A R D

Zespół Tomasovii, walczący o utrzymanie w III lidze, zagra na wyjeździe z liderem – drużyną Karpat Krosno. Gospodarze do tej pory zwyciężyli we wszystkich meczach rundy wiosennej, rozgrywanych na własnym stadionie.

Ale są do „ugryzienia”, bo każda passa kiedyś się kończy a poza tym porażki przytrafiły się zawodnikom z Krosna w Radzyniu i w Sieniawie. Mecz ma szczególna wagę dla trenera Złomańczuka, o którego rychłej dymisji przebąkują niektóre media.

Na IV-ligowym froncie dojdzie do kolejnych derbów Zamojszczyzny. Biłgorajska Łada, która zwyciężyła w dwóch ostatnich meczach podejmie w Długim Kącie niepokonany na wiosnę zespół Kryształu Werbkowice.

AMSPN Hetman zagra w Zamościu z przeżywającymi finansowe i kadrowe kłopoty Czarnymi Dęblin. Jak do tej pory Hetman przegrał w Zamościu wszystkie wiosenne mecze. Oby ta zła passa została w sobotę przerwana.

Ostatni z naszych czwartoligowców, Omega Stary Zamość, jedzie w niedzielę do Niedrzwicy, by zmierzyć się w „meczu o 6 punktów” z miejscowym Orionem.

Z pozostałych spotkań IV ligi lubelskiej najciekawiej zapowiada się mecz pomiędzy rezerwami Górnika Łęczna i lubartowskim Lewartem.

Oto pełny terminarz spotkań XXI kolejki IV ligi wraz obsadą sędziowską:
AMSPN Hetman Zamość – Czarni Dęblin w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Kacper Czarnota (OKS Chełm);
Orlęta Łuków – Victoria Żmudź w sobotę, 25 kwietnia, godz. 17:00, sędziuje Paweł Gil (KS Lublin);
Powiślak Końskowola – MKS Ryki w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 14:30, sędziuje Paweł Smyk (KS Lublin).
Górnik II Łęczna – Lewart Lubartów w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 15:00, sędziuje Wojciech Myć (KS Lublin);
Włodawianka Włodawa –Grom Kąkolewnica w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 15:00, sędziuje Jakub Bancerz (KS Lublin);
Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00 (w Długim Kącie), sędziuje Marcin Kluk (OKS Zamość);
Opolanin Opole Lubelskie – Janowianka Janów Lubelski w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Damian Kuźniak (KS Lublin);
Orion Niedrzwica Duża – Omega Stary Zamość w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Piotr Kawiński (OKS Chełm).

W zamojskiej klasie „O” najciekawiej chyba zapowiada się mecz w Różańcu. Wicelider, miejscowy Grom, podejmie trzecią w tabeli drużynę Igrosu Krasnobród. Interesująco może być również w Miączynie, gdzie zwycięska wreszcie Olimpia podejmie na swoim specyficznym boisku lidera – Unię Hrubieszów. Do kilku ciekawych spotkań dojdzie również pomiędzy zespołami rywalizującymi o utrzymanie w tabeli.
Oto pełny zestaw zaplanowanych gier XXI kolejki w zamojskiej klasie „O” wraz z obsadą sędziowską:
Roztocze Szczebrzeszyn – Korona Łaszczów w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Krzysztof Wróbel;
Orion Dereźnia Solska – Huczwa Tyszowce w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Piotr Lipczuk;
Sokół Zwierzyniec – Sparta Łabunie w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Konrad Kostrubała;
Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Andrzej Swacha;
Grom Różaniec – Igros Krasnobród w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Marek Borowiński;
Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Rafał Łyś;
Ostoja Skierbieszów – Gryf Gmina Zamość w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Bartosz Kapłon;
Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 17:00, sędziuje Piotr Burak.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Robert Moteka
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tutejszy" dnia 24 kwietnia 2015 o godzinie 19:36:07 napisał:
  " Jak do tej pory Hetman " - oczywiście jest to kłamstwo. Hetman nie gra żadnych meczy
  R E K L A M A
 • "ja" dnia 24 kwietnia 2015 o godzinie 22:30:53 napisał:
  Meczy to krowa, jak coś to meczów Panie Tutejszy!
 • "Tutejszy" dnia 25 kwietnia 2015 o godzinie 9:27:15 napisał:
  O dzięki Ci "ja", obyś żył wiecznie "Dyrektor: I zdanżam na czas, proszę pana. Mężczyzna w jeansowej bluzie: Zdążam. Dyrektor: No właśnie, i pan zdanża."

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
Simon Karl Abel...
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Abdullah Akzir
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Abdullah Akzir
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Evden Eve Nakli...
www.yildirimnakliyat.com...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat