R E K L A M A

Z I P

Sport | TopRobert Moteka24 kwietnia 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Nowy weekend, nowe piłkarskie emocje

Foto: Hemera

Zespół Tomasovii, walczący o utrzymanie w III lidze, zagra na wyjeździe z liderem – drużyną Karpat Krosno. Gospodarze do tej pory zwyciężyli we wszystkich meczach rundy wiosennej, rozgrywanych na własnym stadionie.

Ale są do „ugryzienia”, bo każda passa kiedyś się kończy a poza tym porażki przytrafiły się zawodnikom z Krosna w Radzyniu i w Sieniawie. Mecz ma szczególna wagę dla trenera Złomańczuka, o którego rychłej dymisji przebąkują niektóre media.

Na IV-ligowym froncie dojdzie do kolejnych derbów Zamojszczyzny. Biłgorajska Łada, która zwyciężyła w dwóch ostatnich meczach podejmie w Długim Kącie niepokonany na wiosnę zespół Kryształu Werbkowice.

AMSPN Hetman zagra w Zamościu z przeżywającymi finansowe i kadrowe kłopoty Czarnymi Dęblin. Jak do tej pory Hetman przegrał w Zamościu wszystkie wiosenne mecze. Oby ta zła passa została w sobotę przerwana.

Ostatni z naszych czwartoligowców, Omega Stary Zamość, jedzie w niedzielę do Niedrzwicy, by zmierzyć się w „meczu o 6 punktów” z miejscowym Orionem.

Z pozostałych spotkań IV ligi lubelskiej najciekawiej zapowiada się mecz pomiędzy rezerwami Górnika Łęczna i lubartowskim Lewartem.

Oto pełny terminarz spotkań XXI kolejki IV ligi wraz obsadą sędziowską:
AMSPN Hetman Zamość – Czarni Dęblin w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Kacper Czarnota (OKS Chełm);
Orlęta Łuków – Victoria Żmudź w sobotę, 25 kwietnia, godz. 17:00, sędziuje Paweł Gil (KS Lublin);
Powiślak Końskowola – MKS Ryki w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 14:30, sędziuje Paweł Smyk (KS Lublin).
Górnik II Łęczna – Lewart Lubartów w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 15:00, sędziuje Wojciech Myć (KS Lublin);
Włodawianka Włodawa –Grom Kąkolewnica w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 15:00, sędziuje Jakub Bancerz (KS Lublin);
Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00 (w Długim Kącie), sędziuje Marcin Kluk (OKS Zamość);
Opolanin Opole Lubelskie – Janowianka Janów Lubelski w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Damian Kuźniak (KS Lublin);
Orion Niedrzwica Duża – Omega Stary Zamość w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Piotr Kawiński (OKS Chełm).

W zamojskiej klasie „O” najciekawiej chyba zapowiada się mecz w Różańcu. Wicelider, miejscowy Grom, podejmie trzecią w tabeli drużynę Igrosu Krasnobród. Interesująco może być również w Miączynie, gdzie zwycięska wreszcie Olimpia podejmie na swoim specyficznym boisku lidera – Unię Hrubieszów. Do kilku ciekawych spotkań dojdzie również pomiędzy zespołami rywalizującymi o utrzymanie w tabeli.
Oto pełny zestaw zaplanowanych gier XXI kolejki w zamojskiej klasie „O” wraz z obsadą sędziowską:
Roztocze Szczebrzeszyn – Korona Łaszczów w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Krzysztof Wróbel;
Orion Dereźnia Solska – Huczwa Tyszowce w sobotę, 25 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Piotr Lipczuk;
Sokół Zwierzyniec – Sparta Łabunie w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Konrad Kostrubała;
Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Andrzej Swacha;
Grom Różaniec – Igros Krasnobród w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Marek Borowiński;
Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Rafał Łyś;
Ostoja Skierbieszów – Gryf Gmina Zamość w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 16:00, sędziuje Bartosz Kapłon;
Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka w niedzielę, 26 kwietnia, godz. 17:00, sędziuje Piotr Burak.

Autor: Robert Moteka
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny