R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara19 marca 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 26 komentarzy ()

Nowoczesna chce sadzić drzewa

Fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Zamojskie koło .Nowoczesnej zwróciło się oficjalnie do prezydenta miasta, Andrzeja Wnuka,  z prośbą o wyznaczenie miejsc do nasadzenia nowych drzew na terenach należących do miasta Zamość.


-Chcielibyśmy podjąć się zorganizowania akcji sadzenia drzew i zaproszenia do niej zarówno mieszkańców miasta jak i przedsiębiorców oraz pracowników firm mieszczących się na terenie naszego miasta. Chcemy promować ideę rozwoju terenów zielonych dzięki rozpowszechnianiu zwyczaju sadzenia drzew w związku z upamiętnianiem narodzin nowego mieszkańca naszego miasta czy innych ważnych wydarzeń w życiu mieszkańców Zamościa. Drzewa to też płuca miasta które wytwarzają tlen i oczyszczają ze smogu powietrze. Nigdy o tym nie zapominajmy! Ze swojej strony proponujemy miejsca, w których w ramach budżetu obywatelskiego powstały nowe place zabaw lub siłownie zewnętrzne. Drzewa jakie chcemy posadzić to dąb, brzoza, sosna lub inne uzgodnione z Wydziałem Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej na czele z kierownikiem Piotrem Zającem. Poprosiliśmy więc Prezydenta o wsparcie naszego projektu deklarując jednocześnie pełną współpracę z przedstawicielami Miasta w tej kwestii.- informuje szef zamojskiego koła Nowoczesnej i zarazem radny miejski Rafał Zwolak.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Kiz" dnia 19 marca 2017 o godzinie 17:31:28 napisał:
  W tamtym tygodniu miasto posadziło 140 drzew na Zamczyskach. Bez zbędnego rozgłosu, bez akcji PR. W tym samym czasie Zwolak napisał pismo i będzie czekał... Wybory, wybory...
  12
  8
  R E K L A M A
 • "Ania" dnia 19 marca 2017 o godzinie 17:50:32 napisał:
  W tym czasie Zwolak posprzątał kawałek Starówki, czym zainspirował służby miejskie do efektywniejszego działania.
  13
  11
 • "Kondzio" dnia 19 marca 2017 o godzinie 17:52:10 napisał:
  Panie Piotrze spokojna głową, więcej drzew w mieście czystsze powietrze :) nie zazdrościć tylko działać a może ktoś pogłaskać po lysej glowie
  10
  5
 • "lawyer" dnia 19 marca 2017 o godzinie 18:04:37 napisał:
  Skoro już jest taki tekst to może potraktujmy go jako sondę. Jakie gatunki drzew widzielibyście w Zamościu ? Ja na przykład zastanawiałem się czy koryto Łabuńki (ewentualnie w niektórych częściach) nie wyglądałoby ciekawie gdyby obsadzić je wierzbami przycinanymi co roku. Dałoby to efekt tradycyjnego krajobrazu.
  12
  3
 • "ad111" dnia 19 marca 2017 o godzinie 19:13:47 napisał:
  Najpierw ogołocono park, a teraz akcja z sadzeniem...
  12
  4
 • "@ad111" dnia 19 marca 2017 o godzinie 19:46:01 napisał:
  Ci, którzy zgodzili się na wykarczowanie drzew i krzewów w Parku Miejskim i na Plantach, teraz nagle będą coś sadzić? I to gdzie? na placach zabaw? Place są małe, tam nie ma miejsca na duże w przyszłości drzewa! Co to za pomysły, żeby ktoś sadził sobie prywatnie w mieście drzewo, jak mu się urodzi dziecko? Czy ta nowoczesna myśli? Bo ja widzę, że rzucają się, żeby tylko wpaść komuś w oko. Nie tędy droga do wygranej w wyborach!
  8
  5
 • "@Kondzio" dnia 19 marca 2017 o godzinie 19:51:43 napisał:
  Dla mnie to normalne, że zasadzili nam drzewa, o tym była rozmowa na ostatnim osiedlowym zebraniu i wtedy padła obietnica zasadzeń. To o co ci chodzi? Nie sadzą - źle! Sadzą - źle! To maja sadzić, czy nie? A może źle, jak sadzi miasto, bo Nowoczesna nie ma czego krytykować?
  4
  3
 • "Anonim" dnia 19 marca 2017 o godzinie 19:52:54 napisał:
  żenująca propaganda
  11
  4
 • "Beata" dnia 19 marca 2017 o godzinie 20:04:19 napisał:
  Przecież Nowoczesna nikogo za sadzenie drzew nie krytykuje. A jak chcą coś posadzić to niech im Ratusz wskaże miejsce. Przecież to nic złego.
  7
  5
 • "hejtera wale w ryja" dnia 19 marca 2017 o godzinie 20:16:06 napisał:
  Niech sadzą po ch.. ten hejt. Szemraniec karze?
  9
  5
  R E K L A M A
 • "Zamościanka" dnia 19 marca 2017 o godzinie 21:29:49 napisał:
  Ja uważam,że to super pomysł. I bardzo dobrze, że jest nagłaśniany. Jest szansa, że więcej mieszkańców naszego pięknego miasta włączy się do akcji. Swoją drogą może to być niezła promocja miasta. A co do tych hejtujących, mam wrażenie,że po prostu żal im ściska cztery litery, że sami na to nie wpadli. Kolejna akcja radnego, która okazuje się być hitem. Brawo panie Rafale!
  6
  12
 • "Horn" dnia 19 marca 2017 o godzinie 21:38:54 napisał:
  Pomysł fajny, ale trudno nie odnieść wrażenia że robione pod publike i przede wszystkim by się pokazać. Oj Nowoczesna zaczęła ostro rywalizować i PO wypada blado na jej tle.
  9
  4
 • "Latarnik zamojski" dnia 19 marca 2017 o godzinie 21:52:58 napisał:
  Widać, że w Nowoczesnej jest już wiosenne przesilenie. Najpierw działacze Nowoczesnej z radnym Zwolakiem zabrali się za sprzątanie miasta, a teraz chcą sadzić drzewa.- Widocznie tęsknią za zielenią, a może chcą założyć miejscowy Green-PiS.
  7
  2
 • "Do Beaty" dnia 19 marca 2017 o godzinie 21:55:11 napisał:
  A co to Ratusz jest na usługach Nowoczesnej, że ma im wskazywać gdzie mają sadzić drzewa ? Dobre mi sobie .
  4
  6
 • "Beata" dnia 19 marca 2017 o godzinie 22:03:49 napisał:
  Lepiej pomyśl zanim coś napiszesz. Ratusz zarządza miastem i Ratusz może wskazać gdzie sadzić. Dlatego zwracają się z wnioskiem. Ewentualnie mogą się jeszcze zwrócić do spółdzielni mieszkaniowych.
  7
  2
 • "Do Beaty" dnia 19 marca 2017 o godzinie 22:10:32 napisał:
  Ale Nowoczesna to nie tylko miasto, często są wycinki w lasach, które to wycinki się później nasadza. Ostatnio taka wycinka była w lesie na Malewszczyźnie , może tam by Nowocześni pomogli?
  6
  3
 • "Janek karwat" dnia 19 marca 2017 o godzinie 22:50:55 napisał:
  Wspaniała akcja Nowoczesnej, żaden hejt tutaj nic nie wskóra. Idę razem z wami i sam kupię kilka sadzonek i walę to czy komuś to pasuje czy nie pasuje. Brawo
  10
  6
 • "jls" dnia 19 marca 2017 o godzinie 23:02:43 napisał:
  Nie ma nic złego w tym, że Nowoczesna rozpoczyna kampanię samorządową od sadzenia drzew i sprzątania miasta. Czekamy na pomysły radnych innych frakcji, może też zrobią coś pożytecznego zamiast wzajemnie się oskarżać.
  9
  3
 • "xzx" dnia 19 marca 2017 o godzinie 23:49:50 napisał:
  NO TO NIECH QRWA SADZI...
  6
  0
 • ".Thomas" dnia 20 marca 2017 o godzinie 0:26:01 napisał:
  To już jest koniec nowoczesnej, Janusz Palikot ma rację, że kilku singli z nowoczesnej zasili PO. Co do politycznej przeszłości Petru, on nie ma przyszłości. Petru jako singiel w PO, nie ma sensu. Petru przyjął swoista taktykę, palenia wszystkich mostów, może poza partią Niesiołowskiego i Kamińskiego. Konstruktywne votum nieufności do premier Beaty Szydlo i desygnowawanie na urząd premiera Grzegorza Schetyny ma charakter bardzo symboliczny, to swoisty pokaż siły, w kierunku KOD I nowoczesnej -to komunikat, że lider opozycji jest jeden a jest nim Grzegorz Schetyna. Ryszard Petru teraz doświadcza, kiedy upada, czy jak upadło IMPERIUM Rzymskie. Różnica polega na tym, że Schetyna wie że Imperium Rzymskie nie musiało upaść. Co to oznacza, zwłaszcza dla struktur lokalnych, OZNACZA JEDDNO GAME OVER. I tak jak powiedział Antoni Macierewicz to nie jest czas na podziały, czy tworzenie nowych partii. Bo ktoś coś nie dostał - no właśnie. ZRESZTĄ NOWOCZESNA TO PARTIA Leszka Balcerowicza i Ryszarda Petru, a to rodzi skojarzenia z MŁYNAMI HISTORII, KTÓRE ZMEŁŁY UW. IMPERIUM RZYMSKIE JAKIM BYLA UW UPADŁA, na jej gruzach powstała platforma. Nie po to powstała PO, aby nowoczesna mogła rządzić.
  3
  1
  R E K L A M A
 • "Kiz" dnia 20 marca 2017 o godzinie 7:33:33 napisał:
  Śnieg pada, czy Zwolak już odśnieża? Bo nie wiem, czy wyjeżdżać do pracy...
  8
  2
 • "ad111" dnia 20 marca 2017 o godzinie 7:59:53 napisał:
  Czy wszyscy z tzw. nowoczesnej są takimi samymi cyrkowcami, jak ich Rysiek?
  9
  2
 • "podpis" dnia 20 marca 2017 o godzinie 8:51:17 napisał:
  sadź Pan gdzie popadnie i dużo bez pozwoleń, Komorowski dużo posadził i wszystko uschło, tu trzeba serca, a nie polityki :-))) Grunt to konkretna robota.
  5
  0
 • "rolmops" dnia 21 marca 2017 o godzinie 7:36:43 napisał:
  Pan radny bardziej mi się podobał w roli sprzątającego niż radnego.Wybory się zbliżają ech...śmiechu warte.
  2
  1
 • "ad111" dnia 21 marca 2017 o godzinie 7:43:40 napisał:
  A w linku przykładowa odpowiedź z UM Kielce na takie inicjatywy...:) http://www.wiocha.pl/1425827,Uzasadnienie--powala
  2
  0
 • "hmm" dnia 21 marca 2017 o godzinie 14:13:14 napisał:
  w parku troche pusto po tej wycince drzew, niech jakies posadza i nad łabunka przeciez sporo wycieli jak lidl budowali
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Świetny oddział, świetni lekarze. Gdy...
Oneb
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny