R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara9 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4194 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 21 komentarzy ()

Nowoczesna będzie sadzić drzewa

R E K L A M A    B O A R D

Zamojskie Koło Nowoczesnej zaprasza wszystkich chętnych w środę 12 kwietnia na godzinę 16:00 do wspólnego sadzenia drzew na Osiedlu Powiatowa.

-Na zieleńcu między Kalinową a Olchową będziemy sadzili Klony Pospolite.  Serdeczne podziękowania kierujemy do firmy Pana Tomasza Poździka właściciela firmy Ogrody Tom-Poz który wraz ze swoimi pracownikami dostarczy sadzonki i pokaże mieszkańcom jak prawidłowo je posadzić. Pan Tomasz sam zaproponował nam pomoc. Przypominam że zwróciliśmy się do UM o wytypowanie miejsc na terenie miasta w których możemy posadzić drzewka. Chcielibyśmy korzystając z okazji pochwalić zamojski Magistrat wraz z kierownikiem Piotrem Zającem za konkretne i rzeczowe podejście do tematu.- informuje radny Rafał Zwolak, szef zamojskiego koła Nowoczesnej.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Ok" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 18:30:38 napisał:
  Lepiej niech sadzą drzewa i sprzątają ulice niż zajmują się polityką. Može to zrobią dobrze. Podpowiedź korzenie drzew i krzewów zasypuje się ziemią.
  18
  5
  R E K L A M A
 • "Cyanide3" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 18:48:33 napisał:
  baczcie tylko by z tych drzew nie wyrósł las birnamski, co podejdzie pod mury waszego zamku zaprzaństwa.
  7
  7
 • "ad111" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 19:52:49 napisał:
  Pamiętajcie "zielonym do góry" ...:)
  13
  6
 • "ekolog" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 20:30:12 napisał:
  Super pomysł,drzew nigdy za wiele zwłaszcza w "pustynnym" Zamościu
  6
  5
 • "Zosia" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 21:11:33 napisał:
  Super. To moje osiedle. Przyjdę z przyjemnością.
  6
  7
 • "biork" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 21:12:04 napisał:
  Fajny pomysł, chętnie się przyłączę do sadzenia
  7
  6
 • "qwert" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 21:26:44 napisał:
  Trzeba ludzi z Nowoczesnej pochwalić bo coś robią a nie tylko gadają
  9
  8
 • "czerwony świt" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 21:33:31 napisał:
  Trzeba uczcić 1-go Maja czynem społecznym. Stachanowcy! Do roboty, do roboty.. Łopaty, pot, kurz i łzy, a w tle hasło: Socjalizm niech żyje, niech żyje...
  9
  7
 • "bidon" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 22:07:30 napisał:
  o widzę że lekki hejcik się pojawia :) Pewnie niech sadzą, szkoda tym co nic nie robią i potrafią tylko pomarudzić z klawiatury
  9
  4
 • "7" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 22:14:13 napisał:
  Fajnie ale czy szyszko nie wytnie ?
  6
  3
  R E K L A M A
 • "bełata" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 22:14:51 napisał:
  Gdyby pojawi się tytuł "PIS chce sadzić drzewa" pewnie byłoby lepiej... Póki co jak na razie to powycinał.....
  7
  4
 • "Thomas" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 22:38:08 napisał:
  Pamiętajcie o ogrodach...
  1
  3
 • "jaga" dnia 10 kwietnia 2017 o godzinie 7:57:55 napisał:
  Fajna akcja, gdzie można dostać takie drzewka do zasadzenia?
  4
  3
 • "antymoher" dnia 10 kwietnia 2017 o godzinie 11:33:54 napisał:
  Fajny pomysł Radnego.Może ponad podziałami włączą się do tej inicjatywy inni Radni ;-)
  2
  5
 • "Tak jest" dnia 10 kwietnia 2017 o godzinie 11:34:30 napisał:
  Ciekawe czy do akcji przyłączy się poseł Zawiślak , który wszak głosi wszem i wobec jak to gotów jest poprzeć każdą inicjatywę, która jest dobra dla Zamościa - a ta niewątpliwie jest.
  6
  2
 • "antymoher" dnia 10 kwietnia 2017 o godzinie 12:31:52 napisał:
  Do "Tak jest" jak media będą to kto wie ? ;-)
  4
  1
 • "Dariusz" dnia 10 kwietnia 2017 o godzinie 15:28:50 napisał:
  Brawo. Dla hejterów cytat z "Rancza" - " nic się nie zmienia od na dupie siedzenia".
  1
  3
 • "Kmicic" dnia 10 kwietnia 2017 o godzinie 18:57:38 napisał:
  Czy zasadzenie kilku drzewek w Zamościu coś zmieni? Nie więc nie piszcie głupot, że to wspaniała inicjatywa. To jest tylko ustawka polityczna, specjalnie wywołana przed wyborami samorządowymi. Jeżeli radny chce się wykazać niech wniesie uchwałę zmniejszającą podatki itp. Będę bardzo wdzięczny jak i część mieszkańców tego miasta, żeby sprawą podatków się zająć oraz czynszem na lokale miejskie. Zapewniam, że to da większego kopa miastu aniżeli głupie sadzenie drzew.
  5
  1
 • "Thomas" dnia 10 kwietnia 2017 o godzinie 21:58:25 napisał:
  Janusz Palikot ma rację zacznie się negatywna selekcja na scenie politycznej - na celowniku będą największe gwiazdy, które przejmą największe partie. Dla reszty i outsiderow nie ma miejsca. Świetnym przykładem jest spec od wizerunku Michał Kamiński, który bardzo udanie doradzał prezydentowi Komorowskiemu i to chyba jego pomysł był na kampanię Platformy. Nie wspomnę o Stefanie Niesiołowskim. Nigdy nie zrozumiem co się stało że Stefanem Niesiołowskim. =≠====================== Nowoczesna upada 5 procent w sondażach to katastrofa. Nikt już chyba poważnie nie traktuje Ryszarda Petru jako lidera opozycji. Grzegorz Schetyna ograł Petru jak dziecko w dosłownym tego słowa znaczeniu. , co gorsza misja ekspercka Leszka Balcerowicza na Ukrainie zakończyła się, jakie noty zebrał Balcerowicz można znaleźć. W każdym cywilizowanym kraju mówi się lider największej partii opozycyjnej, co jednoznaczne jest z byciem liderem opozycji, zresztą 40 posłów to jest malutka partia.już dzisiaj wielu posłów nowoczesnej przejdzie do Platformy. Ryszard Petru przewidział upadek imperium, ale nie przewidział, że on zaliczy upadek i to aż tak szybko. =≠=\======================== Nowoczesna z całą pewnością nie wejdzie do Sejmu. Młyny historii które ZMEŁŁY Unię wolności to samo zrobią z nowoczesna. To już jest naprawdę koniec.
  7
  1
 • "Dariusz" dnia 11 kwietnia 2017 o godzinie 0:18:08 napisał:
  @ Thomas. Tak Wam się marzy? Uważajcie, bo przebudzenie może być straszne,
  1
  5
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 11 kwietnia 2017 o godzinie 8:41:46 napisał:
  Dariusz@ Czy ty wiesz, że Ryszard skończył kierunek "Stosunki międzynarodowe" na SGH czy to jest kierunek stricte ekonomiczny? =============================================================== Janusz Palikot w sprawach ekonomii i biznesu jest ekspertem, ma doświadczenie, ma dokonania, nawet i w tej dziedzinie ma mały dorobek naukowy, który został nawet nagrodzony i to nie przez byle kogo. ===================================================================== W nowoczesnej widzę tylko jedną panią niezwykle kompetentną (nie wymienię z nazwiska) i zapewne przejdzie ona do innej partii. DOBRĄ PRAKTYKĄ SĄ GABINETY CIENI PO TAKI UTWORZYŁA, JAKO TAKIE CIAŁO RECENZUJĄCE PRACE RZĄDU - CZY KLUB NOWOCZESNA UTWORZYŁ TAKI GABINET? Powstanie takiego gabinetu cieni - pokazuje, że dana partia jest w stanie stworzyć sprawny gabinet rządowy, jak dojdzie do władzy. jak taki gabinet miałby wyglądać w przypadku nowoczesnej pojęcia nie mam. Duża nie wiadomą jest dla mnie reszta klubu, a więc ci mało widoczni posłowie tej partii. ============================================================= W PO nie widzę entuzjazmu do przyjmowania kogokolwiek jak leci, nie ma to większego sensu chociażby z uwagi na arytmetykę sejmową - PiS ma bezwzględną większość głosów. Już widzę tych posłów, którzy na PEWNO ŻAŁUJĄ PRZEJŚCIA DO NOWOCZESNEJ W SYTUACJI KIEDY KILKU POSŁÓW NOWOCZESNEJ CHCE PRZEJŚĆ DO PO (ta wiadomość została podana na jednym z głównych portali internetowych) - to świadczy, że w tej partii dzieje się źle - fatalne sondaże robią swoje. Widać nerwowe ruchy mające znamiona wczesnej paniki. ==================================================================== W pełni się zgadzam, że to przebudzenie będzie straszne ono już jest straszne dla nowoczesnej i Ryszarda Petru i Leszka Balcerowicza dziwię się że nie jesteś zdziwiony przebudzenie już nastąpiło, postępuje odwrót od nowoczesnej i zyskuje PO i to jak. Zdaje się, że w 2000 roku kandydat na prezydenta Andrzej Olechowski poprosił Unię Wolności aby go w wyścigu o urząd prezydencki nie popierała go. Tą partią była Unia Wolności już chyba bez swojego lidera Leszka Balcerowicza. Były to przedziwne wybory dlatego, że chociażby Unia Wolności nie wystawiła żadnego kandydata co ostatecznie pogrążyło te partie. Jedyną szansą nowoczesnej, o ile nie jest za późno jest zmiana lidera, a najlepiej usunięcie go z partii i klubu.
  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Name
Niech wokół tego ronda-skrzyż...
Kerim minutę temu
Roztocze to mój ulubiony blog o lubelsz...
magnar 54 minuty temu
Wybory rozstrzygną się między obecnym...
J.
Kandydatem N. na prezydenta Zam będzie ...
Do Mirka
Bo redaktor nic nie wie. Powiela to samo...
Mirek
Czyli nic nie wiadomo, ale artykuł se w...
ad111
Bo przecież "Żadne krzyki i płacze na...
K.
Najlepszym kandydatem był, jest i będ...
yeah
Różnica między J.Piłsudskim a R.Luks...
Józef Bąk
Nowocześni POpaprańcy nigdzie nie wejd...
Czytacz
"Do wyborów samorządowych zostało cza...
Redaktorze
Redaktorze, jak ty mało wiesz. Ręce op...
K.
Pomnik Róży Luksemburg powinien być w...
Thomas
Kapitalizm tak, nie dla NEP, NIE socjal...
Thomas
A co będzie jak pojawią się dziki - o...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o dzikich...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o lubelsz...
Kerim
Roztocze to mój ulubionych blog o lubel...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny