Lifestyle | Lublintekst nadesłany27 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nowi najemcy i powiększona strefa relaksu, czyli co nowego w Tarasach Zamkowych

R E K L A M A    B O A R D

Tarasy Zamkowe poszerzyły swoją ofertę o kolejne miejsca. W lubelskim centrum handlowym otworzyły się trzy lokalizacje: Centrum Zabaw LEOPARK, salon AB FOTO oraz skarpetkomat Stop&Go. Pojawienie się nowych najemców to nie jedyna zmiana, jaką Centrum przygotowało z myślą o swoich klientach. Powiększono strefę relaksu, która ma zachęcić lublinian do spędzania czasu wolnego właśnie w Tarasach Zamkowych. Nową odsłonę zyskały pasaże, na których pojawiły się strefy komfortu wyposażone w wygodne kanapy, stoliki oraz gniazdka elektryczne.

20 października w Tarasach Zamkowych pojawiło się wyjątkowe miejsce – Centrum Zabaw LEOPARK. To nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla rodzin z dziećmi, w którym znajduje się przestrzeń do spontanicznej zabawy i kreatywnych aktywności. Można tu skorzystać m.in. z: toru przeszkód z licznymi ruchomymi elementami, labiryntu, równoważni, linowych mostków, armatek strzelających gąbczastymi kulkami, trampoliny, zjeżdżalni oraz kącika maluszka. Ideą LEOPARKU jest dbałość o zdrowy ruch i prawidłowy rozwój fizyczny dzieci do 12 roku życia. Centrum rozrywki jest idealną alternatywą dla rodziców, którzy robiąc zakupy w Tarasach Zamkowych, mogą zapewnić swoim dzieciom aktywną i bezpieczną zabawę. LEOPARK znajduje się na pierwszym piętrze nieopodal salonu Smyk i zajmuje prawie 600 m kw.

Do grona najemców dołączył również salon AB FOTO. Nowo otwarty punkt zapewnia szeroki wybór produktów mobilnych i fotograficznych oraz fachowe doradztwo. W swojej bogatej ofercie posiada m.in. smartfony, aparaty fotograficzne, obiektywy, a także akcesoria FOTO i GSM. AB FOTO świadczy również szeroki zakres usług fotograficznych m.in.: wykonywanie zdjęć do dokumentów takich jak dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna czy studencka. W salonie można także wydrukować zdjęcia od formatu 10×15 cm do panoramy 20×100 cm. Salon znajduje się na pierwszym piętrze Tarasów Zamkowych i zajmuje 30 m kw.

W Tarasach Zamkowych stanął także skarpetkomat Stop&Go, w którym można zaopatrzyć się w ciepłe skarpetki na jesienne chłodne dni. Szeroki asortyment kreatywnych wzorów i wielobarwnych grafik z pewnością przyciągnie miłośników mody i odważnych stylizacji. Oryginalny automat znajduje się na poziomie 0 przy wejściu głównym.

Nowi najemcy na mapie Tarasów Zamkowych to nie koniec zmian, jakie lubelskie centrum handlowe przygotowało z myślą o swoich klientach. Ostatnio pojawił się tu nowy wystrój strefy food court i co-workingu, a na ścianach zauważyć można grafiki z elementami ornitologicznymi. Usprawnione zostały również pasaże handlowe, na których przygotowano wyjątkowe strefy komfortu wyposażone w wygodne kanapy ze stolikami oraz gniazdka elektryczne, dzięki którym można wygodnie podładować telefon. Całość dopełnia oryginalna roślinność oraz komfortowe wykładziny.

Zgodnie z aktualnymi trendami staramy się zaoferować konsumentom coś więcej niż zakupy. Zależy nam na rozbudowanej funkcji rozrywkowo-rekreacyjnej, która wzbogaca przestrzeń Tarasów Zamkowych i umacnia ją na rynku lokalny. Tym samym klienci traktują nasze centrum handlowe jako interesujące miejsce spotkań i różnorodnych form spędzania czasu wolnego – mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ, właściciela Tarasów Zamkowych.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018