R E K L A M A

Z I P

Lifestyle | Lublintekst nadesłany27 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nowi najemcy i powiększona strefa relaksu, czyli co nowego w Tarasach Zamkowych

Tarasy Zamkowe poszerzyły swoją ofertę o kolejne miejsca. W lubelskim centrum handlowym otworzyły się trzy lokalizacje: Centrum Zabaw LEOPARK, salon AB FOTO oraz skarpetkomat Stop&Go. Pojawienie się nowych najemców to nie jedyna zmiana, jaką Centrum przygotowało z myślą o swoich klientach. Powiększono strefę relaksu, która ma zachęcić lublinian do spędzania czasu wolnego właśnie w Tarasach Zamkowych. Nową odsłonę zyskały pasaże, na których pojawiły się strefy komfortu wyposażone w wygodne kanapy, stoliki oraz gniazdka elektryczne.

20 października w Tarasach Zamkowych pojawiło się wyjątkowe miejsce – Centrum Zabaw LEOPARK. To nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla rodzin z dziećmi, w którym znajduje się przestrzeń do spontanicznej zabawy i kreatywnych aktywności. Można tu skorzystać m.in. z: toru przeszkód z licznymi ruchomymi elementami, labiryntu, równoważni, linowych mostków, armatek strzelających gąbczastymi kulkami, trampoliny, zjeżdżalni oraz kącika maluszka. Ideą LEOPARKU jest dbałość o zdrowy ruch i prawidłowy rozwój fizyczny dzieci do 12 roku życia. Centrum rozrywki jest idealną alternatywą dla rodziców, którzy robiąc zakupy w Tarasach Zamkowych, mogą zapewnić swoim dzieciom aktywną i bezpieczną zabawę. LEOPARK znajduje się na pierwszym piętrze nieopodal salonu Smyk i zajmuje prawie 600 m kw.

Do grona najemców dołączył również salon AB FOTO. Nowo otwarty punkt zapewnia szeroki wybór produktów mobilnych i fotograficznych oraz fachowe doradztwo. W swojej bogatej ofercie posiada m.in. smartfony, aparaty fotograficzne, obiektywy, a także akcesoria FOTO i GSM. AB FOTO świadczy również szeroki zakres usług fotograficznych m.in.: wykonywanie zdjęć do dokumentów takich jak dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna czy studencka. W salonie można także wydrukować zdjęcia od formatu 10×15 cm do panoramy 20×100 cm. Salon znajduje się na pierwszym piętrze Tarasów Zamkowych i zajmuje 30 m kw.

W Tarasach Zamkowych stanął także skarpetkomat Stop&Go, w którym można zaopatrzyć się w ciepłe skarpetki na jesienne chłodne dni. Szeroki asortyment kreatywnych wzorów i wielobarwnych grafik z pewnością przyciągnie miłośników mody i odważnych stylizacji. Oryginalny automat znajduje się na poziomie 0 przy wejściu głównym.

Nowi najemcy na mapie Tarasów Zamkowych to nie koniec zmian, jakie lubelskie centrum handlowe przygotowało z myślą o swoich klientach. Ostatnio pojawił się tu nowy wystrój strefy food court i co-workingu, a na ścianach zauważyć można grafiki z elementami ornitologicznymi. Usprawnione zostały również pasaże handlowe, na których przygotowano wyjątkowe strefy komfortu wyposażone w wygodne kanapy ze stolikami oraz gniazdka elektryczne, dzięki którym można wygodnie podładować telefon. Całość dopełnia oryginalna roślinność oraz komfortowe wykładziny.

Zgodnie z aktualnymi trendami staramy się zaoferować konsumentom coś więcej niż zakupy. Zależy nam na rozbudowanej funkcji rozrywkowo-rekreacyjnej, która wzbogaca przestrzeń Tarasów Zamkowych i umacnia ją na rynku lokalny. Tym samym klienci traktują nasze centrum handlowe jako interesujące miejsce spotkań i różnorodnych form spędzania czasu wolnego – mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ, właściciela Tarasów Zamkowych.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny