R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmtekst nadesłany1 marca 2017 FACEBOOK | 4429 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Nowe władze krwiodawców

Fot. Klub HDK PCK przy UG Zamość

R E K L A M A    B O A R D

W piątkowe popołudnie,  24 lutego br. na świetlicy UG Zamość celem podsumowania dotychczasowej działalności i dokonania wyboru nowych władz, spotkali się członkowie Klubu HDK PCK przy UG Zamość.


Spotkanie otworzył i przybyłych gości przywitał Prezes Klubu, Paweł Mróz. Wśród nich znaleźli się Wójt Gminy Zamość, Pan Ryszard Gliwiński, a także Dyrektor GOK Gminy Zamość, Pan Jarosław Kalbarczyk. Program spotkania obejmował podsumowanie dotychczasowej, 5-letniej działalności Klubu, wybór nowych władz, a także omówienie planu działalności na rok 2017.
Podsumowania działalności dokonał Paweł Mróz. Złożył on słowa podziękowania ustępującemu Zarządowi za 5-letnią współpracę, Wójtowi Gminy Zamość za dotychczasowe wsparcie idei honorowego krwiodawstwa, a także wszystkim członkom Klubu za zaangażowanie w jego działalność i promocję idei czerwonokrzyskiej.
W trakcie 5-letniej działalności Klub HDK przy UG Zamość przeprowadził 9 otwartych akcji krwiodawczych, podczas których oddano 143,6 litrów krwi, uczestniczyły w nich 332 osoby, 11 osobom przyznano odznaki HDK III, II i I stopnia, 38 osób zostało uhonorowanych wyróżnieniami Wójta Gminy Zamość za zaangażowanie w promocję idei czerwonokrzyskiej, akcje krwiodawcze w Gminie Zamość oraz regularne oddawanie krwi, 7 osób zostało uhonorowanych przez Prezydenta RP Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi „Krzyżami Zasługi” a także odznaczeniem „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.
Następnie przedstawiona została bieżąca sytuacja zarządu, by następnie zebrani członkowie dokonali wyboru nowych władz. W toku przeprowadzonej dyskusji, ustępującego Prezesa na stanowisku zmienił Piotr Kudyk, zaś do Zarządu Klubu weszli: Maria Juszczak-Sowińska, Andrzej Sadło, Rafał Kamiński.
Nowy Zarząd już rozpoczął pracę, wszelkie informacje na temat funkcjonowania Klubu HDK PCK przy UG Zamość znajdziecie Państwo na stronie internetowej Gminy Zamość, na łamach Biuletynu Informacyjnego Samorządu Gminy Zamość a także na naszym facebook’owym profilu.

Paweł Mróz

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
swojak
Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedz...
Jaro
Paluch może nie odejdzie bo w Motorze c...
Janek
Ta druga od lewej jest za*ebista mrrr...
zamościak
Z całym szacunkiem dla klubu Orka i ich...
zamościak
pokerowa zagrywka, trzeba przyznać...
Tomek
dodam jeszcze , że zamieszczenie tego a...
Tomek
Powiem tak, odwiedzałem to "zoo" poniew...
malibu
Może to zdjęcie jest zapowiedzią kole...
Kibic
bardzo dobra wyniki i wysokie lokaty w. ...
XXX
Brawo, brawo, brawo. Trzymamy za WAS kci...
Bulterier
Niech dadzą jeszcze jrdna banke z miast...
K.
300? A w kieszeni na zdjęciu widzę 400...
ad111
"Wróg" społeczny został unieszkodliwi...
Ekonomistka
"fucha" dnia 19 czerwca 2018 coś chyba ...
x
Za Palucha trzeba kogoś znaleźć może...
foch
wszyscy jeszzcze mamy nadzieje że hetma...
z
Straszne! Zwłaszcza ta niby broń pneum...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny