SportMarcin Łyś30 stycznia 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 45 komentarzy

Nowe władze Hetmana

R E K L A M A    B O A R D

Obradujące w piątek, 29 stycznia br. Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze AMSPN Hetman Zamość wybrało Zarząd i Komisję Rewizyjną na nową, trzyletnią

Niewiele działo się podczas wyborów, które odbyły się w restauracji zamojskiego OSiR. Jedyne emocjonujące punkty przyjętego porządku obrad to wystąpienie zaproszonych Gości oraz wybór Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Prezydent Zamościa – Pan Andrzej Wnuk, Likwidator KS Hetman Zamość – Pan Adam Adamczuk oraz Prezes Fundacji Klub Sportowy Hetman Zamość – Pan Mirosław Kędrak.

 

Wystąpienie Prezydenta Zamościa

Najbardziej treściwe podczas piątkowych obrad było wystąpienie Prezydenta Zamościa. Pan Andrzej Wnuk stwierdził, że przyszłość piłki nożnej w Zamościu uzależniona jest od AMSPN Hetman Zamość i Fundacji Klub Sportowy Hetman Zamość. To, czy obydwa podmioty będą współpracowały i w czyich strukturach będzie funkcjonował zespół seniorów, zależy tylko od nich samych – Miasto Zamość i Prezydent nie będą w to ingerować. W swoim wystąpieniu Prezydent dopuścił możliwość istnienia w Zamościu nawet dwóch drużyn seniorskich. Pan Prezydent podziękował ustępującym władzom klubu za utrzymanie przy życiu seniorskiej piłki w Zamościu po wycofaniu z rozgrywek Klubu Sportowego Hetman. Stwierdził również, że Klubu Sportowego Hetman Zamość – w związku z istniejącym zadłużeniem – nie da się uratować, a powołanie Fundacji w oparciu o miejskie spółki związane jest z chęcią zagospodarowania dóbr tego klubu. Pan Andrzej Wnuk zaznaczył, że będzie współpracował z nowym Zarządem bez względu na jego skład, podkreślił swoje zainteresowanie futbolem oraz zwrócił uwagę na wzrost dotacji dla AMSPN Hetman Zamość w roku 2016. Wybiegając w przyszłość, Prezydent Zamościa widzi w Hetmańskim Grodzie nawet piłkarską II ligę ale zaznacza również, że jego intencją jest oparcie tej drużyny o miejscowych zawodników.

 

Wybory

Drugim ważnym momentem zebrania były wybory nowych władz klubu. Zgodnie z przyjętym regulaminem obrad głosowanie na członków Zarządu przeprowadzono w sposób tajny z uwagi na to, że liczba zgłoszonych kandydatów przewyższała liczbę miejsc w Zarządzie. W wyborach uczestniczyło 48 spośród 63 członków klubu. Do 7-osobowego Zarządu chęć kandydowania wyraziło 9 osób. Byli to: Dariusz Jędruszko, Aleksandra Kasprzak, Sebastian Luterek, Piotr Mróz, Wojciech Rycak, Waldemar Sękowski, Piotr Trześniewski, Wiesław Wieczerzak i Adam Witkowski.

 

W głosowaniu wzięło udział 42 członków klubu a poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość głosów:
Adam Witkowski – 34,
Aleksandra Kasprzak – 31,
Waldemar Sękowski – 31,
Sebastian Luterek – 30,
Dariusz Jędruszko – 28,
Wojciech Rycak – 28,
Piotr Trześniewski – 27,
Wiesław Wieczerzak – 24,
Piotr Mróz – 20.
Za spore zaskoczenie należy uznać wyautowanie w głosowaniu dotychczasowego wiceprezesa Wiesława Wieczerzaka.
Wyborom nowej Komisji Rewizyjnej towarzyszyły mniejsze emocje bo liczba kandydatów (3) była równa liczbie miejsc w komisji (3) i głosowanie było tylko formalnością. Ale w pewnym momencie też zrobiło się ciekawie. Do składu komisji zaproponowano: Sylwestra Dołbę, Marka Strenciwilka oraz Artura Szewczuka. Głosowanie przeprowadzono oddzielnie na każdą z kandydatur. W głosowaniu jawnym uczestnicy zebrania jednoznacznie opowiedzieli się za wyborem Sylwestra Dołby i Artura Szewczuka. Przy głosowaniu na ich kandydatury zdecydowana większość była „za” a wstrzymały się odpowiednio 1 oraz 5 osób. Zaskakująco było przy głosowaniu nad kandydaturą Marka Strenciwilka. Świeżo upieczonego Oldboja Hetmana, który bezskutecznie kandydował do Zarządu AMSPN Hetman w poprzednich wyborach, poparło zaledwie 12 głosujących. Pozostali – głownie zawodnicy uczestniczący w zebraniu – ostentacyjnie wstrzymali się od głosu. Nie wpłynęło to jednak na kształt nowej Komisji Rewizyjnej AMSPN Hetman.
Ukonstytuowanie Zarządu

Jak wspomniałem na wstępie, przy realizacji innych punktów zebrania z sali obrad wiało nudą. Wybrana przez członków klubu Komisja Uchwał i Wniosków nie napracowała się zbytnio, ponieważ uczestnicy nie zgłosili do niej żadnych wniosków ani projektów uchwał. Dlatego też zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów obrady zakończono.

Bezpośrednio po Walnym Zebraniu odbyło się pierwsze posiedzenie nowego Zarządu AMSPN Hetman, na którym nastąpiło jego ukonstytuowanie.
Prezesem ponownie został Adam Witkowski.
Funkcje wiceprezesów objęli Aleksandra Kasprzak oraz Waldemar Sękowski.
Sekretarzem wybrano Sebastiana Luterka, skarbnikiem pozostał Dariusz Jędruszko a członkami Zarządu – Wojciech Rycak i Piotr Trześniewski.
W nowym Zarządzie znalazło się czterech aktualnych trenerów (Luterek, Rycak, Sękowski, Trześniewski) oraz dwoje rodziców zawodników grup młodzieżowych (Kasprzak i Witkowski).

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Marcin Łyś
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "hm" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 10:36:04 napisał:
  Czyli nic się nie zmieni.Co za szopka.Moga istnieć 2 kluby seniorskie..to jakieś nieporozumienie delikatnie mówiac.Zabawa trwa w najlepsze kosztem miejskich dotacji.W Zamosciu nie bedzie piłki jeżeli nie pojawi się prywatny inwestor jak pan Duda czyli 3 lata marazmu..
  R E K L A M A
 • "wk" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 11:53:12 napisał:
  czy w końcu ktoś pogoni tych ps. znawców futbolu. Dla tych nazwisk żaden sponsor nie przyjdzie, a i sami też najchętniej to by brali, a nie dawali.
 • "Kibic" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 12:19:57 napisał:
  Najpierw trzeba obiecywacza pogonić.
 • "he he" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 13:19:23 napisał:
  Dwa kluby seniorskie ?? Do prima aprilis jeszcze 2 miesiące ;-)
 • "hehe" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 15:01:55 napisał:
  nie napinajcie się :) zgłoście się do komisji rewizyjnej i rozliczajcie, te gadki nic wam nie dadzą
 • "Piston" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 15:53:41 napisał:
  A jak wygląda sprawa KS Hetman Zamość?
 • "Max" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 16:29:19 napisał:
  Zmieni się i to dużo. W Czerwcu - Lipcu Seniorzy będą oddzielną działalnością a amspn Hetman pozostanie szkoleniowcem młodzieży. Fundacja która powstała dla Seniorów pozyskała już Znaczną część pieniędzy na prowadzenie SENIORÓW POD JAKĄ NAZWĄ NIE WIADOMO wszystko zależy od? Likwidator Ks? Prezydenta Zamościa? Tego jeszcze nie wiadomo. W tym roku powinno się sporo zadziać w Zamojskiej Piłce :) Oby na DOBRE
 • "student" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 16:48:38 napisał:
  @Max - jeżeli byłoby tak jak mówisz - niech Ci to Bóg w dzieciach wynagrodzi. Ale jak mamy w to uwierzyć po tylu nieudanych próbach/zwodach? To niemożliwe...
 • "Do Maxa" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 17:15:22 napisał:
  Wciskasz ludziom kit i tyle. Skąd i jaka kasę pozyskali? Hahaha! Chyba tylko od jakiegoś bogatego sponsora, bo miasto juz nie da ani grosika.
 • "piko" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 17:22:15 napisał:
  Czyli w tym artykule jest klamstwo? "Klubu Sportowego Hetman Zamość – w związku z istniejącym zadłużeniem – nie da się uratować, a powołanie Fundacji w oparciu o miejskie spółki związane jest z chęcią zagospodarowania dóbr tego klubu." Prezydent powiedzial tak, czy nie. Czy pogodzil sie z defraudacja pieniedzy KS Hetman?
  R E K L A M A
 • "hehe" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 17:35:21 napisał:
  idź mu to powiedz i nie męcz innych swoim niedowartościowaniem i szukaniem czegoś czego nie znajdziesz, u ciebie w domu wszyscy domownicy mają chyba prze...ne :)
 • "Do Piko" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 17:42:22 napisał:
  Jaka defraudacja chłopie! Czepiłes się jak pijany płotu i w kółko to samo. Gdybyś dogłębnie znał temat boisk na Rotundzie, to nie robił byś z siebie takiego kretyna. Powtarzasz miejskie legendy i wierzysz, że to prawda. Masz wybitnego prawnika na stolcu i uwierz mi, że gdyby z boiskami był wał, to juz dawno sprawa trafiłaby tam gdzie trzeba. Inna sprawa to obiecanki-cacanki dla ciemnego luda w kwestii ratowania KS. Niestety sporo osób się nabrało i mamy jak mamy.
 • "ad111" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 18:34:11 napisał:
  Dobrze, że chociaż raz na jakiś czas Jehowi wynajmują stadion, to przynajmniej to miejsce ożywa...:) Nic z tego nie będzie (przynajmniej na razie) , mówię o piłce nożnej w Grodzie Hetmana, a szkoda...:(
 • "Max" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 18:57:26 napisał:
  Zmiany będą jak wyżej pisałem na 99% napewno Sekcja Seniorów i juniorzy Starsi Będą innym członem odcięci od AMSPNU Będzie to przełom 6-8 w tych miesiącach będą zaczęte działania nikt wam tego oficjalnie nie ogłosi 6 miesięcy wcześniej Tego się dowiedziałem więc się dzielę nie są to słowa dziadków z boiska tylko aktualnych działających w tej sprawie. Pozdrawiam
 • "piko" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 20:27:26 napisał:
  Dzieki Max. A teraz do gosciuwy z godziny 17:42:22 "Do Piko" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 17:42:22. Imbecylu jeden nie obrazaj! "Dzisiaj w godzinach rannych odbyło się spotkanie zarządu KS Hetman Zamość oraz prezydenta miasta Zamość Marcina Zamoyskiego. Główną kwestią było ostateczne porozumienie się w sprawie spłaty kwoty ok. 1,5 mln złotych na rzecz Hetmana Zamość, za oddanie miastu boisk treningowych za Rotundą. Niestety na dzień dzisiejszy miasto nie jest w stanie przelać żadnej kwoty na konto Hetmana. Prezydent argumentował to bardzo trudną sytuacją finansową miasta oraz faktem, że w budżecie na rok 2010 nie ma uwzględnionych tego typu wydatków. Pojawiła się jednak koncepcja, z którą wyszedł prezydent Marcin Zamoyski, aby boiska z powrotem przejął Hetman. Dzięki temu Hetman mógłby pobierać opłaty za treningi i rozgrywanie meczów od lokalnych klubów. Zastanawiamy się jednak, co z pieniędzmi, które Hetman przez ostatnie lata mógł dzięki udostępnianiu boisk innym klubom zarobić?" Prosze nie wprowadzac w blad !!! Prezydent Marcin Zamoyski rok wczesniej wiedzial o sytuacji KS Hetman. A zaraz po tym bylo najlepiej przekazac wiadomosc "Niestety na dzień dzisiejszy miasto nie jest w stanie przelać żadnej kwoty na konto Hetmana." http://lubelskapilka.pl/2010/02/10/zamosc-prezes-hetmana-po-spotkaniu-z-prezydentem/ Tym przykladowym wiadomosciom mam nie wierzyc, tylko tobie. No ale wiejskie zloby maja to w sobie.
 • "Gol" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 20:49:43 napisał:
  Wyjaśnię Ci to bo akurat znam sytuację. To co cytujesz to 3 oddzielne informacje połączone ze sobą ale każda dotyczy czego innego. 1. Zamoyski mówi, że nie przekaże żadnych pieniedzy na KS bo nie ma. 2. KS chce wrócić do rozgrywek 3. Wyimaginowane zaległości za przekazanie boisk którymi KS nigdy nie był właścicielem. Umowa pomiedzy KS, a miastem nie była umową darowizny. Boiska pozostawały we własności miasta. Darowizna wymagałaby uchwały Rady Miasta a takiej nie ma - poszukaj. KS zarządzał boiskami i nie musiał za to płacić. Mało tego był zobowiązany (zgodnie z umową której kopia jest w UM) do użyczania boisk szkołom i organizacjom. Nie robił tego i za to stracił te boiska. Jak zaczął upadać szalonym pomysłem zrodzonym w czyjejś głowie było to żeby odzyskać pieniądze za boiska które nigdy nie były własnością KS. Powtórzę. Żeby miasto oddało jakiekolwiek rzeczy komukolwiek musi być uchwała Rady Miasta. Takiej nie ma więc właścicielem boisk było zawsze Miasto. Cytowany przez Ciebie tekst dziennikarski jest przedrukiem ze strony hetmanzamosc.com i nie jest zbyt mądrze sformułowany. Ale tak to bywa przy głuchym telefonie.
 • "Wreszcie" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 21:38:50 napisał:
  No i pozamiatali Pika. Po temacie.
 • "Andy" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 22:12:24 napisał:
  Jak jeszcze nie wiecie co się zmieni w zamojskiej piłce w tym roku to wam napiszę - Hetman z hukiem spada do niższej ligi. Dotarło ?
 • "piko" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 22:50:49 napisał:
  Czy ktos kto wycenial te boiska byl niespelna rozumu? Wycanial nie wartosc boisk jako calosci, tylko wycenil prace za ich wykonanie. Jesli zatrudnisz i nie zaplacisz, to jak to sie nazywa??? Gdyby nie KS Hetman tych boisk by nie bylo! Spadly z nieba? Piszesz ze stracil boiska, a rowniez ze ich nigdy nie mial! Co wiec stracil jak nie mial? Odpowiem ci. Wynagrodzenie za wlozona prace! Praca to pieniadz i nie zapominaj. Po co idziesz do pracy? By miec pieniadze. No ale to nie dotrze. Tak Rada Miasta prezydenta M.Z. uchwalila i przekazuje to dalej za posrednictwem takich jak "Gol". Praca to nie pieniadz! Fajne?
 • "Anonim" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 23:07:43 napisał:
  Żeby pika pozamiatać, trzeba by najpierw do tego pustego łba dotrzeć. Ale to jest po prostu niemożliwe. On nie przyjmuje do wiadomości nic spoza urojeń swojego chorego mózgu. Ten debil zawsze zignoruje argumenty i dokumenty bo on wie lepiej. Dyskusja z debilem to uznanie debila za partnera w dyskusji. Ten dziwoląg najpierw pisał komentarze na hetmanzamosc.com a teraz powołuje się na nie jako na "dokumenty" źródłowe. Dla normalnych ludzi to absurd ale dla tego debila to paliwo do kolejnych wpisów. Ignorowanie debila to jedyny sposób na debila.
  R E K L A M A
 • "Gol" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 23:18:57 napisał:
  Piko, oczywiście. Pomysł niezły. Problem dalej leży w zapisach umowy. KS dostał w dzierżawę boiska BEZPŁATNIE. W zamian za ich dostosowanie i wyrażono zgodę na inwestycję. Zapisu o refundacji poniesionych kosztów nie było. Wstępnie trzeba było z właścicielem gruntu ustalić zasady i zapytać czy poniesie koszty. Pożyczę od Ciebie samochód, następnego dnia wracam z rachunkiem na 10 000zł. Wymieniłem silnik, przemalowałem go na zielono i posprzątałem. Wyobraź sobie swoją minę. Dorośli ludzie na początku ustalają zasady potem przechodzą do rozliczeń. Przecież nie po to Miasto "dało" KSowi boiska, żeby potem płacić za coś na co nie było nawet kosztorysów. Inną sprawą jest to, że jak czytam z twojej wypowiedzi nie chodzi tu o KS i jego los, ale o zapłatę za pracę... prywata? Cała ta chyrja o "legendę" wygląd jak próba odzyskania wymarzonych wynagrodzeń.
 • "Gol" dnia 30 stycznia 2016 o godzinie 23:47:16 napisał:
  Reasumując. Kilku działaczy lub związanych z nimi "tych co korzyści utracili" drenowali mózgi kibicom, czytelnikom, obserwatorom. Udało im się stworzyć wizję "legendy sportowej którą zniszczyli źli ludzie". Ta legenda stała się przyczynkiem do zaangażowania władz w "reaktywację". I teraz kosztem pieniędzy z spółek miejskich (publicznych czyli naszych mieszkańców), będzie na siłę tworzona "konstrukcja reaktywacyjna". Na koniec okaże się, że "to nie jest ta legenda" bo przeciez nie chodzi o legendę ale o to "By miec pieniadze". Legendy są dla tych zwykłych szarych ludzi których wykorzystuje się do osiągnięcia "wyższych" finansowo celów.
 • "Kibic" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 6:39:57 napisał:
  Ja tylko zastanawiam się, jak kibolstwo glosujace na wiadomo kogo przyjmie do wiadomości fakt 'prawdziwości' nowego tworu. AMSPN im przeszkadzał, bo podróbka. Teraz dostaną podróbkę-nówkę sztukę jako prawdziwy KS.
 • "do kibic" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 11:00:47 napisał:
  Dla kibolstwa to obojętne jak sie bedzie nazywał nowy twór. Im jest wszystko jedno, może byc nawet i FC Zamosć.Teraz będa spiewali AMSPN nigdy nie zdradzimy Cie.
 • "Muchi" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 11:26:22 napisał:
  Dostali kasę! to teraz będą się znowu bawić. tak jak w poprzednich latach.To nie są sportowcy tylko ....!. Zresztą 2 tygodnie temu na hali OSiR w Zamościu był Turniej oldbojów Hetmana trenerów-sędziów piłkarskich jak to się skończyło 6 tych ludzi, którzy tworzą zamojską piłkę trafiło na Izbę Wytrzeżwień taki jest właśnie poziom i kultura zamojskiej piłki.Dajcie już spokój z tym Hetmanem. Tam trzeba wymienić całe środowisko trenerów - działaczy i zawodników zacząć od zera bo te nasze pieniądze są po prostu marnotrawione. Ale najgorsze jest to że rządzący to popierają-bo dają tam kasę.
 • "Ciekawe" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 11:37:37 napisał:
  Ten temat z Majdanem jest ciekawy. Może ktoś go rozwinąć?
 • "Piston" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 11:52:05 napisał:
  Szymon Solecki zawodnikiem AMSPN Hetman
 • "chryzelefantynowany" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 13:19:46 napisał:
  Słowny prezydent. Prezydent Dekalog. Wywad z Wnukiem na temat Hetmana, a w nim najpierw brednie o zapłacie dla Hetmana za boiska, a później populizm "poprę każde działanie, które ma na celu reaktywację KS Hetman": Andrzej Wnuk: Kibice KS Hetman, wśród których są ludzie w wieku 25 lat, ale i 60-latkowie, poparli mnie w drugiej turze wyborów, kiedy było już wiadomo, że Pan Prezydent Marcin Zamoyski ma szansę przegrać. Zrobili to dlatego, że ich zdaniem poprzednia ekipa przyłożyła rękę do zagłady klubu, nie wywiązując się z obietnicy zapłaty za boiska treningowe za Rotundą. Gdyby zapłacono tyle, na ile się umówiono, klub pewnie nadal by istniał. W tej chwili nie ma mowy o modernizacji klubu, bo on praktycznie nie istnieje. Myślę sobie, że kibice poparliby każdego, tylko nie obecnego prezydenta Marcina Zamoyskiego, a mój młody wiek i otwartość na sprawy społeczne spowodowały, że poparcie było bezwarunkowe. I za to im serdecznie dziękuję. Odbyliśmy spotkanie z grupą kibiców, podczas którego jasno zadeklarowałem, że poprę każde działanie, które ma na celu reaktywację KS Hetman. Uważam, że to obowiązek każdego prezydenta Zamościa, aby wspierać aktywność mieszkańców. Teraz piłka jest po stronie kibiców i sympatyków KS Hetman. Natomiast od razu chciałbym uspokoić zwolenników i sympatyków AMSPN Hetman Zamość – w mieście możliwe jest partnerskie współdziałanie obu klubów, z korzyścią zarówno dla KS jak i dla AMSPN. I tak na marginesie – wśród kibiców KS Hetman znajduje się wielu społeczników, organizujących akcje charytatywne i pomagających słabszym, w tym dzieciom z domu dziecka. Negatywny stereotyp kibola to już przeszłość. Czas zacząć traktować kibiców KS Hetman jak normalnych fanów sportu, takich samych jak kibiców Barcelony, Arsenalu czy Bayernu Monachium. http://roztocze.net/zmiany-sa-konieczne-oczekuja-tego-ludzie/
 • "piko" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 17:21:21 napisał:
  $Gol ~ Pożyczę od Ciebie samochód, następnego dnia wracam z rachunkiem na 10 000zł. Dlaczego? Bo otwieram maske, silnika nie ma! Mysle jest z tylu. Otwieram - nie ma! Kupilem silnik za 10 000zl. Ale mowie do Ciebie, zwroc mi chociaz z 7 000. A ty do mnie. A kto ci kazal kupowac, przeciez mogles go pchac! No ale jak pozbyc sie mnie, bo wciaz cie nekam a sprawny samochod juz masz. Masz uklady, wpierdzielasz mnie do wiezienia za probe wyludzenia 7 000 i masz z glowy. Taki to powinien byc przyklad z samochodem. Nie rozumieim stwierdzenia "Inną sprawą jest to, że jak czytam z twojej wypowiedzi nie chodzi tu o KS i jego los, ale o zapłatę za pracę… prywata?" Nie wiem co masz na mysli. Jaka kasa dla mnie. Przeciez te pieniadze wystarczylyby na reaktywacje KS !!! O co mnie podejrzewasz! To nie chryja o legende, to walka z mojej strony o sprawiedliwosc, poszanowanie historii i tradycji. Tego zabraklo wsrod naplywowej ludnosci do miasta Zamosc! Zero poszanowania.
 • "HWK" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 19:39:20 napisał:
  Do kolegi "do kibic" Zas..rańcu się nie prój hu...Ci do tego jak będziemy śpiewać i co myślimy. Nasz KS.
  R E K L A M A
 • "Gol" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 20:29:19 napisał:
  Pożyczasz, stwierdzasz że nie ma silnika i oddajesz albo przynajmniej się pytasz "słuchaj stary, może ci wstawię silnik będzie to kosztować 10 000zł - zgadzasz się na zwrot kosztów?" Ostatni zwrot jest kluczem. Samo "zgadzasz się" może oznaczać że chcesz to zrobić na swój koszt. Zawsze trzeba wyjaśnić kto płaci. Tak postępują mądrzy i ostrożni ludzie. Entuzjazm, wiara w przyszłość i chęć do pracy to nie wszystko. I choć pewnie wielu było działaczy dawnego KS z entuzjazmem i chęcią do pracy, to czegoś musiało zabraknąć. Zabrakło też zaufania z drugiej strony, że nie przepier...icie kolejnego miliona. A trudno ufać komuś kto nie wykazuje się (czytaj wyżej) rozsądkiem i ostrożnością. Miasto to nie prywatny folwark, żeby wydać 1 zł ponadto co zapisane w budżecie prezydent musi mieć zgodę Rady Miasta. Tak samo będzie teraz. Owszem pewnie da się drenować spółki, szczególnie PGK, prezes jest... elastyczny. Tym bardziej, że tam pieniędzy nie brakuje. Ale to też ma krótkie nogi, jak za dużo kasy wpompują to za chwilę izba skarbowa i NIK się przywalą. To jest patowa sytuacja. Bez bogatego i hojnego (bo bogaty i skąpy to u nas jest) biznesu nie będzie piłki na dumnym poziomie.
 • "Gol" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 20:34:15 napisał:
  Jest jeszcze jeden aspekt. Po drugiej stronie musi być ktoś komu biznes zaufa. Bo pchanie po kieszeniach i nieuzasadnione wydatki nie budują dobrego klimatu. Nieuzasadnione to te których nie akceptuje sponsor, a działacze są od tego, żeby siedzieć w głowie sponsora (biznesmana,prezydenta) ktokolwiek nim jest) i wiedzieć co zaakceptuje co nie. Dokładnie tak było z boiskami. Ktoś nie przewidział, że sponsor nie łyknie horrendalnej kwoty 1,5 mln, za boiska. No bo za taką kwotę można wybudować ponad 10 osiedlowych dróg, pewnie w sumie ponad kilometr z chodnikami.
 • "piko" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 21:26:34 napisał:
  Wszystki z niemieckiej kostki granitowej. Dziekuje!
 • "Do "Gol"" dnia 31 stycznia 2016 o godzinie 22:22:11 napisał:
  No i po co dyskutujesz z piko? Przecież debilowi nie przetłumaczysz. ON WIE NA PEWNO że Hetmana zniszczyła niemiecka kostka granitowa!
 • "senior" dnia 1 lutego 2016 o godzinie 8:30:26 napisał:
  Czytam te wszystkie artykuły o Hetmanie i tak się zastanawiam.Z jakich pieniędzy Hetman budował boiska.Czy to nie były dotacje z Urzędu Miasta?No jak to były pieniądze Miasta to dlaczego Miasto ma jeszcze raz dawać.Już raz dało.
 • "Romek" dnia 1 lutego 2016 o godzinie 9:26:27 napisał:
  Wszystko było z dotacji budowane a niby skąd pieniądze mieli mieć? Z pieniędzy działaczy?oni nawet komputery pokradli, hehe przecież te lalusie-działacze zniszczyli ten klub, chcieli robić kasę na klubie, kupę cwaniaków niech lepiej się do roboty wezmą.
 • "Piston" dnia 1 lutego 2016 o godzinie 16:24:44 napisał:
  LHS i KIK zostali sponsorami AMSPN Hetman
 • "anonim2" dnia 1 lutego 2016 o godzinie 16:38:42 napisał:
  Uwierz,że nie pomogą żadni sponsorzy jeśli klub będzie nieudolnie zarzadzany.Zresztą LHS już był,Polski Cukier równiez..i lipa.
 • "ach" dnia 1 lutego 2016 o godzinie 20:50:13 napisał:
  kiedys były fajne mecze: księża vs aktorzy czy urzędnicy itp :) szkoda ze juz tego nie grają
 • "piko" dnia 1 lutego 2016 o godzinie 22:22:40 napisał:
  @senior - no naprawde lopata i taczka kosztowaly tyle, ze ho ho. Praca wkladana prz lopacie xczy taczce nic! A ile kosztawala tawa1 Tyle ze ho, ho. Sponsorzy bedacego na fali Hetmana nic nie dali. Niech i KS promuje za darmo. Sponsorow nalezy odrzucic. Urzad Miasta z dzielnym hrabim jako prezydent dawal! A jak! Poza tym, teren dawnej srzelnicy nalezal do wojska, czyli MON, Pozniej przejela to Milicja (Policja), i wkoncu zostalo to wcielone do majatku miasta. Nie wiem czy te tereny gdy KS budowal boiska nie nalezaly do Gwardii, czyli do MON.
  R E K L A M A
 • "Legia" dnia 1 lutego 2016 o godzinie 22:24:55 napisał:
  Czy to jest sens utrzymywać przy życiu Hetmana??? Nas na to nie stać.
 • "hehe" dnia 2 lutego 2016 o godzinie 10:47:05 napisał:
  Cieszmy się tym co mamy i zostawmy przeszłość prawnikom. Ważne, że dzieci i młodzież chcą grać w klubach amatorskich bo na zawodowe nas nie stać. Mają szkoleniowców takich jakich mamy i nic nam do tego bo nie my ich zatrudniamy i szkolimy. Załóżcie komitet (taka moda) suflerów i pomagajcie, może akurat ktoś z komentatorów zostanie trenerem na miarę II ligi z potencjałem okręgówki :)
 • "senior" dnia 2 lutego 2016 o godzinie 19:02:26 napisał:
  @piko To nie ważne do kogo należał teren KS budował z pieniędzy które dostał z Miasta.Bardzo dużo może powiedzieć Pan Krawiec bo to On to robił.
 • "piko" dnia 2 lutego 2016 o godzinie 19:55:49 napisał:
  &senior ~ nic nie jest dla Ciebie wazne. Nie wazne, ze Hetman promowal miasto. Ze byli ludzie chetni do budowy zaplecza treningowego z prawdziwego zdarzenia i zakasali rekawy do pracy nad tym. To niewazne. Nie jestem w temacie, ale nie sadze, by sponsorzy nie dolozyli sie do tego przedsiewziecia. Dlaczego pan Krawiec ma najwiecej w tej kwestii do powiedzenia? A moze pan Krzysztof Duda? W srodkach masowego przekazu odnosnie jego osoby czytamy " Kariera zrobiona za cudze, pożyczone pieniądze, których nigdy nie oddał." A pytanie moje jest takie. Czy pan Kulczyk i inni zrobili kariere za swoje nie pozyczone pieniadze??? On przynajmniej pozyczyl a nie ukradl mienie spoleczne, jak to robili inni. Nie zdazyl oddac dlugow, a dobrze wiemy, ze pieniadz robi pieniadz jesli ktos jest obrotny. Byl niewygodny dla pewnej grupy i dlatego byly kopane pod nim dolki. Kto uczciwie dorobil sie po upadku PRL bogactwa???
 • "STYX" dnia 6 lutego 2016 o godzinie 19:49:55 napisał:
  Jebać PiS. Niech żyje wolna, świecka Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kmicic 23 minuty temu
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi 31 minut temu
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
z_boku
Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie k...
L19c
Niczego nie upraszcza natomiast utrudnia...
archeo
ubogi jest Twój "zestaw" sławnych ludz...
z_boku
Oczywiście, jesteśmy otoczeni komucham...
L19c
A jak inaczej można nazwać tych kolesi...
z_boku
Jeden facet kiedyś napisał (cytat): z ...
dementi
Piotrowski nie zarejestrował listy w lu...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018