R E K L A M A

Z I P

FleszOliwia Bojar24 września 2015 FACEBOOK | 4176 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 22 komentarze ()

Nowe rondo zamknięte

Rondo Powiatowa-Namysłowskiego-Starowiejska-Wojska Polskiego, foto UM Zamość

R E K L A M A    B O A R D

W sobotę, 26 września, z ruchu wyłączone będzie nowo wybudowane rondo u zbiegu ulic Wojska Polskiego, Powiatowej, Starowiejskiej i Namysłowskiego.

O planowanym wyłączeniu z ruchu na swojej stronie oraz na fanpage’u na Facebook’u informuje zamojski Miejski Zakład Komunikacji.

W związku z zaistniałą sytuacją komunikacja miejska tego dnia kursować będzie objazdem przez ulice: Olchową, Wiosenną i Sikorskiego.

Poniżej schemat objazdu

objazdy
(źródło: www.mzk.zamosc.pl)

Autor: Oliwia Bojar
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "zamościak" dnia 24 września 2015 o godzinie 22:25:33 napisał:
  Pani Oliwio, aleś Pani rzuciła tytuł NOWE RONDO ZAMKNIĘTE, nieprawda bo dzisiaj się po nim szlajałem, więc chyba raczej będzie ZAMKNIĘTE - tak chyba będzie bliżej prawdy, a na dodatek sam tytuł sugeruje niedostępność ronda na chwilę obecną, więc proszę nie wprowadzać w błąd, Pani Oliwio jestem czepialski, ale ... dlaczego dalej Sadowa jest nieprzejezdna, kiedy będziemy pisać o spadających jesiennych liściach, przepraszam że jestem niecierpliwy ;)
  0
  0
  R E K L A M A
 • "ech" dnia 25 września 2015 o godzinie 7:10:43 napisał:
  wybudowali po to zeby je zamknac? dziwne
  0
  0
 • "MEGA" dnia 25 września 2015 o godzinie 7:27:20 napisał:
  To sobie idź na piechotę a nie jęczysz wygodnisiu - Zamość można przejść w 40minut na piechote więc o czym mowa... wielkie państwo sie zrobiło, na piechote nie pójdzie - LOOOL
  0
  0
 • "Ojojoj" dnia 25 września 2015 o godzinie 9:28:58 napisał:
  Po to się zamyka, żeby je potem uroczyście otworzyć. Tak samo było z mostem na Żródlanej. :) Przeczytałem sobie, że most ukończony, więc jadę, a tam most zamknięty, a na moście zamojska śmietanka, straż miejska i chyba jakiś ksiądz. No i musiałem jechać mostem zastępczym.
  0
  0
 • "Kosa" dnia 25 września 2015 o godzinie 10:07:27 napisał:
  Zamykają bo będzie wylewana warstwa ścieralna asfaltu. Możliwe, że również zmienią w końcu organizację ruchu.
  0
  0
 • "lelum" dnia 25 września 2015 o godzinie 11:04:23 napisał:
  byłam dziś i otwarte, więc tytuł "Nowe rondo zamknięte" wprowadza w błąd
  0
  0
 • "ZamośćAnka" dnia 25 września 2015 o godzinie 20:42:23 napisał:
  Jechałam dzisiaj. Jest super. Nareszcie będzie można wyjechać z Powiatowej bez problemu. Prace prowadzone intensywnie, chyba nawet i w nocy. Jak sobie przypominam poprzednią epokę i tytuły w lokalnej "rodowej " gazecie-nie da się i nie można.Jak widać można! Brawo!
  0
  0
 • "mm" dnia 25 września 2015 o godzinie 20:50:39 napisał:
  I dobrze,że zamykają,bo kierowcy nie patrzą na znaki. Widzą rondo i jeżdżą jak po oznakowanym rondzie,a pierwszeństwo czasie budowy pozostawało takie jak poprzednio.Wyglądało to bardzo śmiesznie a nawet tragicznie.
  0
  0
 • "@ZamośćAnka" dnia 25 września 2015 o godzinie 21:32:14 napisał:
  Są bardziej newralgiczne punkty w mieście, aczkolwiek skoro już jest niech służy dobrze, tylko gdzie te obiecywane i zapowiadane dotacje? W taki sposób to można cały Zamość wyasfaltować, wzdłuż i wszerz a miasto zadłużyć i puścić z torbami. Ale nam się gospodarz trafił...albo z budżetu albo na krechę, totalna bezmyślność. Przeczytaj najpierw sobie ile kosztowała każdego podatnika w Zamościu ta przedwyborcza kiełbasa a potem praw peany pochwalne. Jak tak dalej pójdzie to ani chybi podatki i inne opłaty miejscowe w przyszłym roku nieźle podskoczą. Popieranie populizmu drogo kosztuje, 1 milion 800 tys. złotych poszło...pa pa
  0
  0
 • "Tutejszy" dnia 26 września 2015 o godzinie 9:48:24 napisał:
  I bardzo dobrze. Zapewne chcielibyście za to wybudować murek jak przy rondzie Piłsudskiego-Akademicka albo postawić jeszcze parę wieżyczek wokół AMFITEATRU. Nareszcie coś dla Zamościan
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Tamtejszy" dnia 26 września 2015 o godzinie 10:38:19 napisał:
  Czytaj ze zrozumieniem, po pierwsze są gorsze miejsca gdzie wypadałoby usprawnic ruch kołowy, po drugie robieni pokazówki na koszt mieszkańców daleko nie zaprowadzi, a twoje teorie spiskowe funta kłaków nie sa warte- obudź się!
  0
  0
 • "Tutejszy" dnia 26 września 2015 o godzinie 11:09:56 napisał:
  jeżeli są ważniejsze miejsca to dlaczego nic nie było robione ? tylko murki i wieżyczki ?
  0
  0
 • "do MEGA" dnia 26 września 2015 o godzinie 12:43:31 napisał:
  Spod Carrefoura do okolic Artisu nie przejdziesz w 40 minut, chyba, że jak chodziarz ale kto tak chodzi.
  0
  0
 • "kk" dnia 26 września 2015 o godzinie 16:39:28 napisał:
  możnaby jeszcze odnowic nawieszchnię na skrzyżowaniach na ul partyzantów reja
  0
  0
 • "@"Tamtejszy"" dnia 26 września 2015 o godzinie 16:46:37 napisał:
  Nie tylko murki i wieżyczki...jak ktoś ma kataraktę na oczach to jego problem.Wiele dobrych i potrzebnych rzeczy zrobiono w przeszłości, błędy tez się trafiały ale nic nie robiono na siłę, pozyskiwano dotacje i dofinansowania do 85% wartości przedsięwzięcia.Teraz nastała inna filozofia, zrobić wszystko pod publiczkę, przeciąć wstążeczkę, pokropić a koszty się nie liczą...mieszkańcy zapłacą...
  0
  0
 • "TORRES20400" dnia 26 września 2015 o godzinie 17:19:29 napisał:
  Spoko. "Dziennikarstwo śledcze w najlepszym możliwym kapuścianym wydaniu". W następnym "tekście śledczym" chcę się dowiedzieć, jakie są procedury, w przypadku ataku terrorystycznego. Ile jest opcjonalnie łóżek w szpitalach dla ofiar. Co się dzieje z wybudowanymi w Zamościu w latach 60-tych i 70-tych schronami atomowymi. Część z nich znajduje się na terenie zarządzanym przez miasto. Tu mi się przypomniał skecz legendarnego kabaretu "TEY": "Dlaczego na pocztach w Polsce wisi tabliczka ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA?" - po to, żeby wróg nie wiedział, gdzie jest u nas poczta. Bo mógłby pocztą bombę przysłać... Chciałbym wierzyć, że jeżeli jakikolwiek "czarny scenariusz" się zacznie realizować, to p. prezydent Wnuk zachowa się tak jak w '39 p. Prezydent Warszawy Stefan B. Starzyński. A p. red. Moteka (jakby nie było literat) jak K. K. Baczyński. Chcę wierzyć, że mieszkają ludzie w tym mieście, takiej klasy.
  0
  0
 • "sds" dnia 26 września 2015 o godzinie 22:26:27 napisał:
  Do "@ZamośćAnka" - powiedz mi proszę... tak irytuje Cię to, że ktoś robi coś dla mieszkańców tego miasta, że są to obiecanki wyborcze ... a czy mnie czy Ciebie czy kogokolwiek ktoś pytał o zadłużenie miasta na wiele lat poprzez renowacje murów? Lepiej jak wydano ponad 20 mln na przebudowę legionów z debilnym oznaczeniem ronda za tyle kasy... jakby nie można było zrobić normalnych lewoskrętów bo miejsca tam było od groma.. to uważasz za rozważne wydawania pieniędzy byłej władzy.. dla kogo oni to zrobili, bo na pewno nie myśleli o Tobie w momencie kiedy zadłużali miasto na grube bańki.. a Ty marudzisz na rondo za 2 mln na które mieszkańcy czekali wiele lat bo najzwyczajniej w świecie tam było NIEBEZPIECZNIE! Zastanów się zanim zaczniesz pisać bo pomyśle, że należysz do ekipy hejtowej EWKI...
  0
  0
 • "Mieszkaniec" dnia 27 września 2015 o godzinie 11:12:59 napisał:
  Co do długów Zamościa mylisz się sromotnie , zadłużenie jest niskie, ok 24% co przy średniej wojewódzkiej 47,28 % . M.Zamoyski nie czepiał się inwestycji jak nie było na widoku dotacji lub innego wsparcia finansowego z zewnątrz, teraz za kadencji A.Wnuka jest inny trend, zrobić coś pod publiczkę, a pieniądze może się znajdą. Najczęściej się nie znajdują jak w przypadku ronda na Powiatowej, miała być dotacja a tu lipa .Nie ma wątpliwości ,ze przebudowa tego skrzyżowania była potrzebna i od wielu lat planowana. Tematem przewodnim jest sposób finansowania , a nie zasadność budowy. Co do ronda przy Legionów, sama konstrukcja jest bardzo dobra ale niestety większość kierowców nie potrafi po nim jeździć...wystarczy trochę białej farby i kilka znaków aby problemy zniknęły ale jak widać poprzedniej władzy się nie chciało, obecna też ma to daleko w poważaniu.
  0
  0
 • "Markus" dnia 28 września 2015 o godzinie 15:11:30 napisał:
  Sorry "Mieszkańcu", ale sam masz błędne informacje , na podstawie których wyciągasz błędne wnioski. Otóż obecny zarząd w odróżnieniu od słusznie minionego, skutecznie zabiega o dotacje, czego świetnym przykładem może być omawiane rondo. Jeszcze na początku maja nie było pewności czy miasto dostanie centralną dotację w wysokości 1mln zł, ale zarząd potrafił ją załatwić, następnie wydarzenia potoczyły się w tempie, o którym mieszkańcy w poprzednich latach mogli tylko pomarzyć: koniec czerwca rozpisanie przetargu, lipiec roztrzygnięcie, koniec lipca początek prac, koniec września zakończenie.
  0
  0
 • "Zamościak" dnia 29 września 2015 o godzinie 0:38:39 napisał:
  Bujać Was a nie nas. Dotacji zadnej nie było w temacie ronda i tyle w temacie.Byly jedynie przesuniecia w budzecie, cos nie bedzie zrealizowane kosztem ronda.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Zamościak" dnia 29 września 2015 o godzinie 0:38:39 napisał:
  Bujać Was a nie nas. Dotacji zadnej nie było w temacie ronda i tyle w temacie.Byly jedynie przesuniecia w budzecie, cos nie bedzie zrealizowane kosztem ronda.
  0
  0
 • "mm" dnia 2 października 2015 o godzinie 15:55:39 napisał:
  już otwarte. Dzisiaj jechałem, jest super.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Eeee
Zamość bardzo zdziadział. Parkingowa ...
kronikarz
20 minut krócej na trasie Zamość - Lu...
eRPe
I co z tego, że powstanie sztuczny zaka...
hm
Mecz wiosny lecz niestety wszystko już ...
haha
Straż Miejska będzie się popisywać s...
STYX
Substytut wojska.......
STYX
Czy pokazanie tabeli rozgrywek, to tak d...
STYX
To Polska jest państwem niepodległym ?...
Thomas
Od zawsze uważałem że Andrzej Wnuk b...
Rumcajs
Ekonomik jak zwykle na najwyższym pozio...
qwerty
W mojej ocenie najgorszy prezydent w his...
Dirty Harry
Brawo Andrzej Wnuk! Najlepszy prezydent ...
name
Kosofski ma lumbago w prawej nodze? ...
prq
Łącznica w Zawadzie skróci czas przew...
K.
Proponuję dołączyć do współpracy p...
prq
@zig: Piszesz bzdury. Teraz do Lublina j...
Robercik
Po skończonym remoncie trasy Lublin Wa...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny