R E K L A M A

Z I P

Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany27 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nowe mieszkanie od deweloperów w Lublinie – mniej niż 5 tysięcy złotych za metr!

Zakupienie nowego mieszkania jest decyzją, która powinna być dobrze przemyślana, ponieważ w grę wchodzą bardzo wysokie stawki. Nie musimy jednak wydawać sumy rzędu 7-8 tysięcy za metr kwadratowy, ponieważ w wielu miastach Polski możemy znaleźć lokale kosztujące nawet mniej niż 5 tysięcy za metr kwadratowy!

Ceny nowych nieruchomości w Polsce nie należą do niskich. W zależności od lokalizacji musimy liczyć się z kosztami wynoszącymi nawet powyżej 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Są jednak też takie miasta, gdzie nowe mieszkanie od dewelopera możemy zakupić za mniej niż 5 tysięcy złotych za metr.

Poszukujący niższych cen powinni przede wszystkim skoncentrować się na nieco mniejszych miastach. Dobrym przykładem jest Lublin, gdzie rynek mieszkaniowy także dynamicznie się rozwija, ale przy zakupie własnego „M” wcale nie musimy liczyć się z tak wysokimi wydatkami.

Gdy przejrzymy oferty nieruchomości w Lublinie, bez problemu możemy znaleźć te nawet w cenie niższej niż 5 tysięcy a metr kwadratowy, w cenach około 4,5-4,7 tysiąca za metr kwadratowy. Warto jednak wskazać, że najwięcej zapłacimy za mieszkania o mniejszym metrażu – kawalerki w Lublinie, podobnie jak w innych miastach w Polsce, są najdroższe w przeliczeniu na metr kwadratowy. Ceny spadają dopiero w przypadku nieruchomości o metrażu powyżej 40-45 metrów kwadratowych.

Także na koszt zakupu nieruchomości ma wpływ jej lokalizacja – zamieszkanie w centrum miasta będzie związane z wyższymi kosztami, z kolei nieruchomości znajdujące się na obrzeżach są tańsze.

Klienci chcący zaoszczędzić na zakupie nowego mieszkania mogą poszukiwać również ofert w inwestycjach już oddanych do użytkowania. Do dyspozycji mamy tam mieszkania, które dotychczas nie znalazły zainteresowanych. Najczęściej to lokale o większym metrażu, położone na parterze albo na najwyższym piętrze. Deweloperzy często proponują na nie dodatkowe obniżki.

Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań w Lublinie, z ofertami deweloperów można zapoznać się już teraz on-line na ich stronach internetowych m.in. orion.lublin.pl.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny