Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany27 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nowe mieszkanie od deweloperów w Lublinie – mniej niż 5 tysięcy złotych za metr!

R E K L A M A    B O A R D

Zakupienie nowego mieszkania jest decyzją, która powinna być dobrze przemyślana, ponieważ w grę wchodzą bardzo wysokie stawki. Nie musimy jednak wydawać sumy rzędu 7-8 tysięcy za metr kwadratowy, ponieważ w wielu miastach Polski możemy znaleźć lokale kosztujące nawet mniej niż 5 tysięcy za metr kwadratowy!

Ceny nowych nieruchomości w Polsce nie należą do niskich. W zależności od lokalizacji musimy liczyć się z kosztami wynoszącymi nawet powyżej 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Są jednak też takie miasta, gdzie nowe mieszkanie od dewelopera możemy zakupić za mniej niż 5 tysięcy złotych za metr.

Poszukujący niższych cen powinni przede wszystkim skoncentrować się na nieco mniejszych miastach. Dobrym przykładem jest Lublin, gdzie rynek mieszkaniowy także dynamicznie się rozwija, ale przy zakupie własnego „M” wcale nie musimy liczyć się z tak wysokimi wydatkami.

Gdy przejrzymy oferty nieruchomości w Lublinie, bez problemu możemy znaleźć te nawet w cenie niższej niż 5 tysięcy a metr kwadratowy, w cenach około 4,5-4,7 tysiąca za metr kwadratowy. Warto jednak wskazać, że najwięcej zapłacimy za mieszkania o mniejszym metrażu – kawalerki w Lublinie, podobnie jak w innych miastach w Polsce, są najdroższe w przeliczeniu na metr kwadratowy. Ceny spadają dopiero w przypadku nieruchomości o metrażu powyżej 40-45 metrów kwadratowych.

Także na koszt zakupu nieruchomości ma wpływ jej lokalizacja – zamieszkanie w centrum miasta będzie związane z wyższymi kosztami, z kolei nieruchomości znajdujące się na obrzeżach są tańsze.

Klienci chcący zaoszczędzić na zakupie nowego mieszkania mogą poszukiwać również ofert w inwestycjach już oddanych do użytkowania. Do dyspozycji mamy tam mieszkania, które dotychczas nie znalazły zainteresowanych. Najczęściej to lokale o większym metrażu, położone na parterze albo na najwyższym piętrze. Deweloperzy często proponują na nie dodatkowe obniżki.

Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań w Lublinie, z ofertami deweloperów można zapoznać się już teraz on-line na ich stronach internetowych m.in. orion.lublin.pl.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
?
Skoro przenosiny mają być w następnym...
Zamościanin
Tak komentarze mogą pochodzić z Veolii...
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
KL
Czy wynik sondy wyborczej jest zaskakuj...
ms
a może trzeba podniść/wprowadzić pod...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018