R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | Zamośćtekst nadesłany4 kwietnia 2018 FACEBOOK | 5245 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nowe miejsce na kulturalnej mapie Zamościa – Galeria77 & Centrum Rozwoju

fot. materiał nadesłany
R E K L A M A    B O A R D

Już w sobotę 7 kwietnia o godz. 19.00 w historycznym XVIII budynku żydowskiej Mykwy odbędzie się otwarcie Galerii77 & Centrum Rozwoju. Na początek dwie wystawy „Abstrakcja liryczna – malarstwo Anity Grobelak” i  „Podwórkowe opowieści – fotografia Joanny Sidorowicz”.


-Otwarcie Galerii to efekt współpracy z Grupą artystyczną Atina  z Częstochowy. Postanowiliśmy stworzyć dla mieszańców Zamościa, okolic miasta  i odwiedzających nas gości przestrzeń przyjazną sztuce i miejsce twórczego rozwoju. Chcemy inspirować i budzić emocje. Oferujemy przestrzeń wystawienniczą, warsztatową i konferencyjną, możliwość obcowania z artystami z całej Polski, najnowszymi trendami w sztuce współczesnej, spotkania autorskie, warsztaty oraz ciekawe eventy – mówi Aleksandra Bondyra, manager hotelu.  
Inaugurację wystawy poprzedzą warsztaty dla dzieci „Jak mówią kolory?”, które odbędą się również 7 kwietnia o godzinie 10.00 – 12.00 w Centrum Rozwoju Hotel77 ul. Zamenhofa 7. Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy lubią malować i odkrywać tajemnice oraz symbolikę barw. Będziemy szukać odpowiedzi na pytania „Czy kolor może być „smutny” i „wesoły”?  Jak na przestrzeni wieków odczytywano symbolikę kolorów? W jaki sposób kolory leczą? Jak barwa oddziałuje na zmysł wzroku, słuchu i węchu? Z czym kojarzy się czerwony, zielony i biały? Wstęp na warsztaty jest wolny.
Otwarcie Galerii77 & Centrum Rozwoju odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny