R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Zamośćtekst nadesłany18 grudnia 2016

Nowe boisko przy zamojskiej “trójce”

Fot. roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Długo wyczekiwane boisko sportowe w Zespole Szkół nr 3 to najwspanialszy gwiazdkowy prezent, o jakim szkoła marzyła od wielu lat.


Dzień 16 grudnia 2016r. zapisze się w historii naszej placówki złotymi literami. Nowy, profesjonalny obiekt sportowy stał się rzeczywistością i wizytówką szkoły. Będzie służył całej społeczności szkolnej w myśl słów patrona szkoły-Świętego Jana Pawła II: „Niech sport będzie częścią poszukiwania wyższych wartości, które kształtują charakter i dają poczucie godności i sukcesu-we własnych oczach i oczach innych”
Symbolicznego przecięcia wstęgi i oficjalnego otwarcia boiska dokonali m.in. przedstawiciele władz, placówek oświatowych i wykonawcy budowy. Punktem kluczowym imprezy stało się uroczyste poświęcenie obiektu przez księdza Bogdana Nowickiego.
Pan Prezydent Andrzej Wnuk jako pierwszy zaprezentował swoje umiejętności sportowe i oddał celny strzał do bramki. Z bramkarzem szkolnej reprezentacji piłkarskiej zmierzyli się również wykonawcy boiska, przewodniczący Rady Rodziców, trener drużyny, oraz przedstawiciele uczniów. Symboliczny rzut karny w mistrzowski sposób wykonała także pani Dyrektor Teresa Sołowiej.
Historyczny moment uświetniły liczne imprezy towarzyszące-pokazy sportowo-artystyczne w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 3.
Reprezentacja piłkarzy zaprosiła zgromadzonych gości na małe widowisko sportowe-trening z wykorzystaniem elementów techniki i taktyki gry. Nad właściwym rytmem podań czuwali wyspecjalizowani trenerzy-pan Krzysztof Gęborys i pan Dariusz Waryszak.
Najmłodsi uczestnicy-zespół artystyczny Wiolinki, kierowany przez panią Annę Sawkę, zachwycił publiczność dziecięcym tańcem i śpiewem.
Profesjonalny pokaz step-aerobiku zaprezentowały gimnazjalistki z klas 1 i 2, które przygotowała pani Agnieszka Mazurek, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 3.
Młodsze koleżanki z klas czwartych szkoły podstawowej, szkolone pod okiem pani Marzeny Głąb, nauczyciela wychowania fizycznego, pokazały również ogromny kunszt i precyzję w sekwencji trudnych kroczków na stepach.
Niezwykłą odwagą podczas nietypowych i niebezpiecznych ćwiczeń z zakresu gimnastyki artystycznej i akrobatyki wykazały się podopieczne pani Marzeny Gąski, nauczyciela wychowania fizycznego-dziewczynki z klas 4,5 i 6 szkoły podstawowej.
Pokazom artystycznym towarzyszyła sportowa, oraz świąteczna sceneria i muzyka, które utkwiły w pamięci widzów jako doskonały spektakl z uczniami szkoły w roli głównej.
Uroczystości zaszczycili swą obecnością przedstawiciele lokalnych władz, placówek oświatowych i wykonawcy budowy. Gościem honorowym imprezy był pan Andrzej Wnuk-prezydent miasta Zamość, który obiecał dalszą rozbudowę obiektu w najbliższych latach. Z zaproszenia skorzystali również: pan Jan Wojciech Matwiejczuk-przewodniczący Rady miasta Zamość, pan Stanisław Flis-dyrektor Wydziału Inwestycji, pani Agnieszka Kowal-dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu, pan Janusz Sereda-przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 3, pan Rajmund Zalewski -firma ORAKOL-wykonawca budowy boiska i pan Zbigniew Jarosławski-Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RETEX-podwykonawca budowy.
Wśród przybyłych gości nie zabrakło wiernych sympatyków szkoły-rodziców.
Wspaniała sportowa zabawa i radosna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom imprezy, a świąteczne życzenia popłynęły prosto z serc wykonawców w słowach pastorałek, które rozbrzmiewały na obiekcie sportowym Zespołu Szkół nr 3 w Zamościu. Boisko marzeń stało się faktem i potwierdziło znaną wszystkim sentencję, że marzenia się spełniają.

 Marzena Gąska

Autor: tekst nadesłany
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ach" dnia 18 grudnia 2016 o godzinie 14:49:56 napisał:
  szkoda ze nie bylo wczesniej zadnych zapowiedzi na zadnych portalach o tej uroczystosci bo bym przyszedł na otwarcie ale nic o nim nie wiedziałem
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "an28" dnia 18 grudnia 2016 o godzinie 17:12:01 napisał:
  zdaje się że poślizg był z oddaniem boiska, termin minął w pażdzierniku
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

pp 3 minuty temu
@Modern Szkoda, że tylko jedną i to...
mieszkaniec 18 minut temu
Widzę, że roztocze.net wzoruje się na...
gość 57 minut temu
zazdroszczę....niestety nie mogę...
kopać gałe
Jebło cię?????? chyba jednak cię jeb...
He he
Wow! Psychol is back! Czy przypadkiem de...
Modern
Uważam, że to świetny pomysł! Tym, k...
debris
Ja zastanowiłbym się dwa razy. Zgodę ...
sławek
śmierdzący golfik po co tam...
Kryteria
Grechuta nigdy nie identyfikował się z...
z_boku
Facet przyjedzie, wystąpi i pojedzie za...
jonasz
tylko młody zaczytany w książce . J...
z_boku
Zazwyczaj jak jest okazja podeżreć zdr...
Oczywiście panie kultura....
Pojedli, popili, podatnicy zapłacą...
Piotrek
To kabaret jest na Nowym Mieście :)...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017