R E K L A M A

23 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Długo wyczekiwane boisko sportowe w Zespole Szkół nr 3 to najwspanialszy gwiazdkowy prezent, o jakim szkoła marzyła od wielu lat.


Dzień 16 grudnia 2016r. zapisze się w historii naszej placówki złotymi literami. Nowy, profesjonalny obiekt sportowy stał się rzeczywistością i wizytówką szkoły. Będzie służył całej społeczności szkolnej w myśl słów patrona szkoły-Świętego Jana Pawła II: „Niech sport będzie częścią poszukiwania wyższych wartości, które kształtują charakter i dają poczucie godności i sukcesu-we własnych oczach i oczach innych”
Symbolicznego przecięcia wstęgi i oficjalnego otwarcia boiska dokonali m.in. przedstawiciele władz, placówek oświatowych i wykonawcy budowy. Punktem kluczowym imprezy stało się uroczyste poświęcenie obiektu przez księdza Bogdana Nowickiego.
Pan Prezydent Andrzej Wnuk jako pierwszy zaprezentował swoje umiejętności sportowe i oddał celny strzał do bramki. Z bramkarzem szkolnej reprezentacji piłkarskiej zmierzyli się również wykonawcy boiska, przewodniczący Rady Rodziców, trener drużyny, oraz przedstawiciele uczniów. Symboliczny rzut karny w mistrzowski sposób wykonała także pani Dyrektor Teresa Sołowiej.
Historyczny moment uświetniły liczne imprezy towarzyszące-pokazy sportowo-artystyczne w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 3.
Reprezentacja piłkarzy zaprosiła zgromadzonych gości na małe widowisko sportowe-trening z wykorzystaniem elementów techniki i taktyki gry. Nad właściwym rytmem podań czuwali wyspecjalizowani trenerzy-pan Krzysztof Gęborys i pan Dariusz Waryszak.
Najmłodsi uczestnicy-zespół artystyczny Wiolinki, kierowany przez panią Annę Sawkę, zachwycił publiczność dziecięcym tańcem i śpiewem.
Profesjonalny pokaz step-aerobiku zaprezentowały gimnazjalistki z klas 1 i 2, które przygotowała pani Agnieszka Mazurek, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 3.
Młodsze koleżanki z klas czwartych szkoły podstawowej, szkolone pod okiem pani Marzeny Głąb, nauczyciela wychowania fizycznego, pokazały również ogromny kunszt i precyzję w sekwencji trudnych kroczków na stepach.
Niezwykłą odwagą podczas nietypowych i niebezpiecznych ćwiczeń z zakresu gimnastyki artystycznej i akrobatyki wykazały się podopieczne pani Marzeny Gąski, nauczyciela wychowania fizycznego-dziewczynki z klas 4,5 i 6 szkoły podstawowej.
Pokazom artystycznym towarzyszyła sportowa, oraz świąteczna sceneria i muzyka, które utkwiły w pamięci widzów jako doskonały spektakl z uczniami szkoły w roli głównej.
Uroczystości zaszczycili swą obecnością przedstawiciele lokalnych władz, placówek oświatowych i wykonawcy budowy. Gościem honorowym imprezy był pan Andrzej Wnuk-prezydent miasta Zamość, który obiecał dalszą rozbudowę obiektu w najbliższych latach. Z zaproszenia skorzystali również: pan Jan Wojciech Matwiejczuk-przewodniczący Rady miasta Zamość, pan Stanisław Flis-dyrektor Wydziału Inwestycji, pani Agnieszka Kowal-dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu, pan Janusz Sereda-przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 3, pan Rajmund Zalewski -firma ORAKOL-wykonawca budowy boiska i pan Zbigniew Jarosławski-Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RETEX-podwykonawca budowy.
Wśród przybyłych gości nie zabrakło wiernych sympatyków szkoły-rodziców.
Wspaniała sportowa zabawa i radosna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom imprezy, a świąteczne życzenia popłynęły prosto z serc wykonawców w słowach pastorałek, które rozbrzmiewały na obiekcie sportowym Zespołu Szkół nr 3 w Zamościu. Boisko marzeń stało się faktem i potwierdziło znaną wszystkim sentencję, że marzenia się spełniają.

 Marzena Gąska

18 grudnia 2016
Autor:
Edukacja | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 2

R E K L A M A

    2 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "ach" dnia 18 grudnia 2016 o godzinie 14:49:56 napisał:
  szkoda ze nie bylo wczesniej zadnych zapowiedzi na zadnych portalach o tej uroczystosci bo bym przyszedł na otwarcie ale nic o nim nie wiedziałem
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "an28" dnia 18 grudnia 2016 o godzinie 17:12:01 napisał:
  zdaje się że poślizg był z oddaniem boiska, termin minął w pażdzierniku
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A