R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara5 kwietnia 2017

Nowa sala kinowa w CKF Stylowy

CKF Stylowy; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

W Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu powstanie nowa, piąta sala kinowa. W tym celu zostanie zaadaptowana sporadycznie do tej pory używana galeria wystawowa.

Projekt przebudowy obiektu oraz zakupu sprzętu i wyposażenia został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. CKF Stylowy otrzyma na ten cel 241 593,79 zł.

Celem zadania jest poprawa warunków funkcjonowania kina, rozszerzenie oferty o nowe tytuły, a także propozycje kulturalne, edukacyjne i artystyczne oraz stworzenie warunków do zwiększenia frekwencji. Zapotrzebowanie na filmy widzów w Zamościu staje się coraz większe. Kolejna sala kinowa pozwoli na dłuższą obecność wybranych tytułów w repertuarze CKF Stylowy, ułatwiając tym samym dostęp do oferty i zwiększając zasięg oddziaływania kina.

Projekt obejmować będzie adaptację pomieszczenia o powierzchni 288 m2 na salę kinową, która pomieści 62 (+2) osoby. Będzie wyposażona w nowoczesne i energooszczędne urządzenia techniczne. Ponadto w części powstałej po wydzieleniu sali, powstanie miejsce do prezentacji plakatów, zdjęć i eksponatów związanych z historią kina w Zamościu.

-Dalsza poprawa infrastruktury CKF Stylowy jest niezbędna do odpowiedniego utrzymania jakości oferty oraz zwiększenia frekwencji. Mamy nadzieję, że nowa sala ruszy jesienią 2017 – mówi Andrzej Bubeła, dyrektor CKF Stylowy.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Thomas" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 2:42:22 napisał:
  Mam pytanie, dlaczego nie pomyślano o tym na etapie projektu? Nie dość, że kino oddano z opóźnieniem to okazuje się, i dobrze że przydałaby się jeszcze jedna sala, co może świadczyć o stale rosnącej frekwencji.
  0
  5
 • R E K L A M A
 • "Seiken" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 8:47:39 napisał:
  Szkoda, że nie inwestuje się w porządny sprzęt do wyświetlania filmów. Ostrość, kolorystyka i jasność obrazu przy projekcjach 3D jest wręcz żenująca. Warto przynajmniej raz wybrać się do Cinema City w Lublinie żeby zobaczyć ogromną różnicę w jakości obrazu...
  0
  0
 • "Jobot" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 9:43:50 napisał:
  Widze ze odezwal sie Thomas wielki guru ekonomiczny, wyrocznia w dziedzinie gospodarki i pan wszechwiedzacy znajacy sie na wszystkim i potrafiacy wszystko przewidziec ;) Pierwsza sprawa to taka ze projekt robiono na miare mozliwosci finansowych miasta i uzyskanego dofinansowania ze srodkow zewnetrznych. Zamosc to niewielkie miasto i raczej trudno tutaj postawic multipleks na 20 sal bo trzeba je jeszcze zapelnic. Poza tym trzeba za niego zaplacic a obecny Stylowy nie kosztowal malo bo byl to powazny wydatek w budzecie. W komisjach oceniajacych projekty do dofinansowania nie siedza idioci ktorzy przelkneli by projekt na 10 - 20 sal w takim miescie jak Zamosc i uwierzyliby w bajki ze bedzie on bardzo potrzebny lokalnej spolecznosci, ktora lata do kina caly czas. Po drugie tutaj nie chodzi o zwiekszenie frekwencji na poszczegolnych seansach tylko w ogole o zwiekszenie liczby ludzi chodzacych do kina. Poza tym nalezy przedluzyc repertuary niektorych hitow kinowych bo dotychczas czesto bywalo tak ze po dwoch tygodniach trzeba bylo sciagac go z tablicy bo wchodzil nowy hit i trzeba bylo zrobic miejsce na niego w ramowce i udostepnic sale a raczej trudno przewidziec jakie bedzie natezenie powstawanych filmow szczegolnie tych chetnie ogladanych. Jesli jestes czlowieku taki przewidujacy to chlopie marnujesz sie i uderzaj od razu do Ratusza a mysle ze obecny Prezydent nie zmarnuje takiego talentu.
  3
  0
 • "gość" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 12:32:45 napisał:
  dobre kino sal wystarczy nie ma sensu adaptować pomieszczeń na kolejną salę. a co jeśli frekwencja spadnie??
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

chory
bardzo dobre spotkanie, bezcenne wykład...
jak wyżej
jak wyżej w czerwonej ramce "Komentarze...
:(
Pewnie nie miał odblasków, nie było p...
L11A
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie...
Persona non gra...
Fatalnie to wszystko wygląda. Tylko tys...
He he
Jakiego Hetmana? Hetman jest w likwidacj...
He he
O! widzę, że niejaki "z_bok" czy też ...
...
Super ... czad ... dawać chłopy budujm...
Ł_obok
Hejter "he he" zaraz pewnie pociągnie n...
zdziwiony
jakieś jaja z internautów ?!...
-+-
tak, tak, kupujcie te suplementy, zasila...
Pr
Na głowę się sp...? Łuszczyca i rak ...
TORRES20400
"Pańcie porządzą"; https://www.youtub...
z
"Nn" co ty wypijesz? Jakie czasy? Przeci...
Nn
Nastały fatalne czasy dla Zamościa.Dob...
dc
No i co z tego,nie chcę mieć tego świ...
parafianka
Dla ducha - rozumiem ale dla ciała? Czy...
zamościak
Następna sekta z piramidą finansową, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017