R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara5 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4285 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Nowa sala kinowa w CKF Stylowy

CKF Stylowy; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

W Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu powstanie nowa, piąta sala kinowa. W tym celu zostanie zaadaptowana sporadycznie do tej pory używana galeria wystawowa.

Projekt przebudowy obiektu oraz zakupu sprzętu i wyposażenia został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. CKF Stylowy otrzyma na ten cel 241 593,79 zł.

Celem zadania jest poprawa warunków funkcjonowania kina, rozszerzenie oferty o nowe tytuły, a także propozycje kulturalne, edukacyjne i artystyczne oraz stworzenie warunków do zwiększenia frekwencji. Zapotrzebowanie na filmy widzów w Zamościu staje się coraz większe. Kolejna sala kinowa pozwoli na dłuższą obecność wybranych tytułów w repertuarze CKF Stylowy, ułatwiając tym samym dostęp do oferty i zwiększając zasięg oddziaływania kina.

Projekt obejmować będzie adaptację pomieszczenia o powierzchni 288 m2 na salę kinową, która pomieści 62 (+2) osoby. Będzie wyposażona w nowoczesne i energooszczędne urządzenia techniczne. Ponadto w części powstałej po wydzieleniu sali, powstanie miejsce do prezentacji plakatów, zdjęć i eksponatów związanych z historią kina w Zamościu.

-Dalsza poprawa infrastruktury CKF Stylowy jest niezbędna do odpowiedniego utrzymania jakości oferty oraz zwiększenia frekwencji. Mamy nadzieję, że nowa sala ruszy jesienią 2017 – mówi Andrzej Bubeła, dyrektor CKF Stylowy.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Thomas" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 2:42:22 napisał:
  Mam pytanie, dlaczego nie pomyślano o tym na etapie projektu? Nie dość, że kino oddano z opóźnieniem to okazuje się, i dobrze że przydałaby się jeszcze jedna sala, co może świadczyć o stale rosnącej frekwencji.
  0
  5
  R E K L A M A
 • "Seiken" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 8:47:39 napisał:
  Szkoda, że nie inwestuje się w porządny sprzęt do wyświetlania filmów. Ostrość, kolorystyka i jasność obrazu przy projekcjach 3D jest wręcz żenująca. Warto przynajmniej raz wybrać się do Cinema City w Lublinie żeby zobaczyć ogromną różnicę w jakości obrazu...
  0
  0
 • "Jobot" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 9:43:50 napisał:
  Widze ze odezwal sie Thomas wielki guru ekonomiczny, wyrocznia w dziedzinie gospodarki i pan wszechwiedzacy znajacy sie na wszystkim i potrafiacy wszystko przewidziec ;) Pierwsza sprawa to taka ze projekt robiono na miare mozliwosci finansowych miasta i uzyskanego dofinansowania ze srodkow zewnetrznych. Zamosc to niewielkie miasto i raczej trudno tutaj postawic multipleks na 20 sal bo trzeba je jeszcze zapelnic. Poza tym trzeba za niego zaplacic a obecny Stylowy nie kosztowal malo bo byl to powazny wydatek w budzecie. W komisjach oceniajacych projekty do dofinansowania nie siedza idioci ktorzy przelkneli by projekt na 10 - 20 sal w takim miescie jak Zamosc i uwierzyliby w bajki ze bedzie on bardzo potrzebny lokalnej spolecznosci, ktora lata do kina caly czas. Po drugie tutaj nie chodzi o zwiekszenie frekwencji na poszczegolnych seansach tylko w ogole o zwiekszenie liczby ludzi chodzacych do kina. Poza tym nalezy przedluzyc repertuary niektorych hitow kinowych bo dotychczas czesto bywalo tak ze po dwoch tygodniach trzeba bylo sciagac go z tablicy bo wchodzil nowy hit i trzeba bylo zrobic miejsce na niego w ramowce i udostepnic sale a raczej trudno przewidziec jakie bedzie natezenie powstawanych filmow szczegolnie tych chetnie ogladanych. Jesli jestes czlowieku taki przewidujacy to chlopie marnujesz sie i uderzaj od razu do Ratusza a mysle ze obecny Prezydent nie zmarnuje takiego talentu.
  3
  0
 • "gość" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 12:32:45 napisał:
  dobre kino sal wystarczy nie ma sensu adaptować pomieszczeń na kolejną salę. a co jeśli frekwencja spadnie??
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 37 minut temu
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
Thomas 55 minut temu
No i co był?...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
racja
Powodzenia Panie Trenerze wydaje się ,...
L.
Mało napisał? Bo im mniejszy tekst, ty...
22-400
"Artykuł", jak niemal wszędzie, słaby...
KL.
Następna taka konferencja niemiecko-pol...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny