R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara5 kwietnia 2017 FACEBOOK | 3989 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Nowa sala kinowa w CKF Stylowy

CKF Stylowy; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

W Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu powstanie nowa, piąta sala kinowa. W tym celu zostanie zaadaptowana sporadycznie do tej pory używana galeria wystawowa.

Projekt przebudowy obiektu oraz zakupu sprzętu i wyposażenia został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. CKF Stylowy otrzyma na ten cel 241 593,79 zł.

Celem zadania jest poprawa warunków funkcjonowania kina, rozszerzenie oferty o nowe tytuły, a także propozycje kulturalne, edukacyjne i artystyczne oraz stworzenie warunków do zwiększenia frekwencji. Zapotrzebowanie na filmy widzów w Zamościu staje się coraz większe. Kolejna sala kinowa pozwoli na dłuższą obecność wybranych tytułów w repertuarze CKF Stylowy, ułatwiając tym samym dostęp do oferty i zwiększając zasięg oddziaływania kina.

Projekt obejmować będzie adaptację pomieszczenia o powierzchni 288 m2 na salę kinową, która pomieści 62 (+2) osoby. Będzie wyposażona w nowoczesne i energooszczędne urządzenia techniczne. Ponadto w części powstałej po wydzieleniu sali, powstanie miejsce do prezentacji plakatów, zdjęć i eksponatów związanych z historią kina w Zamościu.

-Dalsza poprawa infrastruktury CKF Stylowy jest niezbędna do odpowiedniego utrzymania jakości oferty oraz zwiększenia frekwencji. Mamy nadzieję, że nowa sala ruszy jesienią 2017 – mówi Andrzej Bubeła, dyrektor CKF Stylowy.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Thomas" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 2:42:22 napisał:
  Mam pytanie, dlaczego nie pomyślano o tym na etapie projektu? Nie dość, że kino oddano z opóźnieniem to okazuje się, i dobrze że przydałaby się jeszcze jedna sala, co może świadczyć o stale rosnącej frekwencji.
  0
  5
  R E K L A M A
 • "Seiken" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 8:47:39 napisał:
  Szkoda, że nie inwestuje się w porządny sprzęt do wyświetlania filmów. Ostrość, kolorystyka i jasność obrazu przy projekcjach 3D jest wręcz żenująca. Warto przynajmniej raz wybrać się do Cinema City w Lublinie żeby zobaczyć ogromną różnicę w jakości obrazu...
  0
  0
 • "Jobot" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 9:43:50 napisał:
  Widze ze odezwal sie Thomas wielki guru ekonomiczny, wyrocznia w dziedzinie gospodarki i pan wszechwiedzacy znajacy sie na wszystkim i potrafiacy wszystko przewidziec ;) Pierwsza sprawa to taka ze projekt robiono na miare mozliwosci finansowych miasta i uzyskanego dofinansowania ze srodkow zewnetrznych. Zamosc to niewielkie miasto i raczej trudno tutaj postawic multipleks na 20 sal bo trzeba je jeszcze zapelnic. Poza tym trzeba za niego zaplacic a obecny Stylowy nie kosztowal malo bo byl to powazny wydatek w budzecie. W komisjach oceniajacych projekty do dofinansowania nie siedza idioci ktorzy przelkneli by projekt na 10 - 20 sal w takim miescie jak Zamosc i uwierzyliby w bajki ze bedzie on bardzo potrzebny lokalnej spolecznosci, ktora lata do kina caly czas. Po drugie tutaj nie chodzi o zwiekszenie frekwencji na poszczegolnych seansach tylko w ogole o zwiekszenie liczby ludzi chodzacych do kina. Poza tym nalezy przedluzyc repertuary niektorych hitow kinowych bo dotychczas czesto bywalo tak ze po dwoch tygodniach trzeba bylo sciagac go z tablicy bo wchodzil nowy hit i trzeba bylo zrobic miejsce na niego w ramowce i udostepnic sale a raczej trudno przewidziec jakie bedzie natezenie powstawanych filmow szczegolnie tych chetnie ogladanych. Jesli jestes czlowieku taki przewidujacy to chlopie marnujesz sie i uderzaj od razu do Ratusza a mysle ze obecny Prezydent nie zmarnuje takiego talentu.
  3
  0
 • "gość" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 12:32:45 napisał:
  dobre kino sal wystarczy nie ma sensu adaptować pomieszczeń na kolejną salę. a co jeśli frekwencja spadnie??
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

klangor
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
viki
............Tylko niech ze sobą flaszk...
TORRES20400
Na sentymenty mnie wzięło. Na "starym"...
Gabriela Korkos...
Przejście do nowego akapitu (enter) mo...
Gabriela Korkos...
Redakcja postara się was nie zawieść ...
Gabriela Korkos...
Szukamy najlepszego rozwiązania dla pro...
Gabriela Korkos...
Ciekawy pomysł :)...
Gabriela Korkos...
"Niektóre kontrowersyjne ale komentowan...
Gabriela Korkos...
"poprawny merytorycznie komentarz" zosta...
ja
ciekawe kto wystartuje w konkusie...
Czesław
Dobrze, że ćwiczą. A co mają robić ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny