R E K L A M A

Z I P

Tekst sponsorowany | Turystyka | Zwierzyniectekst nadesłany15 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Noclegi Zwierzyniec – Ostoja na Roztoczu

Noclegi Ostoja, fot. nadesłane

Noclegi Ostoja to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić urlop w spokojnej, malowniczej miejscowości. Obiekt noclegowy, wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia, znajduje się Zwierzyńcu, w samym sercu Roztocza. Zielone, pełne zabytków miasteczko przyciąga turystów chcących odpocząć wśród bujnej przyrody i pięknych widoków. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, otwarto ośrodek letniskowy, który łączy w sobie komfort i rekreację, z dala od zgiełku wielkich miast. Noclegi Zwierzyniec to niezapomniane wakacje wśród łąk i pól, a dogodna lokalizacja sprawia, że wakacje przynoszą prawdziwy relaks i wytchnienie.

Spokojna Ostoja – komfortowe noclegi

Noclegi Ostoja to doskonałe rozwiązanie, kiedy obok wygody i komfortu cenimy sobie także otoczenie i oferowane przez miejscowość udogodnienia. Ośrodek, znajdujący się w małej, aczkolwiek atrakcyjnej turystycznie miejscowości, dba o zadowolenie klientów, oferując pokoje w konkurencyjnej cenie. Odwiedzający ośrodek turyści mogą zdecydować się na wygodny pokój 2 i 3-osobowy lub funkcjonalne rozwiązanie w postaci apartamentu w typie studio. Każdy pokój jest modnie urządzony i wyposażony we wszystkie niezbędne turystom udogodnienia. Goście mogą liczyć na podwyższony standard, czyli nielimitowany i darmowy dostęp do sieci WI-FI, klimatyzację oraz TV-sat. Funkcjonalnie wyposażona kuchnia oraz pokój rekreacyjny z kominkiem to dodatkowe atuty ośrodka wypoczynkowego Ostoja. Goście mają także do dyspozycji miejsca parkingowe oraz teren z możliwością rozpalenia grilla. Wakacje w Roztoczu staną się wspaniałą przygodą w ośrodku noclegowym Ostoja. Zdecyduj się więc na komfortowe noclegi z dala od miejskiego zgiełku, smogu i hałasu. Postaw na odpoczynek i oferowane przez miasto atrakcje. Zwierzyniec jest dla Ciebie, jeśli szukasz własnej oazy spokoju i harmonii.

Zwierzyniec – klejnot w centrum Roztocza

Zwierzyniec, położony malowniczo w samym centrum Roztocza, jest miastem o dużym znaczeniu turystycznym. Leżąc nad rzeką Wieprz, przy Roztoczańskim Parku Narodowym, oferuje turystom piękne widoki, naturę oraz zabytki. Warto zwiedzić zwłaszcza Drewnianą Dzwonnicę przy kościele na wodzie, Browar, Borek w Zwierzyńcu oraz Pałac Dawnej Ordynacji Zamojskiej. Obok zabytków, będących prawdziwym dziedzictwem roztoczańskiej kultury, miasto oferuje także inne atrakcje. Noclegi w Zwierzyńcu to propozycja dla turystów, którzy przede wszystkim pragną spędzić czas w otoczeniu natury. Położony niedaleko Roztoczański Park Narodowy, to miejsce, w którym można spacerować i podziwiać okazy lokalnej fauny i flory. Niesłabnącą popularnością wśród turystów cieszą się także spływy kajakowe rzeką Wieprz. Wizyta w ośrodku Ostoja to niepowtarzalna okazja, aby spróbować swoich sił i wynająć kajaki. Zwierzyniec czeka na gości, proponując swój urok i sielską atmosferę. Zatrzymać warto się w ośrodku Ostoja, który obok domowej atmosfery, oferuje także profesjonalną obsługę.

Roztoczańskie atrakcje turystyczne

Roztocze to niezwykłe miejsce, które warto zwiedzić. Piękna przyroda, zielone tereny oraz bogata fauna to największe atuty Roztoczańskiego Parku Narodowego. Atrakcje, które czekają tutaj na gości to także możliwość wędkowania na specjalnie przygotowanych łowiskach lub spływ kajakowy rzekami Roztocza. Okoliczne tereny są stworzone do pieszych wędrówek, przejażdżek rowerowych i spacerów. Natura oraz ciekawe krajobrazy, które były powodem utworzenia Roztoczańskiego Parku Narodowego oraz licznych rezerwatów przyrody, zachęcają turystów, którzy chcą spędzić tutaj swoje wakacje. Goście, zatrzymujący się w komfortowym ośrodku Ostoja, mogą także kąpać się nad zalewami lub oglądać oczka wodne, przede wszystkim Stawy Echo. Nie można także zapomnieć o atrakcjach, takich jak wąwozy w okolicach Szczebrzeszyna, kąpieliska nad zalewami oraz Szlak Szumów, który umożliwia wędrówki szlakiem najważniejszych punktów orientacyjnych.

Po wyczerpującym zwiedzaniu zabytków i atrakcji Roztocza warto odpocząć w miejscu, które oferuje komfortowe noclegi. Zwierzyniec i znajdujący się tutaj ośrodek wypoczynkowy Ostoja, pozwolą nabrać sił i zregenerować się przed następnym dniem wakacji. Noclegi Ostoja, które można odnaleźć w cichej i spokojnej części miasteczka, zapraszają gości, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi idącą w parze z nowoczesnymi udogodnieniami. Turyści liczący na jeszcze większe wyciszenie, mogą także wynająć domek, znajdujący się na wsi, około 3 kilometry od centrum Zwierzyńca. Oddzielny domek na ogrodzonej działce to gwarancja ciszy i spokoju, bez sąsiadów za ścianą. Mały domek letniskowy wybudowano w bezpiecznym otoczeniu, dzięki czemu goście nie muszą martwić się o nic innego, niż odpowiedni wybór atrakcji i miejsc do zobaczenia. Otoczenie domku to ogród, piękny sad oraz sędziwe drzewa, dzięki którym na działce panuje sielska, spokojna atmosfera.

Ośrodek letniskowy Ostoja oraz oddzielny domek na wsi to najlepsza propozycja dla turystów przybywających w okolice Roztocza. Warto więc wybrać noclegi na Roztoczu i cieszyć się własną spokojną ostoją.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny