R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Tomaszowscy operacyjni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. 19 i 20-latek chcieli poćwiczyć strzelanie z wiatrówki, przy okazji dokonali uszkodzenia garażu na kwotę blisko 3 tys. zł.

Do zdarzenia doszło 7 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim. Do tomaszowskiej komendy zgłosił się poszkodowany, który zawiadomił, że nieznani sprawcy uszkodzili mu garaż. Sprawą zajęli się tomaszowscy kryminalni. Realizując w tej sprawie czynności zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 19 i 20-lat. Jak się okazało byli to uczniowie jednej z klas mundurowych, którzy postanowili poćwiczyć sobie strzelanie z wiatrówki. Broń wcześniej zakupili w jednym z marketów.

Jak wyjaśnili operacyjnym przywiązali butelki na sznurku do drzewa, po czym z pewnej odległości oddawali strzały. Niestety nie wszystkie były celne i część śrutu trafiła w stojący obok garaż. Młodzi mężczyźni nie spodziewali się, że z tego mogą być kłopoty. Właściciel garażu wycenił straty jakie powstały w wyniku bezmyślnej zabawy na blisko 3 tys. zł.

Teraz młodzi mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego za swoją nieodpowiedzialną zabawę odpowiedzą przed Sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

17 kwietnia 2017
Autor:
Flesz | Tomaszów Lubelski

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    4 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Thomas" dnia 17 kwietnia 2017 o godzinie 15:43:22 napisał:
  Klasa mundurowa? To znaczy chyba była klasa mundurowa.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "zainteresowany czym strzelali" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 11:26:15 napisał:
  Czym oni strzelali do tego garażu ? Pociskami burzącymi że aż 3000zł szkód ?
  0
  0
 4. "podpis" dnia 19 kwietnia 2017 o godzinie 20:22:14 napisał:
  "Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności" - za 3 tyś strat ??? A mówią, że u nas komuna się skończyła:-))) Niech szukają "papugi" co najmniej z Lublina, bo na naszej roztoczańskiej wsi, te 5 lat, jak najbardziej jest możliwe.
  0
  0
 5. "Waa" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 12:37:18 napisał:
  Uszkodzenie mienia i KK? 5 lat? No słuszną linię ma "nasza" władza, co ślepymi oczyma stróżów wiatrówkę 16.9J do broni przyrówna. Chłopaki papugę szykujcie!
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A