Lifestyle | Nielisztekst nadesłany28 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nielisz: Sukces wokalistów z GOK na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek

R E K L A M A    B O A R D

19 stycznia w Jarosławiu rozstrzygnięto XXIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Konkurs składał się z dwóch etapów.

W pierwszym Komisja przesłuchiwała nadesłane nagrania dźwiękowe zwierające utwory zgłoszone do konkursu. Po wstępnej weryfikacji do Jarosławia zaproszono 37 wykonawców z całej Polski.

Z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu do przesłuchań w Jarosławiu zakwalifikował się Zespół Iskierki oraz soliści: Bartłomiej Sobań i Oliwia Krawczyk.

19 stycznia młodzież z Gminy Nielisz na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowała następujące utwory: Zespół Iskierki wykonał kolędę : ,,Bóg się rodzi” i ,,Uciekali, uciekali”. Oliwia Krawczyk zaprezentowała ,,Oj maluśki,maluśki” i ,,Noel” zaś w wykonaniu Bartka Sobania zabrzmiały utwory: ,,Nowina miła” i ,,Bambino jazzu”.

Decyzją Komisji Konkursowej w gronie 20 najlepszych wykonawców znaleźli się także wokaliści z Nielisza wraz z Panią Instruktor Renatą Banach.

W kategorii zespoły – ISKIERKI wyśpiewały MIEJSCE II zaś w kategorii solistów w grupie wiekowej VI – VIII i gimnazjum BARTEK SOBAŃ został laureatem MIEJSCA III-go Zespół ISKIERKI i BARTEK SOBAŃ wystąpili raz jeszcze na scenie MDK w Jarosławiu 20 stycznia 2019 r,. podczas KONCERTU LAUREATÓW, który poprzedziła ceremonia wręcznia nagród. Miłym akcentem było wykonanie kolędy finałowej Franciszka Karpińskiego pt. Bóg się rodzi”, któremu przewodniczyły nasze ISKIERKI”.

Sięgając do historii sprzed roku przypominamy, że z XXIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Jarosławiu mamy równie piękne wspomnienia. II nagroda Zespół Iskierki, III nagroda Oliwia Krawczyk i Martyna Gil oraz wyróżnienie Bartłomiej Sobań.

Dla uzdolnionej muzycznie młodzieży z gm. Nielisz oraz Pani Renaty Banach SERDECZNE GRATULACJE!

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111 42 minuty temu
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
z_boku
Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie k...
L19c
Niczego nie upraszcza natomiast utrudnia...
archeo
ubogi jest Twój "zestaw" sławnych ludz...
z_boku
Oczywiście, jesteśmy otoczeni komucham...
L19c
A jak inaczej można nazwać tych kolesi...
z_boku
Jeden facet kiedyś napisał (cytat): z ...
dementi
Piotrowski nie zarejestrował listy w lu...
A.
Dlaczego każdy artykuł o Wandzie Orli...
Antyklerykał
Pomnik się da obalić, ale skwer to nie...
archeo
Kawałek trawnika i parkingu to skwer? D...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018