Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmtekst nadesłany11 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Nielisz: Podwójne zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym

R E K L A M A    B O A R D

Podwójne zwycięstwo wokalistów z Gok w Nieliszu w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym „Rozśpiewany Wawer”

W dniach 9 i 10 marca 2019 r. odbyły się przesłuchania uczestników XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”.

Po sukcesach w Krakowie, Będzinie i Jarosławiu tym razem Zespół ISKIERKI oraz Soliści z GOK obrali muzyczny kurs na stolicę. „Rozśpiewany Wawer” to duży muzyczny konkurs, w którym biorą udział wykonawcy z różnych zakątków Polski. Oczywiście Warszawa i okolice, ale również Kielce, Gdynia, Lublin, Olsztyn, Grajewo, Białystok, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski czy Ciechanów, a w tym roku również Nielisz. Duża rywalizacja 158 solistów 13 zespołów wśród nich nasze Iskierki i soliści: Bartłomiej Sobań, Oliwia Krawczyk, Aleksandra Bartoszczyk, Emilia Stefańska oraz Martyna Gil. Na protokół z rozstrzygnięcia przesłuchań czekaliśmy prawie tydzień. Wreszcie 15 marca ukazały się wyniki:

Kategoria wiekowa 11-13 lat I MIEJSCE Aleksandra BARTOSZCZYK Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, utwór „Kraj miłości”, opiekun artystyczny Renata Banach

Kategoria wiekowa 14-16 lat Zespoły I MIEJSCE ISKIERKI Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, „Tak bardzo wierzę w nas” opiekun artystyczny Renata Banach.

6 Kwietnia o godz. 16.00 odbył się Koncert Galowy i rozdanie nagród z naszym udziałem.

Spośród 54 nagrodzonych i wyróżnionych uczestników zaszczyt ponownego występu podczas gali otrzymało 19 wykonawców w tym Zespół i Aleksandra Bartoszczyk z GOK w Nieliszu.

Agnieszka Zymon

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "fan" dnia 11 kwietnia 2019 o godzinie 9:39:06 napisał:
    Brawo, gratulacje ! Szkoda, że p. Banach nie pracuje w Domu Kultury w Szczebrzeszynie bo tam nic się nie zmienia. Dalej bałagan, instruktorów muzyki zmieniają jak rękawiczki, jakby konkursów na stanowisko nie było.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
historyk
Żadnego konfliktu między Zamościem a ...
Powinni grać na hali Osir tam gdzie gra...
Lidia
Radny Nowakowski WSTYD, żeby tak sie ub...
Thomas
Głos potrzebny, ale głos spó...
kmicic
a i jeszcze jedno, dla rozluźnienia emo...
mieszkaniec
drogi ,,Polak'u" - widać nie znasz życ...
zdrovit
Jaki problem, żeby tak duża firma jak ...
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018