Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmtekst nadesłany11 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Nielisz: Podwójne zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym

R E K L A M A    B O A R D

Podwójne zwycięstwo wokalistów z Gok w Nieliszu w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym „Rozśpiewany Wawer”

W dniach 9 i 10 marca 2019 r. odbyły się przesłuchania uczestników XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”.

Po sukcesach w Krakowie, Będzinie i Jarosławiu tym razem Zespół ISKIERKI oraz Soliści z GOK obrali muzyczny kurs na stolicę. „Rozśpiewany Wawer” to duży muzyczny konkurs, w którym biorą udział wykonawcy z różnych zakątków Polski. Oczywiście Warszawa i okolice, ale również Kielce, Gdynia, Lublin, Olsztyn, Grajewo, Białystok, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski czy Ciechanów, a w tym roku również Nielisz. Duża rywalizacja 158 solistów 13 zespołów wśród nich nasze Iskierki i soliści: Bartłomiej Sobań, Oliwia Krawczyk, Aleksandra Bartoszczyk, Emilia Stefańska oraz Martyna Gil. Na protokół z rozstrzygnięcia przesłuchań czekaliśmy prawie tydzień. Wreszcie 15 marca ukazały się wyniki:

Kategoria wiekowa 11-13 lat I MIEJSCE Aleksandra BARTOSZCZYK Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, utwór „Kraj miłości”, opiekun artystyczny Renata Banach

Kategoria wiekowa 14-16 lat Zespoły I MIEJSCE ISKIERKI Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, „Tak bardzo wierzę w nas” opiekun artystyczny Renata Banach.

6 Kwietnia o godz. 16.00 odbył się Koncert Galowy i rozdanie nagród z naszym udziałem.

Spośród 54 nagrodzonych i wyróżnionych uczestników zaszczyt ponownego występu podczas gali otrzymało 19 wykonawców w tym Zespół i Aleksandra Bartoszczyk z GOK w Nieliszu.

Agnieszka Zymon

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "fan" dnia 11 kwietnia 2019 o godzinie 9:39:06 napisał:
    Brawo, gratulacje ! Szkoda, że p. Banach nie pracuje w Domu Kultury w Szczebrzeszynie bo tam nic się nie zmienia. Dalej bałagan, instruktorów muzyki zmieniają jak rękawiczki, jakby konkursów na stanowisko nie było.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018