R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | SportRobert Moteka30 lipca 2017 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Nielisz: Pierwszy dzień regat za nami, dziś kolejne atrakcje [FOTO]

Regaty Nielisz. Fot. R.Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Zbiornik w Nieliszu zapełnił się w sobotę białymi trójkątami żagli, dziś kolejny dzień wyścigów.
32 załogi zgłosiły się do I Regat Żeglarskich o Puchar Wójta Gminy Nielisz. To sporo, jak na pierwszą edycję, twierdzą pytani przez nas uczestnicy.  Rozgrywane w 5 kategoriach Optimist (najliczniejsza), Korsarz, Omega, Open i jachty kabinowe zawody nie zgromadziły wielu obserwatorów, a głównymi kibicami byli najbliżsi zawodników. Tradycje żeglarskie dopiero rodzą się na Zamojszczyźnie ale jak widać z liczby łodzi startujących w regatach są spore szanse by ten sport stał się regionalną domeną.

Warto dziś urządzić sobie piknik nad Nieliszem. Tym bardziej, że plac widokowy przy zaporze zapewnia wspaniałą możliwość obserwacji wyczynów żeglarzy. Podpowiadamy, że można kibicować na przykład załodze płynącej na jednej z największych jednostek. Zespół w składzie: Andrzej Wnuk, Damian Miechowicz, Mariusz Ferens ma co prawda zagwarantowane podium w swojej klasie (łodzie kabinowe) ale dzielnie walczy o jak najwyższe miejsce. Miejmy nadzieję, że ich spora łódź kabinowa o wdzięcznej nazwie “ZOŁZA” poprowadzi załogę Zamość Sailing Team do zwycięstwa. Choć po wczorajszym dniu nie jest to takie oczywiste. Ale to może dlatego, że wczoraj mieli zbyt mało kibiców.

Wybierając się na regaty nie zapomnijcie zabrać lornetki, z placu przy zaporze widać sporo, ale lornetka w tym sporcie to “must have” (wyposażenie obowiązkowe) prawdziwego kibica.

Wiecej informacji o pikniku w Nieliszu i regatach TU i TU

Zawodnicy regat, zdjęcie po kliknięciu powiększa się.

dnicy

Autor: Robert Moteka
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 30 lipca 2017 o godzinie 13:31:46 napisał:
  "Zespół w składzie: Andrzej Wnuk, Damian Miechowicz, Mariusz Ferens ma co prawda zagwarantowane podium w swojej klasie (łodzie kabinowe) ale dzielnie walczy o jak najwyższe miejsce." - Andrzej Wnuk - Prezydent Zamościa żegluje ? Czy to zbieżność nazwisk ?
  3
  2
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 30 lipca 2017 o godzinie 15:56:52 napisał:
  co na to zamojski dyzma ?
  1
  3
 • "KARI" dnia 31 lipca 2017 o godzinie 11:55:20 napisał:
  Czy ktoś ma wpływ na zachowanie na wodzie ludzi pływających na skuterach wodnych? Można mówić o cudzie albo o szczęściu , że do tej pory nikomu nic się nie stało .Można wypocząć nad Nieliszem - ciągły ryk silników i " super " zachowanie skuterów na wodzie . Polecam :)
  2
  0
 • "tak_sobie_myślę" dnia 9 sierpnia 2017 o godzinie 11:55:43 napisał:
  Żaglówka, w której startowała załoga w składzie Andrzej Wnuk, Damian Miechowicz i Mateusz Ferens nazywa się ZOŁZA. Ciekawe kogo mieli na myśli tak ją nazywając? Przychodzi mi na myśl jedna kandydatura z RM.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 9 sierpnia 2017 o godzinie 15:06:13 napisał:
  nie, wtedy byłaby "pienkna"
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny