Flesz | NieliszRedakcja20 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nielisz: „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”

Fot. Policja
R E K L A M A    B O A R D

Nad zalewem w Nieliszu policjanci z zamojskiej komendy promowali wśród uczniów szkoły podstawowej bezpieczny wypoczynek nad wodą.

Dzisiaj mundurowi z Nielisza oraz policjant zajmujący się profilaktyką z zamojskiej komendy uczniom szkoły podstawowej w Nieliszu przypomnieli o zasadach bezpiecznego pobytu nad wodą. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji przez zamojską komendę ogólnopolskiej akcji edukacyjno – informacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”.

Tym razem to nie policjanci przyszli do szkoły, a uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami pojawili się nad nieliskim zalewem. Dzięki temu oprócz rozmowy o bezpieczeństwie na wakacjach, dzieciaki miały możliwość zobaczenia policyjnej łodzi oraz porozmawiania z policjantami, którzy na co dzień z tafli wody dbają o bezpieczeństwo i porządek na zalewie w Nieliszu. Uczniowie dowiedzieli się również czego nie wolno robić podczas wypoczynku nad wodą, gdzie można się kąpać, jak reagować w przypadku zauważenia osoby, która będąc w wodzie potrzebuje pomocy i jak się zachowywać, aby nie stać się osobą, która takiej pomocy potrzebuje.

Nie wszystkie dzieci będą spędzały wakacje nad zbiornikami wodnymi, dlatego też mundurowi przypomnieli również o bezpiecznych zachowaniach w domu, na podwórku, obozach, koloniach oraz podczas rodzinnych wycieczek.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
36 minut temu
Patrzę i widzę, że kolizji jest sporo...
Jaro
Widziałem Franka - fajny gość....
ja
Ktoś zna nazwiska testowanych w Hetmani...
ad111
No co Ty nie powiesz? Patrz rondo na Wys...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama