R E K L A M A

Z I P

Flesz | SzczebrzeszynDaniel Czubara5 czerwca 2017

Niedzieliska: Impreza, alkohol i ciosy nożem

Policja fot. Robert Moteka

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości gminy Szczebrzeszyn mężczyzna potrzebuje pomocy, jest ranny – został ugodzony nożem. Policjanci w Niedzieliskach ujawnili rannego mężczyznę. Jak się później okazało podczas wspólnego biesiadowania znajomy zadał mu kilka ciosów nożem.

W miniony piątek tuż przed godziną 20:00 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż w pobliżu torów kolejowych w Niedzieliskach znajduje się ranny mężczyzna. Przybyły na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Mężczyzna, 46-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn, posiadał rany przedramienia oraz głowy. Przybyła na miejsce karetka przewiozła pokrzywdzonego do szpitala. Po badaniach okazało się, iż pokrzywdzony ma ranę kłutą przedramienia oraz przecięte powłoki skórne na głowie w okolicach czoła. Obrażenia powstały w wyniku ugodzenia ostrym narzędziem, np. nożem. Na szczęście stan zdrowia nie zagraża jego życiu.

Mundurowi ustalili, że pokrzywdzony został ugodzony nożem przez 31-letniego znajomego, mieszkańca gminy Sułów. Do zdarzenia doszło podczas wspólnego spożywania alkoholu w mieszkaniu pokrzywdzonego. Na miejscu, w którym doszło do zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady biologiczne, daktyloskopijne oraz noże, które mogły posłużyć do zranienia. Przesłuchano również świadków. W czasie zdarzenia zarówno pokrzywdzony, jak i sprawca byli nietrzeźwi. Badania wykazały ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie sprawcy oraz  ponad 1,3 promila u pokrzywdzonego.        

Policjanci zatrzymali sprawcę w areszcie. Usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała, za które grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawca otrzymał również środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017