FleszRobert Moteka11 czerwca 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy

Koniec parkowania przy Katedrze

Remont chodnika przy Katedrze (31 maja 2015), foto: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B O A R D

Chodnik przy zamojskiej Katedrze, z którego  skwapliwie korzystali posiadacze aut, został definitywnie wyłączony z parkowania.

Po wymianie nawierzchni i krawężników został on oddany całkowicie i na wyłączność pieszym. Nie ucieszą się z tego zmotoryzowani wierni i korzystający z tych prawie 20 miejsc do parkowania, codzienni użytkownicy. Choć tym pierwszych łatwiej będzie się dostać do świątyni to znalezienie miejsca „tuż przy” nie będzie łatwe. Oczywiście zachęcamy do skorzystania z parkingu mieszczącego się za Bramą Szczebrzeską, który dzięki uwolnionemu od samochodów chodnikowi powinien stać się bardziej dostępny.

Remont trwał od 25 maja do 5 czerwca. – W jego ramach wyrównano i wymieniono nawierzchnię- położono nowe płytki chodnikowe na powierzchni 391,6 m2 oraz krawężniki o długości 82,5 m. Wymieniono również zniszczone obrzeża na długości 27,5 m – informuje doradca prezydenta Marek Gajewski.

Remont wykonał zamojski Zakład Remontowo-Budowlany Trames.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Robert Moteka
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "observer" dnia 11 czerwca 2015 o godzinie 12:39:44 napisał:
  I tak trzymać - mam nadzieję, ze to pierwszy krok (a raczej kroczek) w kierunku zagospodarowania tego terenu.
  R E K L A M A
 • "T." dnia 11 czerwca 2015 o godzinie 15:10:26 napisał:
  Chory kraj, kler rządzi i tyle w temacie!
 • "O" dnia 11 czerwca 2015 o godzinie 15:55:54 napisał:
  W mieście gdzie trudno czasem o miejsce na zaparkowanie samochodu to bardzo zła i niezrozumiała decyzja.Gdzie jest uzasadnienie tej decyzji?Bez tego decyzje można uznać za bezzasadną i można ją zaskarżyć.
 • "()" dnia 11 czerwca 2015 o godzinie 18:14:59 napisał:
  A, przestańcie! Nie zrobimy z całego miasta parkingu. Sa też ludzie, którzy chodzą nogami.
 • "stranger" dnia 11 czerwca 2015 o godzinie 19:23:08 napisał:
  Brawo. Dobra decyzja.
 • "КГБ" dnia 11 czerwca 2015 o godzinie 19:51:05 napisał:
  Jak ktoś nie ma siły dojść z parkingu za Bramą Szczebrzeską (czy innego w okolicy) do Starówki, to znaczy, że powinien się udać do szpitala. Tam pozwiedza sobie korytarze...
 • "ak" dnia 12 czerwca 2015 o godzinie 0:19:04 napisał:
  Czekam na zakaz wjazdu na całe Stare Miasto z wyjątkiem niepełnosprawnych. Chamstwo ma dość miasta po którym może jeździć .
 • "cała starówka" dnia 12 czerwca 2015 o godzinie 11:36:07 napisał:
  cała starówka powinna być wyłączona z parkowania i ruchu samochodów, to by sprzyjało rozwojowi knajp i jakości życia!
 • "Jobot" dnia 12 czerwca 2015 o godzinie 15:19:33 napisał:
  Swietna decyzja. Tak trzymac. Mozna jeszcze bardziej ograniczyc ruch samochodowy na Starowce i oddac ja pieszym tak jak jest w wiekszosci tego typu miast w kraju. Oczywiscie poza osobami niepelnosprawnymi, ktore powinny miec mozliwosc wjazdu do scislego centrum miasta. Parkingow wokol Starowki jest dosc, wszystkie w odleglosci okolo 100 - 150 metrow od niej wiec daleko nie ma. A w weekend mozna parkowac na parkingu sadowym, ktory jest nieuzywany. Rozruszanie troche nozek nikomu jeszcze nie zaszkodzilo.
 • "młody" dnia 14 czerwca 2015 o godzinie 10:45:22 napisał:
  `tak bardzo świetna decyzja, tylko gdzie parkować? koło parku na Piłsudskiego już od 9 brak miejsc, i jeszcze te '' elki ''stoją , czy nie można rozbudować chociaż w części tego parkingu -przecież jest gdzie. Dojeżdżam do pracy codziennie, nie ma gdzie zaparkować!. Nawep koło PZU tez brak miejsc . a trudno mi jezdzic z kierunku Lublina na parking za Urząd Wojewódzki , bo przecież Zamośc jest zakorkowany od 7.30 do 8.30 i otem od 15 do 17..
  R E K L A M A
 • "Podpis" dnia 14 czerwca 2015 o godzinie 19:36:43 napisał:
  Społeczeństwo jest coraz bardziej LENIWE i trzeba im tłumaczyć jak dzieciom w podstawówce: CO, JAK I DLACZEGO. A na rowery ida dopiero jak prezydent powie - czy to jest mądre społeczeństwo ? Decyzja moim zdaniem BAAARDZO dobra i służąca zabytkom i na koniec poprę przedmówców że jeśli ktoś ma problem z poruszaniem się po tak "MAŁYM" mieście jak ZAMOŚĆ to niech idzie do lekarza na wizytę.
 • "Czlowiek" dnia 14 czerwca 2015 o godzinie 21:20:00 napisał:
  Miał być rozpisany konkurs na ten plac pomiędzy Katedra a Wozownią była propozycja renowacji unikalnej rzeźby św.Floriana z bramy Szczebrzeskiej i ustawienie na tym że placu ale widzę ze teraz to już długo poczekamy na takie inicjatywy.
 • "Tutejszy" dnia 17 czerwca 2015 o godzinie 15:29:25 napisał:
  @Jobot Ciekawe co byś mówił, gdybyś pracował na starówce?
 • "Żuk" dnia 17 czerwca 2015 o godzinie 21:48:24 napisał:
  Gdybym pracował na Starówce, jeździłbym autobusem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
L.B. 8 minut temu
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
observer
proponuję referendum, a do czasu rozstr...
niewytrzymam
Nie odrobiliście lekcji ... głąby. Da...
Gość
Jeśli tablety są własnością Miasta,...
kibic
Super dziewczyny!!! Tak trzymać!!!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018