Region - Gospodarka i polityka - Kultura i rozrywka - ´┐Życie spo´┐Żeczne - Sport - Edukacja - Komunikaty ROL
 Szukaj:
Google   
  strona g´┐Ż´┐Żwna/newsroom  
 O artykule
Autor: Roztocze Online - (pit)
Data: 6.09.2013, 6:01
Zmiany: 6.09.2013, 6:01
Czytane: 1334x
Komentarzy: 0 [sprawd´┐Ż]
   Kultura i rozrywka
Archiwum: 3880   Archiwum>>
Co si´┐Ż dzieje na Forum?
Zapisz si´┐Ż!
Elektroniczy biuletyn ROL
co tydzie´┐Ż w twojej poczcie email.
Wariacje motocyklowe i muzyka z XX wieku  

Koncert „Night Rider Symphony” w wykonaniu Zespo│u Night Rider oraz Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namys│owskiego w ZamoÂciu, pod dyrekcj▒ Tadeusza Wicherka.

Koncert odby│ siŕ 8 wrzeÂnia, Rynek Wielki w ZamoÂciu. Ok. 500 widzˇw przenios│o siŕ, za spraw▒ Zespo│u Night Rider, do ko˝ca lat 70-tych XX wieku.

Po│▒czenie hard rocka i muzyki symfonicznej nie jest - w opinii wielu widzˇw niedzielnego koncertu - niczym odkrywczym, jednak po raz pierwszy na Rynku Wielkim rozbrzmia│o takie po│▒czenie d╝wiŕkˇw.  

foto: Piotr Rogalski

 

 

 


R E K L A M A
Skomentuj ten artyku´┐Ż
Drukuj ten artyku´┐Ż
Informacje opublikowane przez INTERNAUT´┐ŻW nie podlegaj´┐Ż cenzurze. W´┐Ża´┐Żciciele i redakcja Roztocze Online (www.roztocze.net) nie odpowiadaj´┐Ż za tre´┐Ż´┐Ż zamieszczonych materia´┐Ż´┐Żw, tekst´┐Żw i komentarzy! Je´┐Żeli zawarto´┐Ż´┐Ż nie jest sygnowana "Roztocze.net" lub "Roztocze Online" to g´┐Żowna tre´┐Ż´┐Ż tej strony jest kopi´┐Ż znalezion´┐Ż w sieci internet.
Kopie stron internetowych zamieszczane w serwisie roztocze.net s´┐Ż dokonywane za zgod´┐Ż autor´┐Żw lub w´┐Ża´┐Żcicieli, serwis roztocze.net nie jest w ´┐Żaden spos´┐Żb zwi´┐Żzany z autorami takich strony i nie odpowiada za ich tre´┐Ż´┐Ż.
Komentarze [do g´┐Żry]
dodaj komentarz
[Kontakt] [Reklama] [© Roztocze Online - roztocze.net - P.Rogalski & R.Moteka]