Region - Gospodarka i polityka - Kultura i rozrywka - ´┐Życie spo´┐Żeczne - Sport - Edukacja - Komunikaty ROL
 Szukaj:
Google   
  strona g´┐Ż´┐Żwna/newsroom  
 O artykule
Autor: Roztocze Online - oprac. (pit)
Data: 27.08.2013, 11:01
Zmiany: 27.08.2013, 11:01
Czytane: 1137x
Komentarzy: 0 [sprawd´┐Ż]
   Sport
Archiwum: 3067   Archiwum>>
Co si´┐Ż dzieje na Forum?
Zapisz si´┐Ż!
Elektroniczy biuletyn ROL
co tydzie´┐Ż w twojej poczcie email.
Fajdek drugi w Memoriale im. K. Skolimowskiej  

Pawe│ Fajdek wywalczy│ drug▒ lokatŕ w konkursie rzutu m│otem podczas 4. memoria│u im. Kamili Skolimowskiej, ktˇry rozegrano w Warszawie.

Zawodnik Agrosu ZamoŠ rzuci│ m│otem na odleg│oŠ 79,92 m, przegrywaj▒c z Wŕgrem Krisztianem Parsem, ubieg│orocznym mistrzem olimpijskim z Londynu i tegorocznym wicemistrzem Âwiata z Moskwy, ktˇry uzyska│ rezultat 80,43 m. Trzeci by│ reprezentant Czech Lukas Melich (77,01 m).

 
R E K L A M A
Skomentuj ten artyku´┐Ż
Drukuj ten artyku´┐Ż
Informacje opublikowane przez INTERNAUT´┐ŻW nie podlegaj´┐Ż cenzurze. W´┐Ża´┐Żciciele i redakcja Roztocze Online (www.roztocze.net) nie odpowiadaj´┐Ż za tre´┐Ż´┐Ż zamieszczonych materia´┐Ż´┐Żw, tekst´┐Żw i komentarzy! Je´┐Żeli zawarto´┐Ż´┐Ż nie jest sygnowana "Roztocze.net" lub "Roztocze Online" to g´┐Żowna tre´┐Ż´┐Ż tej strony jest kopi´┐Ż znalezion´┐Ż w sieci internet.
Kopie stron internetowych zamieszczane w serwisie roztocze.net s´┐Ż dokonywane za zgod´┐Ż autor´┐Żw lub w´┐Ża´┐Żcicieli, serwis roztocze.net nie jest w ´┐Żaden spos´┐Żb zwi´┐Żzany z autorami takich strony i nie odpowiada za ich tre´┐Ż´┐Ż.
Komentarze [do g´┐Żry]
dodaj komentarz
[Kontakt] [Reklama] [© Roztocze Online - roztocze.net - P.Rogalski & R.Moteka]