newsroom    
Startuj Ulubione Kontakt
Region - Gospodarka i polityka - Kultura i rozrywka - Życie społeczne - Sport - Edukacja - Komunikaty ROL
 
 Szukaj:
Google   
  , imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny strona główna/newsroom  
 O artykule
Autor: Roztocze Online -
Data: 29.03.2008, 7:00
Zmiany: 29.03.2008, 7:00
Czytane: 397x
Komentarzy: 0 [sprawdź]
   Kultura i rozrywka
Cygańska fiesta w Zwierzyńcu [79/0]

[przeczytane: 79x/komentarzy: 0]
Doda mocno ściskała [375/0]

[przeczytane: 375x/komentarzy: 0]
Magdalena Dylon - Miss Gentlemana [235/0]

[przeczytane: 235x/komentarzy: 0]
Co jest lepsze od muzyki [105/4]

[przeczytane: 105x/komentarzy: 4]
Na Dni Krasnobrodu [190/0]

[przeczytane: 190x/komentarzy: 0]
Zabawa w Józefowie [97/0]

[przeczytane: 97x/komentarzy: 0]
Kudełko gra u Zanussiego [133/1]

[przeczytane: 133x/komentarzy: 1]
Aleja Sław na Grodzkiej [464/19]

[przeczytane: 464x/komentarzy: 19]
Hermaszewski na OZMA w Kawęczynku [177/0]

[przeczytane: 177x/komentarzy: 0]
Eurofolk 2008 - program [918/0]

[przeczytane: 918x/komentarzy: 0]
Koncertowy Zamość 2008 - program [3938/10]

[przeczytane: 3938x/komentarzy: 10]
Kulturalny Zamość 2008 [6214/19]

[przeczytane: 6214x/komentarzy: 19]
Archiwum: 2022   Archiwum>>
Co się dzieje na Forum?
Zapisz się!
Elektroniczy biuletyn ROL
co tydzień w twojej poczcie email.
112 w trudnej sprawie - wyniki  

Na konkurs plastyczny „112 w trudnej sprawie - nie używaj przy zabawie” (eliminacje powiatowe - Zamość 2008), organizowany przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej przy współpracy Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Zamość, Starostwa Powiatowego i Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu jako koordynatora eliminacji gminnych i powiatowych zakwalifikowano 102 prace z 10 ośrodków.

Komisja w składzie: Elżbieta Gnyp – inspektor ds. kultury i sztuki Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystki Starostwa Powiatowego w Zamościu – przewodnicząca komisji, kpt. Andrzej Szozda – rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu – członek komisji, Ewa Skulimowska – nauczyciel MDK – członek komisji, Monika Harasim – sekretarz komisji oraz Andrzej Szumowski – dyrektor MDK – członek komisji postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

Kategoria I (6-8 lat - szkoła podstawowa)
Nagrody:
Kawalec Lech, 8 lat – Zespół Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie, Nauczyciel – Piela Alina
Kowalczyk Adrian, 6 lat – Szkoła Filialna w Kosobudach, Nauczyciel – Pupiec Teresa
Stolarczyk Ewelina, 5,5 lat – Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, Nauczyciel – Gomułka Bożenna
Zacharczuk Julia, 7 lat – Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu, Nauczyciel - Małek Małgorzat
Zwolan Kaja, 8 lat – Szkoła Podstawowa w Pniówku, Nauczyciel – Chrzan Celina

Wyróżnienia:
Czapla Izabela, 7 lat – Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie, Nauczyciel – Piela Alina
Daniłowicz Marcelina, 7 lat – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Szczebrzeszynie, Nauczyciel – Piaskowska Małgorzata
Dziadosz Magdalena, 7 lat – Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu, Nauczyciel – Małek Małgorzata
Kołcon Mateusz, 8 lat – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach, Nauczyciel – Sternik Agnieszka
Kot Rafał, 8 lat – Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu, Nauczyciel – Sieczkowska Jolanta
Lubas Paulina 8 lat – Szkoła Podstawowa w Wierzbie, Nauczyciel – Grosman Arkadiusz
Mazur Laura, 8 lat – Zespół Szkół w Michalowie, Nauczyciel – Daniłowicz Jolanta
Pataj Aleksandra, 7 lat - Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, Nauczyciel – Gomułka Bożenna
Płaczkiewicz Iga lat 6 - Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, Nauczyciel Gomułka Bożenna
Puchacz Aleksandra, 8 lat – Szkoła Podstawowa w Wierzbie, Nauczyciel – Grosman Arkadiusz
Surmacz Aleksander, 8 lat – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola, Nauczyciel – Sternik Agnieszka
Włodarska Karolina, 8 lat – Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu, Nauczyciel – Sieczkowska Jolanta
Złomańczuk Kamila, 7 lat – Szkoła Podstawowa w Wierzbie, Nauczyciel – Grosman Arkadiusz

Kategoria II (9-12 lat – szkoła podstawowa)

Nagrody:
Bober Dominika 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, Nauczyciel – Majer Magdalena
Fiuk Jan, 12 lat - Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, Nauczyciel – Oktaba Radosław
Handora Ewelina – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach, Nauczyciel – Adamowicz Anna
Jachorek Agnieszka, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Udryczach, Nauczyciel – Handzak Małgorzata
Zdybel Maciej 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, Nauczyciel – Gomułka Bożenna

Wyróżnienia:
Denis Patrycja 11 lat – Szkoła Podstawowa w Udryczach, Nauczyciel – Wandzak Małgorzata
Gąska Dorota, 9 lat – Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu, Nauczyciel – Greniuk Zofia
Gładysz Aneta, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Pniówku, Nauczyciel – Korneluk Alina
Jaworska Aleksandra, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Deszkowicach Pierwszych, Nauczyciel – Latawiec Ewa
Knap Łucja 10 lat, - Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu, Nauczyciel – Greniuk Zofia
Kołtun Arek, 10 lat – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach, Nauczyciel – Gmiterek Krystyna
Kwaśniak Angelika, Szkoła Podstawowa w Zaburzu, Nauczyciel – Kurek Danuta,
Michalak Karol, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Wierzbie, Nauczyciel – Grosman Arkadiusz
Olszak Agata, 10 lat – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach, Nauczyciel – Gmiterek Krystyna
Pawluk Adrianna, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu, Nauczyciel – Jasina Mariola


Kategoria III (13-16 lat - gimnazjum)

Nagrody:
Koczwara Ewelina, 14 lat – Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu, Nauczyciel – Sawiniec-Szczech Anna
Maciuk Sylwia, 15 lat – Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarów – Osada, Nauczyciel – Pakuła Urszula
Sierkowski Paweł, 13 lat – Szkoła Podstawowa w Lipsku, Nauczyciel – Kozak Grażyna
Tryka Agata, 13 lat – Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, Nauczyciel – Gomułka Bożenna
Włoszczuk Joanna, 14 lat – Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarów- Osada, Nauczyciel – Pakuła Urszula

Wyróżnienia:
1. Margol Ewelina, 13 lat - Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu, Nauczyciel – Greniuk Zofia
2. Łukasik Dariusz, 15 lat – Publiczne Gimnazjum w Radecznicy, Nauczyciel – Wanat Piotr
3. Szwarnowska Karolina, 14 lat – Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu, Nauczyciel – Greniuk Zofia

Kategoria IV (uczniowie niepełnosprawni)

Nagrody:
1. Malinowski Adrian, 15 lat - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu, Nauczyciel - Kamińska Helena
2. Pacyk Arkadiusz, 20 lat - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu, Nauczyciel - Łuczka Barbara
3. Popławska Sylwia, 15 lat - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu, Nauczyciel - Kolibska -Kasprzyk Ewa
4. Reszka Korneliusz, 8 lat - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu, Nauczyciel - Mirosławska Jadwiga
5. Szewczuk Anna, 17 lat - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu, Nauczyciel - Łuczka Barbara

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi 15 kwietnia (wtorek) 2008 roku o godz. 11.00 w Galerii Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, ul. Kamienna 20.

 


Skomentuj ten artykuł
Drukuj ten artykuł
Informacje opublikowane przez INTERNAUTÓW nie podlegają cenzurze. Właściciele i redakcja Roztocze Online (www.roztocze.net) nie odpowiadają za treść zamieszczonych materiałów, tekstów i komentarzy! Jeżeli zawartość nie jest sygnowana "Roztocze.net" lub "Roztocze Online" to głowna treść tej strony jest kopią znalezioną w sieci internet.
Kopie stron internetowych zamieszczane w serwisie roztocze.net są dokonywane za zgodą autorów lub właścicieli, serwis roztocze.net nie jest w żaden sposób związany z autorami takich strony i nie odpowiada za ich treść.
Komentarze [do góry]
dodaj komentarz
[Kontakt] [Reklama] [© Roztocze Online - P.Rogalski & R.Moteka]