newsroom    
Startuj Ulubione Kontakt
Region - Gospodarka i polityka - Kultura i rozrywka - Życie społeczne - Sport - Edukacja - Komunikaty ROL
 
 Szukaj:
Google   
  , imieniny: Benona, Jowity, Szczęsnego strona główna/newsroom  
 O artykule
Autor:
Data: 29.07.2007, 10:01
Zmiany: 29.07.2007, 10:01
Czytane: 579x
Komentarzy: 1 [sprawdź]
  
Archiwum: 65   Archiwum>>
Co się dzieje na Forum?
Zapisz się!
Elektroniczy biuletyn ROL
co tydzień w twojej poczcie email.
Przegląd Tygodnia 27.07.2007  


TV Zamość, 22-400 Zamość, ul. Okrzei 2, tel. 084 530 18 18
e-mail:
ztk@poczta.fm

Przegląd Tygodnia z 27.07.2007 roku





Skomentuj ten artykuł
Drukuj ten artykuł
Informacje opublikowane przez INTERNAUTÓW nie podlegają cenzurze. Właściciele i redakcja Roztocze Online (www.roztocze.net) nie odpowiadają za treść zamieszczonych materiałów, tekstów i komentarzy! Jeżeli zawartość nie jest sygnowana "Roztocze.net" lub "Roztocze Online" to głowna treść tej strony jest kopią znalezioną w sieci internet.
Kopie stron internetowych zamieszczane w serwisie roztocze.net są dokonywane za zgodą autorów lub właścicieli, serwis roztocze.net nie jest w żaden sposób związany z autorami takich strony i nie odpowiada za ich treść.
Komentarze [do góry]

Autor: telewidz internetowy
Tytuł: Żenada

Skąd: .neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy: 2007-07-30 14:23:23
"Gratuluję". Dowiedziałem się od "świetnie mówiącej" dziennikarki na temat święta policji, że prezydent (z wyakcentowanym y) nie przyjechał, ale potem w "sali konsultu" policjanci zostali odznaczeni. Dwa razy słuchałem, bo myślałem, że się przesłyszałem. Ale nie, od dzisiaj wiem, że w Ratuszu jest Sala Konsultu.
dodaj komentarz
[Kontakt] [Reklama] [© Roztocze Online - P.Rogalski & R.Moteka]