newsroom    
Startuj Ulubione Kontakt
Region - Gospodarka i polityka - Kultura i rozrywka - Życie społeczne - Sport - Edukacja - Komunikaty ROL
 
 Szukaj:
Google   
  , imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty strona główna/newsroom  
 O artykule
Autor: Roztocze Online - pit
Data: 9.11.2006, 1:00
Zmiany: 9.11.2006, 1:00
Czytane: 1272x
Komentarzy: 7 [sprawdź]
  
Archiwum: 104   Archiwum>>
Co się dzieje na Forum?
Zapisz się!
Elektroniczy biuletyn ROL
co tydzień w twojej poczcie email.
Zapis debaty prezydenckiej w TV  

Przedwyborcza debata z udziałem kandydatów na stanowisko prezydenta miasta Zamościa w wyborach samorządowych 2006 roku odbyła się we wtorek, 7 listopada o godz. 18.00 w TV Zamość.

Dzięki uprzejmości TV Zamość przedstawiamy jej zapis, podzielony ze względów technicznych na 5 pliki. Zapis w formacie DVD został skompresowany i nie podlegał jakiejkolwiek ingerencji – nie był przemontowywany, nie były usuwane z niego żadne wypowiedzi któregokolwiek z kandydatów.

Jakość i wielkość obrazu oraz jakość dźwięku został dostosowany do naszych łącz.
Debatę transmitowała „na żywo” TV Zamość, której sygnał odbierany jest w sieci kablowej Multimedia na terenie Zamościa.

Sponsorem tej transmisji jest


Skomentuj ten artykuł
Drukuj ten artykuł
Informacje opublikowane przez INTERNAUTÓW nie podlegają cenzurze. Właściciele i redakcja Roztocze Online (www.roztocze.net) nie odpowiadają za treść zamieszczonych materiałów, tekstów i komentarzy! Jeżeli zawartość nie jest sygnowana "Roztocze.net" lub "Roztocze Online" to głowna treść tej strony jest kopią znalezioną w sieci internet.
Kopie stron internetowych zamieszczane w serwisie roztocze.net są dokonywane za zgodą autorów lub właścicieli, serwis roztocze.net nie jest w żaden sposób związany z autorami takich strony i nie odpowiada za ich treść.
Komentarze [do góry]

Autor: ...
Tytuł:

Skąd: .internetdsl.tpnet.pl
Kiedy: 2006-11-10 12:28:50
HEhe komedia ale sie Zamoyski Klucl z Lubczykiem komedia i tak bym glosowal na Zamoyskeigo po co zmieniac cos co jest dobre mi tam pasuje Zamoyski.Zrobil plan zagospodarowania to niech juz dokonczy swoje plany .Przyjdzie inny kandydat i bedzie musial od nowa wszystko robic .A to moze troche potrwac;/

Autor: Nico
Tytuł: Dobry pomysł z tym nagraniem

Skąd: .internetdsl.tpnet.pl
Kiedy: 2006-11-10 13:08:52
Coś mi się wydaje że Andrzej Lubczyk mówi o tym co zaczął już robić Marcin Zamoyski i cały czas chciałbym, będę próbował - tryb przyszły przypuszczający Panie Lubczyk jest Pan z naszej partii (odłam zamojski) trochę więcej konkretów... kto Panu pisał program czyżby te dwie panie z M.PR-u ...czy jak to tam?
Jeszcze jedno do prowadzącego niech Pan pyta o programy pomocowe konkretnie przecież z wypowiedzi wynika że nic nie wiedzą to kto im będzie pomagał w owych funduszach unijnych???
Marcin Zamoyski zaniżył liczbę pracowników w szpitalu nie 250 tylko 350 co jest nie chce się Pan chwalić???

K woli wyjaśnienia: My ludzie z prawdziwego PiS-u nie do końca utożsamiamy się z PiS-em zamojskim.

Autor: as
Tytuł:

Skąd: .internetdsl.tpnet.pl
Kiedy: 2006-11-10 13:33:51
małe to okienko i nie widac gestów, mimiki, gry ciałem - to też jest ważne - szkoda że roztocze ma taką małą przepustowość a może znowu manipulacja?

Autor: Miro
Tytuł:

Skąd: .wroclaw.mm.pl
Kiedy: 2006-11-10 16:14:10
Skoro "prawdziwy" PiS nie utożsamia sie z Panem Lubczykiem to z kim się utożsamia??

Autor: Zamościanin
Tytuł: A ja uwżam ,niech wygra najlepszy.

Skąd: .neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy: 2006-11-10 17:03:03
Niech wygra najlepszy . To od nas zależy czy wygra ten, czy tamten,a może tamta..................................
A co do debaty ,to widać ,że wszyscy cieniasy, Dziwię się tylko Zamoyskiemu brakiem podstawowej wiedzy o mieście ,którym tak dobrze jego zdaniem zarządza.

Czyżby po to jest jego zastępca.
Przykre ............................................

Autor:
Tytuł:

Skąd: .neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy: 2006-11-10 18:17:41
MAM PYTANIE - CZY TEN PIS NIE ZAMOJSKI TO sld+up //??????????????

Autor: Obiektywny
Tytuł: Panie Zamojszczanin

Skąd: .internetdsl.tpnet.pl
Kiedy: 2006-11-11 09:54:41
Panie Zamojszczanin co Pan opowiadasz przecież jak wygra A.Lubczyk Pan będziesz jednym wiceprezydentem a Pan Obszański drugim - co to za hasła niech wygra najlepszy czytaj w Pana mniemaniu A.Lubczyk tylko pociotki się liczą cała ta polityka to jedna wielka bryndza dobrze że M.Zamoyski nie startuje żadnej z list partyjnych. Normalną demokrację to my w Polsce będziemy mieć za jakieś 20 lat a może i więcej...
dodaj komentarz
[Kontakt] [Reklama] [© Roztocze Online - P.Rogalski & R.Moteka]