R E K L A M ARegion - Gospodarka i polityka - Kultura i rozrywka - Życie społeczne - Sport - Edukacja - Komunikaty ROL
 Szukaj:
Google   
  , imieniny: Halina, Marian, Klarysa strona główna/newsroom  
 O artykule
Autor: Kronika Tygodnia - AD
Data: 29.07.2002, 7:01
Zmiany: 29.07.2002, 7:01
Czytane: 5329x
Komentarzy: 0 [sprawdź]
test
   Życie społeczne
Archiwum: 3633   Archiwum>>
Co się dzieje na Forum?
Zapisz się!
Elektroniczy biuletyn ROL
co tydzień w twojej poczcie email.
KRONIKA POLICYJNA  
Desperackie decyzje
W piątek, 26 lipca, popełnił samobójstwo 39-letni mieszkaniec Dębowca. Mężczyzna powiesił się na pasku przy drzwiach szafy, we własnym mieszkaniu.
Dwa dni później, w jednym z mieszkań w Zamościu znaleziono ciało 49-letniego mężczyzny. Powiesił się na pasku w łazience.

Nieostrożna jazda
W Bondyrzu, gm. Adamów, 25-letni kierowca Forda Escorta, podczas wyprzedzania drugiego pojazdu, doprowadził do czołowego zderzenia z Polonezem, którym jechał 51-letni mieszkaniec Olkusza. W wyniku wypadku, do którego doszło w ubiegłą niedzielę, ranny został pasażer Poloneza. Doznał złamania nosa.

Na zapas
Bilety jednorazowe o wartości 2 tys. zwinęli złodzieje z autobusu relacji Zwierzyniec - Krasnobród. Do kradzieży doszło w środę, 24 lipca. Autosan należał do zamojskiej Autonaprawy.

Poszło z dymem
W środę, 24 lipca, na terenie posesji 73-letniej mieszkanki Sułowa wybuchł pożar. Ogień strawił drewnianą stodołę wraz ze znajdującym się w niej wozem konnym, słomą, deskami oraz sprzętem rolniczym. Straty wyceniono na 10 tys. Przyczyny pożaru na razie nie ustalono.

Ursus odjechał
W Nieliszu kierowca ciągnika Ursus, skręcając w boczną drogę, potrącił idącą poboczem 12-letnią dziewczynkę. W wyniku wypadku dziecko doznało rany nogi. Prowadzący pojazd odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanej.

Czterech na jednego
Przy ul. Poniatowskiego w Zamościu czterech mężczyzn pobiło 40-letniego mieszkańca Zamościa. Doznał on złamania kości nosa oraz rozcięcia łuku brwiowego. Policja zatrzymała już dwóch sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Zamościa: 20- i 19-latek. Trwają czynności, które mają doprowadzić do ujęcia pozostałych osób biorących udział w rozboju.

R E K L A M A


Więcej informacji na stronie Kroniki Tygodnia

Skomentuj ten artykuł
Drukuj ten artykuł
Informacje opublikowane przez INTERNAUTÓW nie podlegają cenzurze. Właściciele i redakcja Roztocze Online (www.roztocze.net) nie odpowiadają za treść zamieszczonych materiałów, tekstów i komentarzy! Jeżeli zawartość nie jest sygnowana "Roztocze.net" lub "Roztocze Online" to głowna treść tej strony jest kopią znalezioną w sieci internet.
Kopie stron internetowych zamieszczane w serwisie roztocze.net są dokonywane za zgodą autorów lub właścicieli, serwis roztocze.net nie jest w żaden sposób związany z autorami takich strony i nie odpowiada za ich treść.
Komentarze [do góry]
dodaj komentarz
[Kontakt] [Reklama] [© Roztocze Online - roztocze.net - P.Rogalski & R.Moteka]