R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Tekst sponsorowany | Zamośćtekst nadesłany20 lutego 2017 FACEBOOK | 5159 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nauka z gwarancją zatrudnienia

Foto: Nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Nie masz pracy? Nie wiesz co dalej zrobić ze swoim życiem? Nie zwlekaj i zapisz się do szkoły na kierunek higienistka stomatologiczna. Zawód ten gwarantuje Ci  100% zatrudnienie. W Policealnej Szkole Centrum Szkół Akademickich „Student” nauka jest całkowicie bezpłatna, zajęcia odbywają się w piątki po południu, soboty i niedziele, także system ten dostosowany jest do możliwości osób pracujących. Nie wymagamy matury oraz przyjmujemy bez limitu wiekowego.

Higienistka stomatologiczna współpracuje z lekarzem dentystą w zakresie wykonywania zabiegów profilaktyczno – leczniczych. Wykonuje wstępne badania diagnostyczne, dobiera środki do prawidłowego utrzymania zdrowia jamy ustnej, prowadzi porady dietetyczne a także wykonuje zabiegi takie jak: piaskowanie, polerowanie, lakierowanie i lakowanie uzębienia. Absolwent, tego kierunku, przygotowany jest także do wykonywania czynności administracyjnych, związanych z prowadzeniem oraz funkcjonowaniem gabinetu stomatologicznego.

Higienistka to prawa ręka lekarza stomatologa. Oprócz pomocy ma uprawnienia do samodzielnego wykonywania zabiegów przez co przyczynia się do poprawy funkcjonowania i jakości oferowanych usług. 2017 rok to ostatni moment, aby uzupełnić swoje wykształcenie, zdobyć certyfikat a przez to również utrzymać swoją pracę. Od 2018 roku przy lekarzu dentyście nie będzie mogła pracować osoba bez kwalifikacji, również pielęgniarki, które do tej pory trudniły się tym zajęciem, utracą uprawnienia. Rozporządzenie Ministra Zdrowia, które reguluje powrót higienistek do szkół, przyczyni się do utworzenia w naszym regionie nawet 3000 miejsc pracy. Zawód ten jest poszukiwany nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Zarobki plasują się w granicy od 1800 nawet do 2500 złotych.

Zapotrzebowanie na tego typu specjalistów jest bardzo duże. Gabinety stomatologiczne bardzo chętnie przyjmują na staże naszych Słuchaczy. Bowiem w ostatnim czasie zgłosiło się do Nas trzech pracodawców z prośbą o skierowanie do pracy osób rzetelnych, uczciwych, sumiennych, które mogłyby pogodzić naukę z pracą.

Policealna Szkoła Centrum Szkół Akademickich „Student” kształci w kierunkach z perspektywą zatrudnienia. Mamy profesjonalną kadrę pedagogiczną i bogato wyposażone pracownie. Absolwenci do dyplomu otrzymują również suplement Europass, który jest honorowany za granicami Polski. Jeżeli chcesz zdobyć zawód z przyszłością nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj.  Liczba miejsc ograniczona. Rekrutację zamykamy już niebawem. Więcej informacji w sekretariacie szkoły przy ulicy Partyzantów 62 w Zamościu bądź pod numerami telefonu: 84 534 11 78; 602 146 329. Zapraszamy

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny