R E K L A M A

Z I P

Porady | Tekst sponsorowanytekst nadesłany29 stycznia 2018 FACEBOOK | 4420 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Najlepszy kredyt gotówkowy w 2018 roku

fot. nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

Polacy chętnie korzystają z oferty kredytowej banków, zaciągając kolejne zobowiązania. Atutem takich produktów jest bowiem możliwość przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel. Jeśli więc planujesz remont lub czeka Cię wymiana sprzętu RTV czy AGD na nowy, sprawdź gdzie warto ubiegać się o wsparcie finansowe.

Wielu ekspertów jest zdania, że właśnie teraz jest dobry moment na zaciąganie kredytów gotówkowych. Wynika to z atrakcyjnych wartości stóp procentowych, które utrzymują się na stabilnym poziomie od dłuższego czasu. Dzięki temu można liczyć na szybki zastrzyk gotówki ze znacznie niższym oprocentowaniem niż do tej pory. Aby jednak tego rodzaju wsparcie było korzystne, poszukaj najtańszego kredytu gotówkowego na finanse.rankomat.pl.

Kredyt gotówkowy – gdzie zaciągniesz go na atrakcyjnych warunkach?

Z dostępem do kredytów gotówkowych nie ma większego problemu – to sztandarowy produkt bankowy. Każda instytucja proponuje co najmniej jeden taki produkt.

Załóżmy, że chcesz pożyczyć 10 tys. zł na okres 48 miesięcy. Sprawdź, gdzie najbardziej opłaca się złożyć wniosek.

  • Santander Bank – rata wyniesie 247,87 zł (RRSO na poziomie 9,16%).

  • Citi Handlowy – wysokość raty szacowana jest na 248,84 zł (RRSO wynosi 9,38%).

  • InBank – masz szansę na kredyt z miesięczną ratą na poziomie 253,75 zł (RRSO wynosi 10,50%).

  • Bank BPS – oferuje kredyt z ratą miesięczną wynoszącą 256,22 zł (RRSO dla tego przykładu wynosi 11,06%).

  • BOŚ Bank – rata wyniesie 260,32 zł (przy RRSO wynoszącym 12,00%).

  • mBank – proponuje miesięczną ratę w wysokości 275,79 zł (RRSO na poziomie 12,10%).

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Chociaż banki walczą o klientów poprzez proponowanie coraz atrakcyjniejszych ofert, nie wszystkie kredyty są opłacalne. Jeżeli zależy Ci na korzystnym wsparciu finansowym, musisz rozważnie podejść do zaciąganego zobowiązania. Na co zwrócić uwagę?

  • Wysokość oprocentowania – od niego zależeć będą doliczane do kwoty kredytu odsetki.

  • Pobierane prowizje – każdy bank ustala je indywidualnie. Jeśli chcesz zaoszczędzić, kredyt bez prowizji na finanse.rankomat.pl możesz znaleźć.

  • Okres kredytowania – im dłuższy, tym niższych rat możesz się spodziewać.

  • Maksymalna kwota kredytu – niektóre banki udzielają kredytów gotówkowych na bardzo wysokie kwoty, nawet do 100 tys. złotych.

Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, porównaj dostępne możliwości. Pamiętaj o tym, by dopasować kwotę wsparcia finansowego do aktualnej sytuacji materialnej – dzięki temu spłacisz zobowiązanie w terminie.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111 40 minut temu
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek 49 minut temu
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
abc
Panie Nizioł dlaczego tak daleko? Pierw...
Józef Bąk
Ich narodowy wieszcz Sienkiewicz piękni...
K.
Można by zaśpiewać "Miałeś chamie z...
por.zUbek
W "10" coś tu jest nie tak......
por.zUbek
Idealny przykład człowieka, który MIA...
K.
Jak widać, tylko spady polityczne odwie...
.
Jestem wielce ciekawy, czy ta strefa b...
lewicowy
No i miałem rację, członkowie SLD na ...
observer
Frustraci, frustraci, frustraci......
Kandydat Nizio...
Czyżby kandydatem był pan Nizioł? P...
TORRES20400
Kandydat jest. Ale to nie ten, co wielu ...
Szymon
Nikogo nie poparli? Co z jedynym wspóln...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny