Społeczeństwo i patriotyzmMichał Karchut4 lipca 2014 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Najlepsze ogródki kawiarniane – wyniki rankingu

Ogródki kawiarniane na Starym MIeście
R E K L A M A    B O A R D

Zamościanie wybrali ten najlepszy. To ogródek restauracji SobiePan. Podsumowanie kolejnej edycji rankingu konsumenckiego.

 

O tytuł najlepszego rywalizowało 14 ogródków z zamojskiego Starego Miasta. Oceniać można było m.in. komfort, menu, jakość obsługi, szybkości realizacji zamówienia czy ceny. Internauci zdecydowali, że pierwszych pięć miejsc należy kolejno do ogródków: SobiePan, Padwa, Aleja Smaku, Skarbiec Wina i Blue Pub.

 

Najpopularniejsze w rankingu okazały się parasolki restauracji Sobiepan, Blue Pub, Bohema i Verona, chociaż w tej ostatniej ludzie, według rankingu, narzekają na ceny, szybkość realizacji zamówienia i jakość obsługi.

 

Z rankingu wynika, że nie każdy ogródek organizuje wydarzenia artystyczne, a z potrawami regionalnymi też bywa różnie. „Turyści szukają potraw regionalnych, zwłaszcza ci z dalszych stron,  miejscowi wiadomo, jakieś mięso, panie sałatki, ale najczęściej wszyscy pizza” – mówi nam jeden z kelnerów. W pierwszej zwycięskiej trójce w poszczególnych kategoriach przeważają cztery gwiazdki w pięciostopniowej skali, chociaż ceny i oferta artystyczna zostały ocenione na trzy gwiazdki.

Wyniki TUTAJ

 

Sobiepan, foto: MIchał Karchut
Wywiad z Sylwestrem Głąbem, współwłaścicielem restauracji SobiePan TUTAJ foto: Michał Karchut

 

Gorzej również zostały ocenione taki parametr jak parkingi dla rowerów, chociaż jak powiedział nam jeden z parasolkowiczów, „a na co mi rower, jak przyszedłem na piwo”. Jedna z rodzin siedzących obok mówi, że „nie każdy przychodzi się napić”. Na co inny z siedzących odpowiada żartobliwie: „właśnie po to tutaj jesteśmy”.

 

Internauci zwrócili również uwagę, że ważny jest także tzw. klimat miejsca i to, żeby kelnerzy nie byli nadęci i nie traktowali protekcjonalnie gości. „Ma być naturalnie”, mówi Wojtek, a jego kolega dodaje, żeby „piwo było zimne, jedzenie dobre i świeże, a wszystko nie za drogie”. W rozmowach z nami ludzie mówią, że nie ważne gdzie jesteśmy, tylko z kim spędzamy czas. Niektórzy dodają, że mają już swoje ulubione miejsca, a inni lubią je zmieniać i odwiedzają co jakiś czas „różne knajpki”.

– Są dni że trudno znaleźć jakiekolwiek miejsce – mówi Olka, która przyszła z koleżankami na drinka i lody.

 

ranking_logo_transp_250

Ogródki kawiarniane na Starym Mieście – wyniku oceny w rankingu TUTAJ.

Wcześniej zamojskie markety i składy budowlane (wyniki TUTAJ), zamojskie pizzerie (TUTAJ wyniki), zamojskie markety spożywcze (TUTAJ wyniki), zamojskie szkoły ponadgimnazjalne (TUTAJ wyniki), zamojskie osiedla (TUTAJ wyniki).

 

A wy co sądzicie o wynikach rankingu i o zamojskich ogródkach kawiarnianych na Starym Mieście?

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Michał Karchut
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018