Chełm | Flesz | Kraśnik | Puławy | Zamośćtekst nadesłany9 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nagrody za zwalnianie przy szkołach w województwie lubelskim

Zamiast karać – edukują. W ramach III edycji akcji „Zwalniaj przy szkołach” użytkownicy znanej w Polsce aplikacji dla kierowców Yanosik, za regularne zwalnianie przy placówkach szkolnych, mogą otrzymać kupon na punkty VITAY i wymienić je na nagrody. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na bezpieczeństwo dzieci na polskich drogach oraz wyrobienie dobrych nawyków wśród kierowców.

Akcja „Zwalniaj przy szkołach” ruszyła wraz z początkiem roku szkolnego, czyli 3 września i potrwa do 28 października. W tym czasie użytkownicy aplikacji Yanosik systematycznie przejeżdżający z dozwoloną prędkością w pobliżu szkół biorących udział w kampanii otrzymają kupony, które będą mogli wymieniać np. na kawę lub hot – doga. Wśród placówek znalazły się również szkoły z Lubelszczyzny m.in. zamojskie II Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz 8, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, nr 3 i nr 5 oraz Gimnazjum nr 2; Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmie; lubelski Zespół Szkół Elektronicznych: puławskie I Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku.

Zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach to dla nas priorytet. Dlatego, podobnie jak w poprzednich latach, wytypowaliśmy ponad 1000 szkół z całej Polski, których uczniowie mogą być narażeni na różnego rodzaju zagrożenia drogowe. Kryterium jakim się kierowaliśmy w wyborze placówek szkolnych było głównie ich położenie w bliskim sąsiedztwie ruchliwych dróg. Nasza kampania w poprzednich latach cieszyła się dużym powodzeniem wśród użytkowników aplikacji. Łącznie uczestniczyło w niej ponad 156 tys. kierowców – komentuje Daria Ścibiorska, Yanosik. – Mamy nadzieję, że w tym roku zmotoryzowani równie ochoczo przyłączą się do naszej akcji.
Kluczowym partnerem kampanii „Zwalniaj przy szkołach” jest PKN ORLEN, który przygotował kupony o wartości 1000 punktów VITAY. Kierowcy biorący udział w grywalizacji, otrzymane punkty mogą odebrać poprzez stronę vitay.pl, a następnie ich równowartość wymienić na nagrody.

Aby przyłączyć się do akcji wystarczy z poziomu aplikacji Yanosik zgłosić chęć udziału. Po wyrażeniu zgody, użytkownik przejeżdżający z prawidłową prędkością obok szkoły biorącej udział w kampanii ma doliczane do swojego konta punkty za poprawny przejazd. Po przejechaniu trzech takich odcinków w tygodniu (maksymalnie jedna trasa w ciągu dnia), regularnie zwalniający kierowca otrzyma kupon o wartości 1000 punktów VITAY. W trakcie akcji każdego tygodnia rozdawana będzie pula 3.000 kuponów osobom, które jako pierwsze w ciągu 7 dni pokonały trzy przejazdy z dozwoloną prędkością.

Chętnie angażujemy się w projekty mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tym razem koncentrujemy się na miejscach szczególnie wrażliwych, czyli szkołach. W akcji „Zwalniaj przy szkołach” łączymy zabawę z edukacją. Wychodzimy z założenia, że nagradzanie właściwej postawy umożliwi utrwalenie nawyków odpowiedzialnego zachowania na drodze. A to może skutecznie przełożyć się na poprawę bezpieczeństwa na drogach – mówi Andrzej Milewski, Dyrektor Biura programu Vitay.

Placówki, biorące udział akcji zostały oznaczone na mapie w aplikacji Yanosik oraz na stronie https://yanosik.pl/vitay/info/bezpieczna-szkola

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018