nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Chełm | Flesz | Kraśnik | Puławy | Zamośćtekst nadesłany9 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Nagrody za zwalnianie przy szkołach w województwie lubelskim

Zamiast karać – edukują. W ramach III edycji akcji „Zwalniaj przy szkołach” użytkownicy znanej w Polsce aplikacji dla kierowców Yanosik, za regularne zwalnianie przy placówkach szkolnych, mogą otrzymać kupon na punkty VITAY i wymienić je na nagrody. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na bezpieczeństwo dzieci na polskich drogach oraz wyrobienie dobrych nawyków wśród kierowców.

Akcja „Zwalniaj przy szkołach” ruszyła wraz z początkiem roku szkolnego, czyli 3 września i potrwa do 28 października. W tym czasie użytkownicy aplikacji Yanosik systematycznie przejeżdżający z dozwoloną prędkością w pobliżu szkół biorących udział w kampanii otrzymają kupony, które będą mogli wymieniać np. na kawę lub hot – doga. Wśród placówek znalazły się również szkoły z Lubelszczyzny m.in. zamojskie II Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz 8, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, nr 3 i nr 5 oraz Gimnazjum nr 2; Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmie; lubelski Zespół Szkół Elektronicznych: puławskie I Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku.

Zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach to dla nas priorytet. Dlatego, podobnie jak w poprzednich latach, wytypowaliśmy ponad 1000 szkół z całej Polski, których uczniowie mogą być narażeni na różnego rodzaju zagrożenia drogowe. Kryterium jakim się kierowaliśmy w wyborze placówek szkolnych było głównie ich położenie w bliskim sąsiedztwie ruchliwych dróg. Nasza kampania w poprzednich latach cieszyła się dużym powodzeniem wśród użytkowników aplikacji. Łącznie uczestniczyło w niej ponad 156 tys. kierowców – komentuje Daria Ścibiorska, Yanosik. – Mamy nadzieję, że w tym roku zmotoryzowani równie ochoczo przyłączą się do naszej akcji.
Kluczowym partnerem kampanii „Zwalniaj przy szkołach” jest PKN ORLEN, który przygotował kupony o wartości 1000 punktów VITAY. Kierowcy biorący udział w grywalizacji, otrzymane punkty mogą odebrać poprzez stronę vitay.pl, a następnie ich równowartość wymienić na nagrody.

Aby przyłączyć się do akcji wystarczy z poziomu aplikacji Yanosik zgłosić chęć udziału. Po wyrażeniu zgody, użytkownik przejeżdżający z prawidłową prędkością obok szkoły biorącej udział w kampanii ma doliczane do swojego konta punkty za poprawny przejazd. Po przejechaniu trzech takich odcinków w tygodniu (maksymalnie jedna trasa w ciągu dnia), regularnie zwalniający kierowca otrzyma kupon o wartości 1000 punktów VITAY. W trakcie akcji każdego tygodnia rozdawana będzie pula 3.000 kuponów osobom, które jako pierwsze w ciągu 7 dni pokonały trzy przejazdy z dozwoloną prędkością.

Chętnie angażujemy się w projekty mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tym razem koncentrujemy się na miejscach szczególnie wrażliwych, czyli szkołach. W akcji „Zwalniaj przy szkołach” łączymy zabawę z edukacją. Wychodzimy z założenia, że nagradzanie właściwej postawy umożliwi utrwalenie nawyków odpowiedzialnego zachowania na drodze. A to może skutecznie przełożyć się na poprawę bezpieczeństwa na drogach – mówi Andrzej Milewski, Dyrektor Biura programu Vitay.

Placówki, biorące udział akcji zostały oznaczone na mapie w aplikacji Yanosik oraz na stronie https://yanosik.pl/vitay/info/bezpieczna-szkola

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama