nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Polityka i Samorząd(nh)27 listopada 2013 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Nagroda ministra kultury

Wiceprezydent T. Kossowski prezentuje nagrodę, foto: Piotr Rogalski

Bogdan Zdrojewski, minister kultury wyróżnił miasto Zamość za szczególne osiągnięcia w realizacji projektów w ramach POiŚ „Kultura i dziedzictwo kulturowe”.

 

W poniedziałek, wiceprezydent Tomasz Kossowski poinformował na sesji Rady Miasta o wyróżnieniu jaki otrzymało nasze miasto.  W jednej z 6 kategorii, tj. dotyczącej najciekawszego przykładu przywrócenia do świetności obiektu zabytkowego, w tym adaptacji przestrzeni zabytkowej na cele kulturalne, minister Zdrojewski docenił koncepcję uruchomienia Muzeum Fortyfikacji i Broni w obrębie Bastionu III. 

 

Przekazanie nagród o i wyróżnień odbyło się 21 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie, w trakcie konferencji podsumowującej wdrażanie XI Priorytetu „Kultura i dziedzictwo kulturowe” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: (nh)
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "chryzelefantynowany" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 0:44:31 napisał:
  Znów ktoś docenia miasto, a nasi pupile-narzekacze mają kolejny powód do festiwalu jadu i goryczy. To zaczyna się robić zabawne :)
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 8:51:51 napisał:
  Myślę, że Tomasz Kossowski idealnie wywiązuje się ze swoich obowiązków czego nie można powiedzieć o innych urzędnikach. Strach pomyśleć co by było gdyby go zabrakło. Za rok wybory i mam nadzieję, że przyszły Prezydent pozostawi go na tym stanowisku.
 • "Zenek" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 10:15:31 napisał:
  Kultura, sztuka i remonty zabytków tylko w tym mieście. A gdzie praca dla ludzi! ;-)
 • "do mieszkaniec" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 16:24:03 napisał:
  postawiłbym na duet Nizioł-Kossowski
 • "Ewtuś" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 18:53:49 napisał:
  Jesteś tego pewny? Zadziwiający tandem.
 • "lawyer" dnia 28 listopada 2013 o godzinie 6:24:12 napisał:
  Do mieszkańca i innych - a dlaczego nie chcesz przyjąć do wiadomości, że Kossowski może być bardzo dobrym Prezydentem ? Dlaczego po kilku latach bycia Vice- ma teraz nie awansować gdyby Zamoyski zrezygnował ze startu ? Trzeba brać pod uwagę, że jeśli Kossowski wystartuje i nie wygra to może odejść z UM a to będzie strata dla Zamościa.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111 25 minut temu
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama