R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd(nh)27 listopada 2013 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Nagroda ministra kultury

Wiceprezydent T. Kossowski prezentuje nagrodę, foto: Piotr Rogalski

Bogdan Zdrojewski, minister kultury wyróżnił miasto Zamość za szczególne osiągnięcia w realizacji projektów w ramach POiŚ „Kultura i dziedzictwo kulturowe”.

 

W poniedziałek, wiceprezydent Tomasz Kossowski poinformował na sesji Rady Miasta o wyróżnieniu jaki otrzymało nasze miasto.  W jednej z 6 kategorii, tj. dotyczącej najciekawszego przykładu przywrócenia do świetności obiektu zabytkowego, w tym adaptacji przestrzeni zabytkowej na cele kulturalne, minister Zdrojewski docenił koncepcję uruchomienia Muzeum Fortyfikacji i Broni w obrębie Bastionu III. 

 

Przekazanie nagród o i wyróżnień odbyło się 21 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie, w trakcie konferencji podsumowującej wdrażanie XI Priorytetu „Kultura i dziedzictwo kulturowe” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.

 

Autor: (nh)
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "chryzelefantynowany" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 0:44:31 napisał:
  Znów ktoś docenia miasto, a nasi pupile-narzekacze mają kolejny powód do festiwalu jadu i goryczy. To zaczyna się robić zabawne :)
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 8:51:51 napisał:
  Myślę, że Tomasz Kossowski idealnie wywiązuje się ze swoich obowiązków czego nie można powiedzieć o innych urzędnikach. Strach pomyśleć co by było gdyby go zabrakło. Za rok wybory i mam nadzieję, że przyszły Prezydent pozostawi go na tym stanowisku.
 • "Zenek" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 10:15:31 napisał:
  Kultura, sztuka i remonty zabytków tylko w tym mieście. A gdzie praca dla ludzi! ;-)
 • "do mieszkaniec" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 16:24:03 napisał:
  postawiłbym na duet Nizioł-Kossowski
 • "Ewtuś" dnia 27 listopada 2013 o godzinie 18:53:49 napisał:
  Jesteś tego pewny? Zadziwiający tandem.
 • "lawyer" dnia 28 listopada 2013 o godzinie 6:24:12 napisał:
  Do mieszkańca i innych - a dlaczego nie chcesz przyjąć do wiadomości, że Kossowski może być bardzo dobrym Prezydentem ? Dlaczego po kilku latach bycia Vice- ma teraz nie awansować gdyby Zamoyski zrezygnował ze startu ? Trzeba brać pod uwagę, że jeśli Kossowski wystartuje i nie wygra to może odejść z UM a to będzie strata dla Zamościa.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny