R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Pędzące bullitty – ucieleśnienie legendy amerykańskiej motoryzacji już niedługo zawitają do Hetmańskiego Grodu. Zamość jest jednym z przystanków na trasie Mustang Race 2016.

Mustang Klub Polska po raz szósty zaprasza na jedną z najciekawszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. 10 sierpnia z bieszczadzkiego Arłamowa wystartuje 50 Fordów Mustangów. Dzień później będą już w Zamościu. W piątek kolumna dotrze do Mińska Mazowieckiego, by w sobotę osiągnąć metę na mazurskim Zamku w Rynie.

11 sierpnia zobacz jak wygląda czysta moc Mustangów!

Dotknij legendy amerykańskiej motoryzacji!

AKTUALIZACJA
Organizatorzy zmienili godziny przyjazdu do Zamościa i pokazu aut na Rynku Wielkim. Mustangi będzie można podziwiać od 17 do 19.

11 sierpnia 2016
Autor:
Kultura i rozrywka | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    4 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "aaa" dnia 8 lipca 2016 o godzinie 7:21:54 napisał:
  Gdy Amerykanie konstruowali Mustangi myśmy budowali socjalizm na Syrenkach. Żal
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "Adam_Zamość_Koszalin" dnia 8 lipca 2016 o godzinie 9:14:14 napisał:
  Witam, nie bądźmy tak negatywnie nastawieni na nasz przemysł w tamtych czasach. Przykładowo, kiedy amerykanie budowali swoje pierwsze IBM PC, p. Jacek Karpiński z zespołem budowali K-202, czyli polskie 16-bitowe minikomputery, które przewyższały pod względem szybkości wspomniane IBM PC. Masowa produkcja naszych komputerów upadła z pobudek politycznych, ale mamy się czym chwalić. Pozdrawiam, Adam
  0
  0
 4. "aaa" dnia 8 lipca 2016 o godzinie 11:34:21 napisał:
  Ja właśnie o tej polityce wspomniałem. Na szczęście idzie lepsze.
  0
  0
 5. "aaa" dnia 11 sierpnia 2016 o godzinie 15:38:28 napisał:
  gdzie idzie? skąd idzie? poszło chyba
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A